Reklama

Kadeřnice do domu Písek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilinka 89
Kecalka 125 příspěvků 08.01.18 19:28
Kadeřnice do domu Písek???

Prosím není někdo z Písku nebo okolí, kdo by poradil šikovnou kadeřnici až do domu? Mám tam v domě s pečovatelskou službou babičku, které je 92 let a stále chce být šmrncovní, jen to docházení ke kadeřnici už je pro ni náročné. Jelikož nejsem tam odsud, nemám se pořádně koho zeptat. Zkusím štěstí tady. Díky moc za každou radu… :mavam:

Reklama

Reakce:

Sluníčko1511
Kecalka 159 příspěvků 08.01.18 20:37

Ahoj, většinou do sociálních zařízení docházejí, stačí se jen zeptat zaměstnanců jestli tam též někdo dochází, oni když tak dají kontakt. Ale v Písku je to jen v některých.

Lilinka 89
Kecalka 125 příspěvků 08.01.18 20:53

I to mne napadlo, až za ní pojedu poptám se tam pečovatelek. Hezký večer

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >