Reklama

Podivná ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.07.18 09:54
Podivná ovulace ?

Sice se nesnažíme o další dítě, ale nevím do které kategorie by se hodilo. Cyklus mám teď hodně dlouhý ( Nejméně 36 DC a nejvíc 46 DC). Ovulaci mám přesně 14 dní před MS ( nejdříve tedy 22 DC). Už před prvním dítětem jsem ji bezpečně poznala : 2-3 dny bolesti břicha, bílkový hlen a únava. Tento cyklus je nějaký divný. 6DC jsme měli nechráněný sex (ovulaci mám za 16 dní tak se nemusím bát, pak už se chráním).Dneska 16 DC mám bolesti jako při ovulaci (už 2 den), ale čípek je vysoko, tvrdý a žádný hlen :think:. Uz jsem přemýšlela i nad cystou a nebo těhotenstvím, ale ani jedno mi nepřišlo reálné. Nemáte někdo zkušenost co by to mohlo být?

Přečtěte si článek: Poznejte svůj ovulační cyklus

Reklama

Reakce:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 978 příspěvků 14.07.18 10:19

Třeba se ten čípek ještě změní. Ovulace se blíží dřív a jeho to překvapilo. Tělo není jako hodinky a nechová se pořád stejně, nehledala bych za tím nic špatného.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama