Jsou to kontrakce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kici
Nováček 9 příspěvků 20.04.07 17:44
Jsou to kontrakce?

Mám takový hloupý dotaz, ale budu rodit poprvé, tak snad mi někdo poradí. :oops: Posledních pár dnů jsem během dne cítila takové slabé jakoby menstruační bolesti. Od včerejška je sleduji a opakovaly se po šesti hodinách, dnes se dokonce dopracovaly ke třem hodinám. Jsou opravdu slabé. Mohou to být kontrakce? :oops: Jsem těhotná 38+6 tt

Reakce:
kackakocka
Závislačka 3071 příspěvků 20.04.07 18:56

ahoj kici,
dle mého to jsou zatím jen poslíčci… :lol:
ale stupňují se ti bolesti?když vlezeš do vany cca 37 stupňů je to lepší nebo horší?

Sany
Ukecaná baba ;) 2114 příspěvků 20.04.07 18:56

Mohou a nejspíš to sou :D

misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 20.04.07 19:03

ahoj

no klidně to být mohou. Já je měla 3 dny před porodem a myslela jsem si, že to jsou žaludečkní křeče ( měla jsem před tím střevní chřipku, kde jsem šíleně zvracela a měla průjem). ale poslední den když jsem je měla po 8 minutách tak mi to už bylo podezřelé.

Tak radím dát teplou vanu a uvidíš, jestli je to ono,tak se to rozjede,jestli ne,tak se to zastaví a přejde to.

tak hodně štěstí

Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 21.04.07 09:57

Kici - vypadá to, že jsou, ale taky to můžou být jen poslíčci. Pokud to bude delší dobu pravidelné a doba se bude zkracovat, tak to jsou kontrakce. Moje známá z kurzů rodila minulý týden a taky měla „jen“ jakoby menstruační bolesti a za 2 hoďky měla odrozeno :D

Hezký a rychlý porod! Kati

kici
Nováček 9 příspěvků 01.05.07 17:56

Ehm, tak jsem zde znovu. Dneska mě celý den pobolívá a tvrdne břicho. Bolesti nejsou nijak silné, trvají převážně pořád, jen tak po deseeti minutách na minutu vždy zesílí. Můžou to být kontrakce? Termín jsem měla v sobotu

skejzii
Povídálka 14 příspěvků 01.05.07 18:11

Mas sbalenou tasku? Muze to byt zacatek porodu, preju vsechno nejlepsi!

Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 01.05.07 18:22

Kici - jestli jsou už po deseti minutách, tak to už máš skoro na odjezd do porodnice. Když tak pro jistotu jeď udělají ti KTG a poznají, jestli to jsou kontrakce. Aby jsi náhodou neporodila doma :)

Hodně štěstí! Kati

Tizarks
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.13 08:35

Ahoj holky, chci se zeptat.Ve 4.40h. mě začalo hrozně bolet břicho. Jako když se Vám chce na záchod a přitom to nejde. Bolí to pořád a ta bolest nijak neutichá. Mimi se taky hodně hýbe…Mám jet do porodnice? Nebo jen plaším? Děkuji za odpověď. Jinak, jsem v 39tt.

Dee9614
Kecalka 283 příspěvků 01.12.13 20:06

@Tizarks ja být Tebou, tak jedu, za to nic nedáš! :-)))

janina022
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 10.05.14 10:11

Holky, potřebuju radu.
Včera ráno mi udělali hamiltona, cca ve 4 odpoledne jsme začala cítit každých 5 - 8 minut (je to různé) jakoby tlaky v podbřišku až silnější menstruační bolesti a jde mi to až do zad, jako by mi někdo tlačil na páteř. Od těch 5 hodin je to pořád stejné, ať chodím nebo jsem ve vaně, pořád cca po těch 5 - 7 minutách a trvá to tak 45 vteřin a pak to odezní. Ta bolest se maličko zintenzivnila, ale nijak hrozně, pořád se ještě můžu smát. Myslíte, že už je to k porodu? Nechci jet do porodnice zbytečně.

Váš příspěvek
Reklama