Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Holky vidíte tam něco nebo sem blázen? Test ještě nestihl zaschnout tak je focení úplně čerstvý ![]()
Něco málo jo ale lépe by to bylo vidět kdyby to už bylo zaschlé
já tam rozhodně nevidím ani náznak druhé čárky…
milion diskuzí na stejné téma, divím se, že tě to vůbec pustilo založit novou diskuzi
@pavla.velova negativní test jinak příště fotit až po zaschnutí a uplinutí doby
Vidim cosi, ale jeste bych nejasala a pockala a udelala za par dni znovu.
Nic tam není a zakládání nových diskuzí na tohle téma by už nemělo být povolený. To jsi vážně nemohla obnovit jednu tisíce diskuzí co už tady jsou?