Jak znovu nepřenášet?

111
15.4.07 21:28

Jak znovu nepřenášet?

ahoj,

tak se nam blizi narozeni druheho pokladku a opet to vypada, ze budu prenaset, jako u prvniho, ktery se narodil 2 tydny po terminu vyvolavanym porodem.

od te doby uplynulo necelych 16 mesicu, druhy porod se blizi a u me opet zatim nulovy nalez…

vim, ze se radi na takoveto pripady sex, chuze po schodech, trochu sampusu, tepla koupel, atd. to vse ale zrejme zabere jen v pripade, ze jsou porodni cesty pripraveny. V opacnem pripade, jak jsme se presvedcili u Vojtika, nic z toho nezabira…

vim, ze v konecne fazi je nejdulezitejsi zdrave miminko, ktere driv nebo pozdeji na svet nakonec musi, ale presto, pokud by to vubec slo ovlivnit, bych uz nechtela prenaset. Jsou to dost nervy, jestli miminku nic neschazi, jestli neprestala fungovat placenta a jestli tim padem o to miminko nakonec na posledni chvili neprijdem…

takze prosim o vase zkusenosti a rady!

predem diky
Inka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
15.4.07 21:38

Inko, držím palce a potěším. První dítko jsem přenášela až do vyvolávaného porodu. Druhé jsem sice přenášela taky, ale narodila se na konci 41tt sama a rychle. Tak držím palce, ať se dočkáš přorozeného průběhu bez komplikací!
Sama si přeji do třetice totéž…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
15.4.07 21:48

Ahoj,
první dcerku jsem přenášela o deset dní a vyhla jsem se vyvolávanému porodu jen o den.Syn se narodil půl hodiny po termínu a naše Ema se narodila 4dny před termínem.Takže každé děťátko se narodilo o něco dříve než to předešlé.Všechny porody i ten první jsem měla za sebou od prvních kontrakcí za tři hodiny. :wink:

Držim palce k rychlému porodu bez komplikací!
Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.07 09:17

Inka2,
tak tohle jsem řešila před půl rokem a něco. První dítko jsem přenášela o 6 dnů, druhé o 9! Taktéž jsme zkoušeli všechno možné, jednak jsem měla strach, aby bylo všechno v pořádku, ale taky jsem netušila, co bychom dělali se starší dcerkou, kdyby to přišlo v „nevhodný okamžik“ :lol: . A to i doktoři kroutili hlavou, jak to, že pořád nic, zvlášť když mě ten jeden viděl, co všechno dělám s tou starší (honění, nošení, zvedání na prolejzačky …).
Naštěstí se Peťka umoudřil a uráčil se přijít na svět den před kontrolou (a hrozícím vyvoláním). A byla to rychlovka.

Já myslím, že nezbývá nic jiného než spolíhat na doktory a stejně budeš muset chodit co druhý den na kontroly (u nás rovnou do nemocnice).

Držíme palečky, ať to dopadne co nejlépe tak, jak má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
16.4.07 13:39

Ahojky,
asi ti taky neporadím, protože vím, jen co ty. Ty praktiky, co jsi psala pomáhají opravdu jen v případě, že jsou cesty připraveny k porodu.
Já čekám první dítě, ale nevím proč si myslím, že budu něco málo přenášet, asi sen nás všech je porodit opravdu kolem termínu.
Držím pěstičky, aby mě porod hladký průběh!

Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
16.4.07 14:02

Ahoj moc tě nepotěším,ale první dítě se mi narodilo na konci 42týdne po vyvolání porod strašný asi 24hodin a bolesti tak po minutě.Druhý dítko 43týden opět vyvolání,ale bylo to hrozně rychlý a bezbolestný asi 10minut na sále málem už mě tam ani nedovezli a to si me tam už čtrnáct dní drželi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
16.4.07 15:54

ahoj :-)

zajímavá diskuze já už zkouším tak nějak vše :-) a houbičky z toho pomáhá, dr. straší od 37tt, že můžu rodit každým dnem a realita té naší holce se prostě nechce.
Moc dobře vím, že i kdybych se stavěla na hlavu prostě to záleží na miminku. Ale už jsem tedy také zkoušela svařáka, drhnout podlahu, sex, sex, sex, měnili nám stoupačky tak jsem si pekelně mákla a prostě efekt žáden :-) Takže můžu konstatovat jediné nezbývá než čekat :-) :D :D :D :wink:

Přeji hodně zdaru :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama