Kravaty?

1968
8.4.17 21:59

kravaty? :D

Ahojky, chci se zeptat žen, zda umíte uvázat kravatu, a zda partnerům kravaty vážete?
Ptala jsem se pár žen z rodiny, a upřímně skoro všechny řekly, že neumí :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

23133
8.4.17 22:00

Ne, on si ji umí uvázat sám. Já po něm taky nechci aby uměl zapínat třeba podvazky nebo mi natahovat punčocháče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
8.4.17 22:02

Umím, ale manžel taky takže si to udělá sám…oblékam sebe děti a ještě abych tak oblékala manžela ne? :lol: :lol:

• Citovat
  • Upravit
6753
8.4.17 22:03

Neumím, umí si ji uvázat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13852
8.4.17 22:04

Umim ale chlap ji nenosi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11001
8.4.17 22:05

Chalp nosí kravatu tak max. 3× ročně, on vázat neumí, já podle youtube už párkrát vázala (když si ji idiot rozvázal :roll: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
8.4.17 22:07

@debra.morgan jo to znám, jednou sem si je navazala všechny (cca 15ks) a tchan chtěl nějakou pujčit tak jsem mu dala všechny ať si vybere a vrátí a on mi je vrátil všechny rozvázané-že prý se to ničí :cert: :lol:

• Citovat
  • Upravit
22774
8.4.17 22:35

Umím já i chlap. Jen každý jiný uzel, takže vážeme dle toho co se hodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11894
8.4.17 23:37

Manžel nosí kravatu denně a umí ji uvázat na několik způsobů, podle typu kravaty a toho, kdo ji nosí. Do toho se mu opravdu nepletu.
@debra.morgan @Annapavelkovaml Holky, sorry, ale nechávat uvázanou kravatu uloženou ve skříni je horší než udělat z tataráku karbanátky. Kravata je po pár dnech na vyhození a je jedno jestli je po polyesterka nebo nedejbože hedvábná. Okamžitě na chlapovi poznám, že vytáhnul ze skříně rok uvázanou kravatu a vypadá to strašně. Tolik času zase to uvázání nezabere… Jasně, člověk, který vytáhne oblek jednou za rok ze skříně, to nepozná, ale ostatním jsou pro smích… Taky si přece děláte na každou příležitost nový účes a nemáte ve skříni uloženou jednu načesanou paruku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12657
8.4.17 23:59

Umím, v pubertě jsem kravaty dost nosila. :lol: Teď ji nemám komu vázat, musím počkat, až mi chlapci dorostou. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
9.4.17 00:07

@onajeblond
UMÍM a velmi dobře :mrgreen: vážu ale strejdovi a bráchovi :mrgreen: partnera jsem zatím neviděla, takže ani nevím jestli to umí…ovšem naučit by se to měl kažej chlap…to je jako by ženská si neuměla nandat podprsenku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12657
9.4.17 00:27
@Mysis píše:
@onajeblond
UMÍM a velmi dobře :mrgreen: vážu ale strejdovi a bráchovi :mrgreen: partnera jsem zatím neviděla, takže ani nevím jestli to umí…ovšem naučit by se to měl kažej chlap…to je jako by ženská si neuměla nandat podprsenku :mrgreen:

já takových znám hned několik :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 08:00

Neumim. Nejsem chlap, ani jeho matka a jemu nejsou 2. Na youtube jsou videa nebo v panskych obchodech s obleky ho to prodavaci take jiste nauci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama