kakanie

34
1.12.04 11:42

kakanie

ahojte,
moj 3 mes. syn posledne 2-3 tyzdne kaka len ked mu pomozem teplomerom.Viem, ze by sa to nemalo, ale ked je hladny a pri kojeni sa odtahuje a cely sa zvija a place a ja neviem, co s nim, vzdy teplomer zaberie. Pred par dnami sa vsak 3× bez mojho vedomia vykakal. Ale vecer sa odtahovanie pri kojeni a zvijanie opakovalo, tak som mu znovu pomohla. Stolica bola mierne spenena. Volala som k Dr. a sestricka mi povedala, ze to moze byt nejaky bacil, v pripade, ze bol niekto v rodine chory. Ale tuto moznost vylucujem. A okrem toho mam vraj vypit kompotovu stavu alebo na zahustenie banan…Doteraz maval stolicu riedku s tymi pre kojencov typickymi bielymi bobulkami, a teraz je taka ako hlien. Tri dni som nezasahovala, ale teraz mi to uz nedalo. Uz 4 hodiny nic nepapkal a tak si myslim, ze ho trapilo brusko. Co si o tom myslite ?
sona

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
1.12.04 12:16

Moje dvouměsíční dcera měla taky pár kakacích pauz. Doktor říkal, ž pokud je plně kojená, může se stát, že nekaká pár dní. Pokud jí to prý nevadí, není co řešit, jen kdyby jí to bolelo a moc trápilo a nešlo to, tak pomoct. Zkraje jsem měla tendenci jí pomáhat, ale pak jsem měla strach, aby si nezvykla, tak jsem ji nechala, cvičila jí s nožkama a čekala, až si kákne nakonec sama. Jestli říkáš, že se sám vykakal bez tebe, myslím, že pokud se nebude vyloženě svíjet a kroutit bolestí, zkus ho chvilku nechat. Dnes už jsme zas 2 dny bez kakání.
Gabča a Barča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama