Reklama

Zbylé pokusy IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

IvetKaci
Povídálka 14 příspěvků 15.07.18 10:55
Zbylé pokusy IVF

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jsem po IVF, cyklus jsme měli hrazeny pojišťovnou ze zdravotních důvodů. Už z jednoho pokusu máme miminko. Máme ještě zbylé 2 pokusy. Nevíte zda je ještě můžeme využít? Budou také hrazené pojišťovnou, když už se nám zadařilo?
Díky za odpovědi :) ;)

Přečtěte si článek: Umělé oplodnění hrazené pojišťovnou: Máte nárok?

Reklama

Reakce:

Hladikovka
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 15.07.18 11:36

Ano máš 4 pokusy od pojišťovny a nezáleží na počtu dětí. 3 pokusy v případě, že by sis v prvním či druhém cyklu IVF nechala zavést při ET dvě embrya ( KET se nepočítá )

bejbyn
Echt Kelišová 9699 příspěvků 15.07.18 12:14

@IvetKaci Pokud ti není víc jak 39 let,tak ano.

IvetKaci
Povídálka 14 příspěvků 15.07.18 12:57

@Hladikovka
Jj je mi 26. Já myslela ze to hradí jen dokud se nezadaří a pak pokusy “propadnou”. Nám se to podařilo na druhy pokus po jednom vajicku. Takže mám ještě šanci na druhé, to jsem rada
Díky za odpovedi :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama