Kadeřnice do domu Písek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilinka 89
Kecalka 125 příspěvků 08.01.18 19:28
Kadeřnice do domu Písek???

Prosím není někdo z Písku nebo okolí, kdo by poradil šikovnou kadeřnici až do domu? Mám tam v domě s pečovatelskou službou babičku, které je 92 let a stále chce být šmrncovní, jen to docházení ke kadeřnici už je pro ni náročné. Jelikož nejsem tam odsud, nemám se pořádně koho zeptat. Zkusím štěstí tady. Díky moc za každou radu… :mavam:

Reklama

Reakce:

Sluníčko1511
Kecalka 158 příspěvků 08.01.18 20:37

Ahoj, většinou do sociálních zařízení docházejí, stačí se jen zeptat zaměstnanců jestli tam též někdo dochází, oni když tak dají kontakt. Ale v Písku je to jen v některých.

Lilinka 89
Kecalka 125 příspěvků 08.01.18 20:53

I to mne napadlo, až za ní pojedu poptám se tam pečovatelek. Hezký večer

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama