Reklama

Mám strach mít druhé dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 14:41
Mám strach mít druhé dítě

Dobrý den. S přítelem jsem rok a čtvrt. Moc bychom si práli miminko, ale…Mám 10 letého syna který je postižený a já mám najednou strach jestli bych to zvládla :(.Myslíte, že se to dá zvládnout?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

terien
Kelišová 7467 příspěvků 13.07.18 15:07

Tak dá, ale to neznamená, že to zvládne každý. Ty musíš vědět kde máš své limity. Jinak teda dítě po tak krátké známosti :think: já bych se do toho tak nehnala.

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32417 příspěvků 13.07.18 15:10

ono taky není postižení jako postižení .Je rozdíl ležák co potřebuje péči 24/7 nebo nějaké lehké.

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 13.07.18 15:16

Záleží, jaké má syn postižení a zdali jste na nej uplne sama, nebo treba využívate sluzby denniho stacionáře apod. Musite tu situaci blíže popsat..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 15:23

Syn má DMO.Nemluví.Od září do června ho dávám do Diakonie.Naštěstí mám mamku která by mi pomáhala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 15:27

@terien Přítele znám skoro 4 roky.

terien
Kelišová 7467 příspěvků 13.07.18 15:33
@Anonymní píše:
@terien Přítele znám skoro 4 roky.

Tak sama musíš vědět. Mě neber moc vážně, nejsem sluníčková :lol: v téhle době třeba prožívám obrovské zklamání z člověka, kterého znám taky dýl, celou dobu žiju v domnění jak je upřímný, férový, fajn,… Dost jsem toho pro něj udělala a vyklubal se z něj takový sr.áč, že to snad ani není možný. Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit. Takže já už asi nevěřím vůbec nikomu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 15:37

@terien To mě moc mrzí.Také nemám zrovna dobrou náladu.

tininas
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 13.07.18 15:37

Ahoj.
V Tvém příspěvku jsou varovné signály, které bych nebrala na lehkou váhu:

a/ postižený syn – nevím, jak moc postižený, ale asi to žádná banalita nebude, že?

b/ máš strach – dokázala by ses postarat o dvě děti (a jedno z toho postižené), kdyby Ti to se současným partnerem nevyšlo?

Osobně bych další dítě zatím neřešila. Spíš bych věnovala čas se sžíváním se se současným partnerem a mým dítětem. Přece jen – rok a čtvrt – je pro zásadní rozhodnutí krátká doba.

Hodně štěstí na budoucí cestě životem.

PS: Pokud je Ti druhé dítě souzené, tak ho v životě mít budeš – dřív, nebo později.

Příspěvek upraven 13.07.18 v 15:46

Malike
Extra třída :D 11594 příspěvků 13.07.18 15:37
@Anonymní píše:
Dobrý den. S přítelem jsem rok a čtvrt. Moc bychom si práli miminko, ale…Mám 10 letého syna který je postižený a já mám najednou strach jestli bych to zvládla :(.Myslíte, že se to dá zvládnout?

Zvládla bys to ,,sama,,? Chlap není nikdy jistý a ani jeho alimenty.Sama vím že starost o postižené je dost zatěžující.
Takže pokud bys to zvládla sama..tak ano.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 15:42

@tininas Jak jsem již psala syn má DMO a nemluví.Moc vám děkuji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 15:45

@Malike Syna zvládám skoro sama,přítel je dlouho v práci.

tininas
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 13.07.18 15:52

A kolik je Ti let?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 16:00

@tininas 36.

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 13.07.18 16:06

Já bych nejdříve preferovala svatbu. Protoze jak pišete, partner hodne pracuje a meli byste byt jednotka=rodina. V pripade, ze nebudete svoji, je jen na nem, kolik penez Vam bude davat a kdyz vas opustí nedej bože po materské, tak jste se tro roky starala o svoje, ale i jeho dítě a také o něj prakticky zdarma. Spravne to ma fungovat dle meho nazoru tak, ze pfo spokojenost celku delaji vsichni to, v cem maji predpoklady. Muz vydelava penize a zena se stara o deti, jídlo atd. Nálezí vsem všechno. A to platí pouze, když jsou ti dva sezdaní. Takze ja bych do ditete šla. Jiste to s pomoci diakonie a maminky zvladnete a narodi se vám vytoužené ditě. Ale myslete při tom na budoucnost svoji i svých dětí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama