Jsi těhotná, nebo tlustá?

2164
14.4.17 13:03

jsi těhotná, nebo tlustá ? :D :D

Ahoj holky, včera se mi stala vtipná příhoda v práci. Šla jsem přes kancelář, nějak jsem se zadívala na svoje špeky na břiše a kolegyně na mě jestli náhodou nejsem těhotná. Tak jsem jí odvětila, že to jsou jen špeky, zasmály jsme se a jelo se dál. Vtipný je, že asi před týdnem, jsem se doma koukala do zrcadla a usoudila jsem, že vypadám jak v 5 měsíci, s tím vybouleným břichem, a říkala jsem si, že si to třeba někdo může doopravdy myslet :D, ale jsou to fakt jen špeky. Máte někdo taky vtipnou příhodu z práce? Diskuzi berte jen pro pobavení, když jsou ty Velikonoce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

14.4.17 13:12

@Quinn7 ja byla na svatbe tehotne kamaradce. Na svatbe se ji seslo asi pet tehotnych, proste vsude samej pupek :mrgreen:. Bylo tam hodne dobrot a neslo odolat a tak jsem jedla a jedla. Jsem hubenejsi postavy a po jidle se mi v upnutych satech udelalo brisko. Svagr nevesty se me ptal, jestli jsem taky tehotna? :pocitac: Byla jsem pekne dotcena :oops:. Tak jsem mu vysvetlila, ze nejsem tehotna, ze jsem se jen pre. zrala :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
14.4.17 13:16

@Quinn7 já mam zkušenost opačnou - v unoru jsem byla na plese kde jsem byla v 6 mesici a tak jsem si koupila takový upnutý tehotenský TOP a aby bylo jasný CO čekám tak jsem si na něj nechala u švadleny přes břicho ušít ružovou velkou pentli…jakože bříško-dáreček :-) celý večer jsem se tam pyšně nosila s vystrčeným břichem aby cele město vidělo a nemusela jsem nikomu nic vysvětlovat… no a kdykoli ted potkám někoho kdo na tom plese byl tak nevěřícně koukají „jééé ty jsi těhotná??!“ že si mysleli že jsem jen přibrala.. no kdybych upřímně přibrala jen takto na břiše tak na ten ples bud vubec nejdu nebo si nedávám ještě ružovou pentli přes břicho!! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
14.4.17 13:18

Tak nevím, jestli se ta má příhoda dá považovat za vtipnou, ale pro mě tedy určitě k zamyšlení.
:mrgreen:
Jela jsem ráno do práce, přistoupila jsem do autobusu, a taková mladá slečna mě chtěla pustit sednout!
Chvíli jsem doufala, že jsem „jen“ tak tlustá, že vypadám jako těhotná. Ale skutečnost byla mnohem horší. Vypadám už tak staře, že mě mladí pouštějí sednout! Strašný zážitek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12382
@axelina píše:
@Quinn7 já mam zkušenost opačnou - v unoru jsem byla na plese kde jsem byla v 6 mesici a tak jsem si koupila takový upnutý tehotenský TOP a aby bylo jasný CO čekám tak jsem si na něj nechala u švadleny přes břicho ušít ružovou velkou pentli…jakože bříško-dáreček :-) celý večer jsem se tam pyšně nosila s vystrčeným břichem aby cele město vidělo a nemusela jsem nikomu nic vysvětlovat… no a kdykoli ted potkám někoho kdo na tom plese byl tak nevěřícně koukají „jééé ty jsi těhotná??!“ že si mysleli že jsem jen přibrala.. no kdybych upřímně přibrala jen takto na břiše tak na ten ples bud vubec nejdu nebo si nedávám ještě ružovou pentli přes břicho!! :roll:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6679

Kolegyně z práce byla na koncertu v Praze, no a když měla projít bezpečnostním rámem, tak ji říkali, ať chvilenku počká, že ho vypnou, že to v těhotenství není dobré. :lol: Samo těhotná není, ale má pupek jak když spolkne balón-jinak je hubená.

Já mám špeky rozlezlé tak nějak všude pravidelně, takže všichni vidí, že jsem tlustá a s těhotenstvím si to nelze splést.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12382
14.4.17 13:19

Potkala jsem spolužačku a zeptala jsem se jí (před jejím manželem), zda je těhotná, resp. jsem si byla jistá, tak jsem rovnou gratulovala. Bylo to hrozně trapné, protože těhotná nebyla, ale zrovna se už pár let pokoušeli o miminko, takže brala spoustu hormonů a z toho byla celá oteklá :oops: Fakt mi bylo trapně a jak jsem se to pokoušela zamluvit, tak jsem to ještě zhoršovala. Od té doby se NIDKY neptám, fakt ne, i kdyby ta ženská přepadávala s břichem dopředu :cert: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3040
14.4.17 13:19

Jo a ještě když jsem čekala syna a doplazila jsem se do porodnice tak na mě ve dveřích porodní asistentka vyjela že rodí a at přijdu odpoledne že ted na mě nemají čas… já jí říkám že taky jdu rodit a ona že si nevšimla že mám břicho 8o přitom jsem 2 týdny přenášela a břicho jsem měla a bylo léto…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.17 13:21

Já jsem silnější a přes zimu jsem nosila takový tlustý teplý svetr, a jedna sousedka si to vyložila jako že jsem těhotná a hned nelenila a řekla to dál. Takže když jsem prvního nastupovala do nového zaměstnání zavolal si mě vedoucí a začal na mě štěkat a řvát, že mě okamžitě vyhodí, že jsem lhala, tak jsem nechápavě koukala a on na to že jsem těhotná a že on to ví, když jsem řekla, že ne tak trval na tom že on to ví, nehodlal diskutovat. Dopadlo to tak že volal mému tehdy příteli, že jsem lhářka jsme těhotná, no ve finále to řešil až majitel firmy.

prosím anonym kvůli místním drbnám

• Nahlásit
  • Citovat
6564
14.4.17 13:25

Včera jsem měl na prodejně těhuli, jako obvykle něco málo přes třicet a měla sebou takovou starší moc pěkně upravenou ženskou. Na babičku se mi zdála dost mladá… občas si se zákaznicema povídám a jsem rád že tentokrát jsem to neudělal. Byla to totiž mladší sestra té těhule :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
14.4.17 13:25

Ještě než jsem čekala první miminko, tak se mě zeptala sekretářka velitele, na kdy to čekám…tak jsem ji s úsměvem na rtech odpověděla, že nejsem těhotná, jen tlustá :mrgreen: Byla červená jak rak a hned se mi omlouvala, že když viděla košili s páskem pod prsama, tak že si myslela, že je těhotenská :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
14.4.17 13:29
@Anonymní píše:
Já jsem silnější a přes zimu jsem nosila takový tlustý teplý svetr, a jedna sousedka si to vyložila jako že jsem těhotná a hned nelenila a řekla to dál. Takže když jsem prvního nastupovala do nového zaměstnání zavolal si mě vedoucí a začal na mě štěkat a řvát, že mě okamžitě vyhodí, že jsem lhala, tak jsem nechápavě koukala a on na to že jsem těhotná a že on to ví, když jsem řekla, že ne tak trval na tom že on to ví, nehodlal diskutovat. Dopadlo to tak že volal mému tehdy příteli, že jsem lhářka jsme těhotná, no ve finále to řešil až majitel firmy.prosím anonym kvůli místním drbnám

A jak to dopadlo, vyhodil tě nebo jsi tam zůstala a šéf se omluvil, že tě nazval lhářkou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25815
14.4.17 13:30
@axelina píše:
@Quinn7 já mam zkušenost opačnou - v unoru jsem byla na plese kde jsem byla v 6 mesici a tak jsem si koupila takový upnutý tehotenský TOP a aby bylo jasný CO čekám tak jsem si na něj nechala u švadleny přes břicho ušít ružovou velkou pentli…jakože bříško-dáreček :-) celý večer jsem se tam pyšně nosila s vystrčeným břichem aby cele město vidělo a nemusela jsem nikomu nic vysvětlovat… no a kdykoli ted potkám někoho kdo na tom plese byl tak nevěřícně koukají „jééé ty jsi těhotná??!“ že si mysleli že jsem jen přibrala.. no kdybych upřímně přibrala jen takto na břiše tak na ten ples bud vubec nejdu nebo si nedávám ještě ružovou pentli přes břicho!! :roll:
:lol:

Ty myslela, že tě obdivují jako matku. A oni si mysleli, že nemáš soudnost. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
923
14.4.17 13:34

Mě se to také stalo, v upnuté košili si celá kancelář povídala, že jsem těhotná. Mě to bohužel vtipné nepřišlo, zvlášť když jsme se snažili X let… Dávám si na to pozor, hlavně když sedím, vyleze bohužel i to, co není… přitom vážím 56 kg, a takové bříško co mi při sezení vyleze mají i mladé holky. Přisuzuji to tedy tomu, že mám na to věk a každý to ode mě čeká. Nicméně, nikdy, nikdy se neptejte, nekomentujte… prostě počkejte, co řekne ta osoba. U mojí masérky se mi také zdálo, že je těhu, nic jsem ale neříkala, a není… takže asi tak. To by byl ale trapas a teď pro kterou stranu je to horší, co? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.17 13:41
@sim.04 píše:
A jak to dopadlo, vyhodil tě nebo jsi tam zůstala a šéf se omluvil, že tě nazval lhářkou?

Nevyhodili, nechali si mě, ale až po co přítel mluvil s majitelem firmy, který naštěstí byl trochu soudný, a dotyčný vedoucí se nikdy neomluvil jen se víc urazil a dělal mi tam peklíčko kdykoliv mohl, ale jak se říká boží mlýny melou pomalu a jistě, v jeho případě domleli hodně tvrdě

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama