Jsme si souzení?

Anonymní
10.4.20 12:02

Jsme si souzeni?

Zdravím holky :oops:
Jdu s takovým delším příběhem, který mi láme hlavu a chtěla bych vědět co si o tom myslite vy.
Jednoho dne, kdy mi bylo 16 let (momentálně mi je 24) jsem se seznámila s jedním klukem - Michalem, stejně starým. Zalíbili jsme se sobě, líbali se, bylo nám fajn a pozval mě k němu spát. Bydlel samozřejmě ještě s mamkou a jejím přítelem. Pozval mě jako první holku takhle domu k nim…vyspali jsme se spolu…pokračovalo vše dál ale pak jsme se nějak přestali stýkat a vše skončilo. V 18 jsem si našla přítele a byla s ním do mých 22 let. Ale i tak jsem měla pořád sem tam v hlavě Michala. S přítelem jsme se pořád hádali a tak jsem to ukončila.
Co se ale stalo..po 4 letech jsem si vyšla s kamarádkami do klubu a viděla tam kamarády od Michala..trošku v podnapilém stavu me odvedl od Michala nejlepší kamarád od Michala ke vchodu, protože jsem mu povídala že ho mám pořád řada a chci být aspoň v blízkosti jeho..sedla si před vchod na patník, zakouřila si a kamarád od Michala nikde…přišla paní a praví: na koho čekáte? Říkám na Michala a příjmení..řekla mi že je to jeho máma a to byly 3 hod rano. osud…vyděšená jsem byla totálně, potýkali jsme si zakourili a připomněli si že jsem to byla já kterou pozval první k nim domů..byli jsme obě dvě opilé a skončila. jsem u nich spát..zase jsme se s Michalem viděli a prožívali co v 16ti..ještě líp..pozval mě do hotelu s vířivkou, pořád jsem u nich spávala, no prostě zase to bylo krásné..ale on si mnou nebyl pořád tak jistý já o něj stala..řekl mi i že ke mě něco cítí, ale že neví jestli jít do vztahu říkám dobře tak to necháme být..a pak mi zase mluvil jak jsem mu souzena že ho chtěly i jiné holky, měl to někde..ale u mě ho to zaráží a pořád na to myslí..a neví co dělat..řešil mě dokonce i s přítelem od jeho mamky ale stejně do toho vztahu moc jít nechtěl a já nevím proč..nevím proč mi potom mluvil takové věci, myslím na tebe, jsi mi souzena atd..já to mám tak samo u něj..když jsem se zamilovala kdysi tak teď je mám všechny úplně někde ale prostě ho ne..a už od 16ti jsem ho úplně nevymazala z hlavy..nejde to..a já nevím proč..je to 8 let..jeho máma mi říkala že i doteď nepozval žádnou jinou domu k nim než mě..že žádnou nikdy nepozval na hotel..přiklonil se nakonec k tomu že to kasleme, potom mě viděl po asi měsíci s bývalým a jeho máma mi říkala že byl dost naštvaný tak já to nechápu…co si o něm myslíte co ke mě měl? Já ho doteď nemůžu vypustit z hlavy :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
321
10.4.20 12:07

Myslím si o tom, že na tebe dlabe, jen mu prostě pokaždé zadarmo dáš, tak proč by toho nevyužil… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
10.4.20 12:08

Kdyby kazdy, ktery se opakovane nalamany s nekym nahodne potka a po akci vyspi, povazoval dotycneho za osudovou lasku, mohla by se Ceska republika prejmenovat na Osudland.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25380
10.4.20 12:16

Myslím, že zrovna neměl do čeho(koho) píchnout, tak si pozval tebe, protože ty si dajná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18540
10.4.20 12:29

Souhlas. Pokazdy mu dáš a nic nechceš (vztah), takze proč to nezkoušet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
10.4.20 12:34

Ne, nejste si souzený. On vztah nehledá (pokud by hledal a měl to stejně jako ty - jste spolu) byla jsi pouze další a jasná “davajka ( bez sebevetší jeho námahy dostal to co a koho chce) a ty sladký řečičky ti nejspíše říkal protože “měl chuť a chtěl to - bohužel ne tebe jako ženu”
Proč byl naštvaný když te viděl s ex? Přišel o 1 holku na zavolání :nevim:
Z vlastní zkušenosti ti poradím - vyprdni se na něj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4210
10.4.20 12:34

Kdyby tě miloval, tak s tebou je… Takhle tě potka, ty mu hned dáš, tak proč by tomu neříkal osud…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16156
10.4.20 12:54

Holky maji recht. A k tem jeho kecum - říka přesně to, co chces slyšet :nevim: Pusť ho z hlavy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1229
10.4.20 12:58

Nechce te. To jen ty se za vsim snazis hledat to, ze te chce. Ale nechce :nevim: kdyby chtel, je s tebou :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.20 13:05

Určitě to osudové je. Kdyby ne, myslíš na jiného, ne na něj. Potkáš někoho jiného, ne jeho. Já na osud věřím. Asi budu jediná ale aspoň někdo ti napíše i něco povzbudivého :) My to měli s mužem na začátku stejně a jsme spolu více jak 10 let :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
8617
10.4.20 13:13

Mě na tom nejvíc baví ta jeho máma… Ve tři ráno sbírá opilá na ulici nametený bejvalky svýho syna a vodí je k nim domů :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
10.4.20 13:17
@Michelle_M píše:
Mě na tom nejvíc baví ta jeho máma… Ve tři ráno sbírá opilá na ulici nametený bejvalky svýho syna a vodí je k nim domů :lol:

A ta náhoda, co 😲

• Citovat
  • Nahlásit
292
10.4.20 13:18
@Michelle_M píše:
Mě na tom nejvíc baví ta jeho máma… Ve tři ráno sbírá opilá na ulici nametený bejvalky svýho syna a vodí je k nim domů :lol:

Je to zajimava story. To je pravda. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
10.4.20 13:19
@Michelle_M píše:

To bude spis problem s alkoholem, ne osudem :lol:. Ale nesmutnila bych, zakladatelka sice nenasla osudovou lasku, ale kamosku na tahy po barech. A to se taky pocita.
Jak je to v tom starym cajdaku…„pratelstviiii je nekdy viiiic nez laaaaska“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8617
10.4.20 13:20
@lebambule píše:
A ta náhoda, co 😲

Úplně vidím to ráno u snídaně… Pohleď synu, koho jsem včera cestou z diskotéky sebrala z patníku, máš radost? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat