Pohlavní styk na ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

natyj
Povídálka 36 příspěvků 14.07.18 09:06
Pohlavní styk na ovulaci m

Ahoj holky chtěla sem se zeptat mela sem menstruaci 6.5.2018 a 17.6.2018 mi podle karkulacky plodný dnů sem měla od 30.6- do 3.7 2018 tu dobu sem to zkoušela 28.6.2018 a 2.7.2018 jenže test je stále negativní i dnes ani duch proto sem se chtěla zeptat jesli sem měla ovulaci podle tě karkulacky a jesli je možné že sem otěhotněla nebo se mi to už ukázalo aspoň duch děkuju

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Twixinka
Zasloužilá kecalka 982 příspěvků 5 inzerátů 14.07.18 09:16

než bych se začala snažit o dítě, tak si zjistím informace o tom, jak to chodí :roll: kalkulačka na ovulaci je úplně na pytel, ptže ta počítá s tím, že všechny ženy mají stejně dlouhý cyklus a i ovulaci ve stejné době, což je nemožné! Podle toho, co píšeš, tak se snažíte pravděpodobně krátce a měla jsi představu, že to vyjde hned napoprvé, což se nestalo .. doporučuji to neřešit a prostě sexovat kdykoliv máte chuť a ne jen když jsou plodné dny, které velice pravděpodobně ani plodné nebyly :nevim:

beruska9
Extra třída :D 10716 příspěvků 14.07.18 09:26

To ti ted uz nikdo nerekne, kdy jsi mela ovulaci…a jestli mas tak dlouhe cykly bezne, tak ti vsechny karkulacky budou na nic,i kalkulacky, pac ty vetsinou pocitaji s cyklem 28 dni. Lepsi by bylo merit bazalni teplotu.
Jinak od posledni ms 17.6. jeste test nemusi nic ukazat…tim spis u dlouhych cyklu.

karkarka
Závislačka 2684 příspěvků 14.07.18 09:28

Koukala sem na tvoji diskuzi „pupínky na prsouch“. Fakt nestacim zirat.pises ze uz jedno dite mas,tak bys mela vedet,jak telo funguje.a nejaka ovulacni kalkulacka ti ovulaci fakt neurci.udelej si test a mas jasno.

natyj
Povídálka 36 příspěvků 14.07.18 09:28

Prave sem měla i ovulační hned proto sem to brala jako ovulaci jinak děkuju

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11726 příspěvků 14.07.18 09:46
@natyj píše:
Ahoj holky chtěla sem se zeptat mela sem menstruaci 6.5.2018 a 17.6.2018 mi podle karkulacky plodný dnů sem měla od 30.6- do 3.7 2018 tu dobu sem to zkoušela 28.6.2018 a 2.7.2018 jenže test je stále negativní i dnes ani duch proto sem se chtěla zeptat jesli sem měla ovulaci podle tě karkulacky a jesli je možné že sem otěhotněla nebo se mi to už ukázalo aspoň duch děkuju

Tak nepočitej na „karkulačce“ příště. Sleduj vlastní ovulaci. Ta může být úplně jinak než v nějaké aplikaci v mobilu.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11726 příspěvků 14.07.18 09:47
@natyj píše:
Prave sem měla i ovulační hned proto sem to brala jako ovulaci jinak děkuju

Hlen není hned. Aspoň si to po sobě před odesláním přečti :zed:

lachtanice86
Kelišová 6475 příspěvků 14.07.18 10:03

@natyj nějak nerozumím čemu píšeš. Dítě už máš, tak snad víš jak funguje tělo. Aplikace jsou pouze orientační a neříkají nic o tom kdy ji máš ty.

karkarka
Závislačka 2684 příspěvků 14.07.18 10:05

@lachtanice86 to jo.ale ona ma podle predesleho tematu i „pupínky na prsouch“.

lachtanice86
Kelišová 6475 příspěvků 14.07.18 10:09

@karkarka no tak to už raději nic. :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Závislačka 4741 příspěvků 14.07.18 10:28
@lachtanice86 píše:
@natyj nějak nerozumím čemu píšeš. Dítě už máš, tak snad víš jak funguje tělo. Aplikace jsou pouze orientační a neříkají nic o tom kdy ji máš ty.

Jak orientační? Ať si fofrem srovná cykly s aplikací, nebo si snad myslí, že budeme kvůli ní tu aplikaci neustále upravovat? :mrgreen:

A „karkulačka“ mě opravdu rozsekala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

natyj
Povídálka 36 příspěvků 14.07.18 12:19

No mě rosekavate nejvíce vy tady je diskuze a ne aby sté soudili a uráželi někoho karkulacky jsou je orientační ano to je pravda ale už jedno dítě mam které karkulacka mi to vypočítala dobře ale teď sem měla dlouhé dny proto sem se ptala asi každá máma si přeje druhé dítě a nechce aby její dítě vyrůstalo jako jedináček na vaše chytré komentáře se vážně neptám, ale jak vidím každý vy prd a hlavně že dělá. chytreho ????tady pistete ome a sedíte u toho nonstop a projíždíte jiných komentáře a snažite se dělat chytre, karkarka ty mě nejvíc dostáváš děláš ze sebe chytrou všichni píšou že je brzo na test což se má dělat test po zpoždění menstruace ale rádci se zeptám i na jiných názor a ty mi píšeš ať si udělám test že mám jasno ty rádci se jdu věnovat rodině pokud vůbec máš a nech si ty kritiky nane

natyj
Povídálka 36 příspěvků 14.07.18 12:20

Přeci si pořádně náco se ptám a pak ze sebe můžeš dělat důležitého

karkarka
Závislačka 2684 příspěvků 14.07.18 12:44

@natyj kdyz nedokazes ani srozumitelně napsat dotaz tak se nediv.ty „karkulacko“.a kdyz na nekoho chceš reagovat,tak mas dole tlacitko zmínit.

lachtanice86
Kelišová 6475 příspěvků 14.07.18 14:05

@natyj máš napsat svůj dotaz jasně a srozumitelně a potom dostaneš odpovědi. Když píšeš jak tatar tak se nediv.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >