Reklama

Styk v ovulaci, opožděná menstruace a nevolnost

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katherine1995
Povídálka 39 příspěvků 13.01.17 16:58
Jsme zmatená :O

Přeji pěkný podvečer:) Ráda bych Váš názoč či podobnéí zkušenosti :) Styk jsem měli v den ovulace menzes mi meškala 8 dní…mezitim jsem třikrát zvracela a stále mam pocity na zvracení nechutnost k jídlu ale už nezvracím…boelst v kříží ale nebolí mě prsa břicho hlava nic :roll: jen mě začaly bolet zuby a hlavně nemužu mít pohlavní styk prostě se mi nechce.. neob jak to říct až nechut možná :D :D..jenže dneska jsme začala špinit :O tudíž zřejmě miminko nebude :( :nevim: :nevim: :nevim: :think: :( :( Máte někdo něco pdobného? Vím je toho asi dost jen mě to dneska nějak vzalo :O Tak děkuji za každou reakci :) :srdce: :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39263 příspěvků 13.01.17 17:00

@Katherine1995 a test jsi si dělala?

Lekninka91
Extra třída :D 10208 příspěvků 13.01.17 17:01

Existuje takový papírek, ten se namočí do čůránek a řekne ti, jestli jsi těhotná ;)

stafička
Kecalka 267 příspěvků 13.01.17 17:05

Zkuste test. Týden po vynechání už by mělo být poznat jestli jste těhotná. Já v prvním těhotenství měla i „divnou“ menstruaci. Zpoždění týden, pak velké bolestí v sobotu, krvácení. V neděli jsem ráno slabě krvácela, do večera to přešlo úplně. V pondělí jsem čůrnula na papírek a bylo to tam :mrgreen:.

stafička
Kecalka 267 příspěvků 13.01.17 17:05

Zkuste test. Týden po vynechání už by mělo být poznat jestli jste těhotná. Já v prvním těhotenství měla i „divnou“ menstruaci. Zpoždění týden, pak velké bolestí v sobotu, krvácení. V neděli jsem ráno slabě krvácela, do večera to přešlo úplně. V pondělí jsem čůrnula na papírek a bylo to tam :mrgreen:.

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 13.01.17 17:05

A delala sis test?

Crystal87
Generální žvanilka 23785 příspěvků 13.01.17 17:07

Špinění nic nemusí znamenat chce to udělat test

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 13.01.17 17:09

No, my jsme taky zmateny, jak to asi mame vedet?

Katherine1995
Povídálka 39 příspěvků 13.01.17 17:11

S testem jsme právě chtěla počkat do pondělka přece jen jsem nechtěla plašit… ap řišlo m ito brzy…test samozřejmě doma mám ale ted se nevim dza ho mužu dělat :O asi mě máte za blbou, ale zkušenosti s tim nemám tak se omlouvám :? :nevim:

Psarah
Povídálka 13 příspěvků 13.01.17 17:12
Prosim o radu

Dobry den chci se zeptat. Snazime se s manzelem o miminko a porad to nevychazi. Koupila jsem si tehotensky test ten z krve. Ukazal mi slabou carku ihned a pozdeji nez jsem stihla kouknout zalil se krvi a nevim zda to lze brat za vysledek. Co myslite? Jde to hur videt ale ve skutecnosti je to jasnejsi. :nevim:

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 13.01.17 17:13
@Katherine1995 píše:
S testem jsme právě chtěla počkat do pondělka přece jen jsem nechtěla plašit… ap řišlo m ito brzy…test samozřejmě doma mám ale ted se nevim dza ho mužu dělat :O asi mě máte za blbou, ale zkušenosti s tim nemám tak se omlouvám :? :nevim:

Test se daudelat uz v den ocekavane ms. Jdi to pocurat a napis, jak to dopadlo :mrgreen:

stafička
Kecalka 267 příspěvků 13.01.17 17:13
@Katherine1995 píše:
S testem jsme právě chtěla počkat do pondělka přece jen jsem nechtěla plašit… ap řišlo m ito brzy…test samozřejmě doma mám ale ted se nevim dza ho mužu dělat :O asi mě máte za blbou, ale zkušenosti s tim nemám tak se omlouvám :? :nevim:

Klidně si ho ráno udělejte ;).

Markéta80
Hvězda diskuse 39263 příspěvků 13.01.17 17:15

@Katherine1995 test většinou ukáže už před ms takže 8 den zpoždění udělej klidně hned, na ráno čekat nemusíš ;)

Katherine1995
Povídálka 39 příspěvků 13.01.17 17:15

Počkám tedy do rána :) qa pak sem dám vědět :)

Pavouček1994
Echt Kelišová 7511 příspěvků 13.01.17 17:26

@Katherine1995 jdi na to, není na co čekat ;)
@Psarah strašná kvalita fotky bohužel, vůbec není vidět nic.. do kolika minut měl být výsledek? kdy to máš dostat? zkusila bych i z moči, pokud jsi alespoň 12dpo.. čím dýl tím líp, doporučuje se v den ms..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama