Jsi tlustá, řekl manžel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 11:34
Jsi tlustá

Ahoj holky, obracím se na vás, aby jste mi pomohly trochu psychicky…Nevím, jak se ke všemu postavit… Začnu od začátku… V lednu 2013 přestal manžel pít, protože jsem mu dala nůž na krk a papiry k rozvodu na stůl, vybral si mě a mého syna. V tu dobu co se to stalo, firma, ve které jsem pracovala, zkrachovala, tak jsem odjela v březnu na zkušenou do Prahy, ale nedopadlo to a vrátila jsem se za 2 měsíce zpět… Do března vše super, ale potom už se semnou manžel moc nechtěl milovat, ale pořád to šlo, i když už to bylo méně často… V létě už to bylo minimálně ale i tak se nám po 5 letech zařadilo a já otěhotněla… Než mi začalo růst bříško, tak mi manžel tvrdil, ze je hrozně unavenej, potom jsem to akceptovala postupně jsem si uvědomila, že on asi nebude ten muž, který by se „utloukl“ po těhulce, tak jsme se milovali za cele těhu max.4×, to bych taky ještě pochopila…Manžel byl semnou u porodu, narodila se nám krásná zdravá dcerka a co víc, manžel ji dostal jako narozeninový dárek. Skončilo 6ti nedělí a já čekala, kdy se k něčemu odhodlá, neodhodlal, že se bojí aby mi ještě neublížil atd, tak jsem začala já… Náš interval je doposud 1× za měsíc, ale co nemůžu rozdychat, malá bude mít 7 měsíců, před měsícem jsem se psychicky zhroutila, když jsem se z něj snažila dostat, co se děje… Po nějaké minutě monologu mi řekl „Jsi tlustá, nepritahuješ mě!“ A přitom vážím skoro stejně jako před těhotenstvím, mám 3 kg navrch, ale tahle věta mi zlomila vaz, ve vteřině se rozplynul právě probíhající sen o šťastném manželství, milujícím manželovi a životě… Otočil se zády ke mě a já vylitla z postele do koupelny a snažila jsem se půl hodiny popadnout dech, nakonec jsem spala v obyvaku… Druhy den se mi tak na pul omluvil, že to blbě řekl, ale že bych s tim mela neco delat, a že mě moc miluje…Od te doby to mám porad v sobě, kdykoliv ho vidím, nemůžu mu to odpustit… Upozorňuji, že mám 62 kg!!!Hrozně mě zradil a od te doby semnou spal 2×, to je fakt, ale nic z toho nemám, ju dávno před tou větou z nej necítím to vzrušení, ten chtíč, spíš jen povinnost… Navíc ten akt už víc jak rok trvá vždy max 5 minut a je hotovej… Jsem zničená, nešťastná, nervózní, zahanbena… Ale jinou nemá, to vim jistě… Manželé jsme 5 let mě je 30 a jemu 38…Co se to s ním stalo!?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 10.11.14 11:46

Jsou chlapi, který sex k životu tolik nepotřebují, ze začátku je to fajn, nový vztah, takže je vše v pořádku, někde jsem četla, že když je chlap u porodu, tak ženská ho pak muže přestat přitahovat, že není dobrý chlapa k porodu nutit, ten muj taky tvrdí, že lepší je hospoda a dobrý jídlo než sex a ze začátku byl jinej

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 10.11.14 11:49

Ciste muj amatersky nazor - za posledni obdobi se toho kolem vas udalo hodne a rekla bych, ze z ruzne mozne kombinace pricin (stres, pritomnost u porodu, starosti, zmena zivotniho stylu s miminem) proste ho bud prestal zajimat sex celkove nebo si mu prestala pripadat pritazliva ty (staci kdyz ma mimino vic pozornosti nez chlap a je to tu) a akorat to neumi neno nechce formulovat.
Je realne, abyste si o tom v naprostem klidu promluvili? - ne primo o sexu, ale spis jako co dal, jak si kdo co predstavuje, jake mate vyhlidky. Co vypadnou z domu? Neplanovat zadny romanticky vikend, spis cerstvy vzduch, zmena prostredi, jine myslenky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 11:50

@střepina kdyby to bylo až po těhotenství a porodu, tak to pochopím, ale takhle? V loni se vymlouvat na to, že je to tím, že přestal pít, pak, že je unavenej, pak že jsem těhotná, pak že se boji aby mi neublížil a teď že jsem tlustá a nepřitahuju ho!!!Podotýkám, že se ze závislosti na alkoholu musel léčit!

zuzkasim
Ukecaná baba ;) 2243 příspěvků 10.11.14 11:51

Uslyšíš tady, jak máš od muže odejít, jsi mladá a bez sexu se nedá žít… Když zajdeš třeba k psychologovi nebo k někomu, kdo slýchá osudy spousty lidí, dozvíš se, že je to bohužel dost častý jev a že spousta manželství žije buď úplně nebo téměř bez sexu. Někteří muži prostě tu potřebu nemají až takovou a s věkem (po období zamilovanosti) se ještě menší. U některých párů to tak mají ženy. Není to o tom, že bys byla tlustá, prostě ho nepřitahuješ. Je otázka, jestli jiná ano? To je schopen ti říct? Podívej se, jaký je manžel v ostatních ohledech, jaký je táta, jestli bys byla ty schopná mít milence bez toho, aniž bys ohrozila vaši rodinu… vše dobře promysli a nech tomu trochu času. Opravdu v takové situaci nejsi sama a každý to řeší dle své nátury.

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 10.11.14 11:52

Jo a PS: ja mam po dvou detech sice vahove temer stejne jak driv, ovsem vypadam uplne jinak a to tak, ze blbe :roll:
cimz nehodnotim tebe, to ani nemuzu, ale nekdy vaha neni to podstatne a postava „matky“ obcas chlapum sexu neprijde.
na druhou stranu, podle me problem je jinde, pokud jsou lidi psychicky v pohode, tak jim vetsinou nejake kila nebo povolene bricha jsou ukradene.

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 10.11.14 11:54
@Anonymní píše:
@střepina kdyby to bylo až po těhotenství a porodu, tak to pochopím, ale takhle? V loni se vymlouvat na to, že je to tím, že přestal pít, pak, že je unavenej, pak že jsem těhotná, pak že se boji aby mi neublížil a teď že jsem tlustá a nepřitahuju ho!!!Podotýkám, že se ze závislosti na alkoholu musel léčit!

no, tak v te lecbe a odvykani je mozna zasadni problem. mozna se proste psychika posunula trochu jinak. jinak za me osobne, radeji chlapa co nepijde a sex ho nezajima nez chlapa, co je sexualne naruzivy, ale chlasta u toho ;)

Electrolux_EHM_4400
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 11:56

Kolik kg jsi mela, kdyz jste se seznamili? A kolik meris na 62kg? Mozna ho po opadnuti ruzovych bryli z total zamilovanosti (pripadne ted za strizliva) opravdu nepritahujes. S tim holt nic neudela :nevim:

Příspěvek upraven 10.11.14 v 11:56

SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 10.11.14 11:56

Já vím, že je to hnusné… ale alespoň dokázal pojmenovat problém. Půlka chlapů by furt tvrdila že se nic neděje, že jsou unavení z práce… Bolí to, ale buď ráda, že víš, v čem je zakopaný pes. Takhle s tím aspoň můžeš něco dělat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.14 11:56

@Ali-Ali malé se věnuje víc než mě, miluje ji a jsem za to šťastná, takže že bych pozornost soustředila jen na dceru a jeho zanedbávala, se říct nedá…on je poslední týdny vůči mě spíš odtažitej, kvůli blbostem je schopnej vybuchnout a poslat mě do prdele, spíš mám pocit, že mě přestal milovat, že semnou je už jen ze zvyku a kvůli dětem (syna vychovává od 3 let)…

hellivete
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 10.11.14 11:57

Sex 5 minut? Je línej a ty 3 kila, které máš navíc si vzal jen jako výmluvu, aby se nemusel snažit.

střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 10.11.14 11:58
@Anonymní píše:
@střepina kdyby to bylo až po těhotenství a porodu, tak to pochopím, ale takhle? V loni se vymlouvat na to, že je to tím, že přestal pít, pak, že je unavenej, pak že jsem těhotná, pak že se boji aby mi neublížil a teď že jsem tlustá a nepřitahuju ho!!!Podotýkám, že se ze závislosti na alkoholu musel léčit!

myslím, že už to asi jiné nebude, bud se s tím smíříš nebo začneš časem hledat sex jinde, muže to být tím, že se léčil nebo jsi ho prostě přestala přitahovat, bejvalej mi to řekl taky, když si našel jinou, že ho nepřitahuju, tenkrát to pro mě byla strašná pecka :zed:

blobfish
Závislačka 4648 příspěvků 10.11.14 11:59

@střepina Ta přítomnost u porodu je diskutabilní, spíš je důvodem nezájmu skutečnost, že se žena stala matkou (a to je teď její hlavní role v rodinném životě, dřív byla především manželkou, milenkou).
Každá žena se mateřstvím aspoň trochu změní a většinou je to ve vztahu k chlapovi k horšímu (méně pozornosti, častější podrážděnost apod.) Chlap se většinou musí víc zapojit do chodu domácnosti, třeba i do péče o dítě, a zároveň musí fungovat v práci a ví, že materiální zabezpečení rodiny leží na něm. Chlapům tohle fakt nezávidím :nevim:
Zakladatelko, myslím, že tvoje tloušťka :mrgreen: je jen zástupný problém. Je dost možné, že tvůj muž je sám nešťastný ze ztráty chuti a hledá možné důvody. Na tvém místě bych se pokusila najít nějaký čas jen pro vás dva, ať už doma večer, kdy dítě usne, nebo třeba zkusit krátkodobé hlídání a vyrazit někam ven, aspoň na pár hodin. A dávat muži najevo, že si ho vážíš a že ti připadá skvělý. Ono by se nabízelo poradit, ať si o tom promluvíte, ale řekla bych, že činy jsou důležitější. Neboj, nejste první ani poslední :kytka:

jipo
Závislačka 2679 příspěvků 10.11.14 12:00

Tak po odvykačce už má jiný (střízlivější) pohled na svět.

Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 10.11.14 12:02

Chlap dá na vzhled. Pro něj je u ženy důležitý. Jestli ho už nepřitahuješ, tak on s tím asi nic neudělá. I kdyby se snažil sebevíc.
Ale řekla bych, že v tom hraje roli i něco jiného. Třeba stereotyp, stres z dítěte..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >