Zbylé pokusy IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
IvetKaci
Povídálka 14 příspěvků 15.07.18 10:55
Zbylé pokusy IVF

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jsem po IVF, cyklus jsme měli hrazeny pojišťovnou ze zdravotních důvodů. Už z jednoho pokusu máme miminko. Máme ještě zbylé 2 pokusy. Nevíte zda je ještě můžeme využít? Budou také hrazené pojišťovnou, když už se nám zadařilo?
Díky za odpovědi :) ;)

Přečtěte si článek: Umělé oplodnění hrazené pojišťovnou: Máte nárok?

Reakce:
Hladikovka
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 15.07.18 11:36

Ano máš 4 pokusy od pojišťovny a nezáleží na počtu dětí. 3 pokusy v případě, že by sis v prvním či druhém cyklu IVF nechala zavést při ET dvě embrya ( KET se nepočítá )

bejbyn
Echt Kelišová 9781 příspěvků 15.07.18 12:14

@IvetKaci Pokud ti není víc jak 39 let,tak ano.

IvetKaci
Povídálka 14 příspěvků 15.07.18 12:57

@Hladikovka
Jj je mi 26. Já myslela ze to hradí jen dokud se nezadaří a pak pokusy “propadnou”. Nám se to podařilo na druhy pokus po jednom vajicku. Takže mám ještě šanci na druhé, to jsem rada
Díky za odpovedi :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >