Kam na laparoskopii?

13
28.12.07 11:21

Kam na laparoskopii?

Ahojky holky. Mám na vás takový dotaz. Nejspíše v lednu mne čeká 2 laparka (1. jsem prodělala v květnu 2007). :cry: Mám na výběr - buď fakultní nemocnice Plzeň Lochotín nebo Praha U Apolináře. Máte někdo zkušenosti? Můžete mi prosím poradit? Budu vám mooooooooc vděčná. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
28.12.07 15:28

Ahojky. Já podstoupila laparku v Pze u Apolináře na začátku března. Jsem z Klatov, takže bych to měla do Plzně blíž, ale primář z Kt nemocnice mě poslal do Phy. Na JIPu sem byla nesmírně spokojená. Personál skvělý. Pak sem se jednou vyspala na jiném oddělení myslím G8 a tam už to tak pěkné nebylo, ale na personál si stěžovat nemůžu. U Apolináře jsem podstoupila i své první a zároveň úspěšné IVF+ICSI.

• Nahlásit
  • Citovat
463
29.12.07 14:11

Ahojky,
já byla na laparoskopii 2× v Praze na Homolce a byla jsem tam moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
30.12.07 16:35

Ahoj. Mockrát děkuji za odpovědi. :) Já byla na první laparce v Plzni v Mulačově nemocnici. Byla jsem také spokojená do té doby, než jsem měla jet na svůj 1. KET a v centru mi řekli, že ho provést nemůžou, jelikož se mi na levém vaječníku udělala opět endometriální cysta. Na té první laparce mi již odstraňovali ložiska endometriózy a vzali mi levý vejcovod. :( No a uběhlo půl roku a mám tam tu mrchu endometriózu zas. Už začínám být zoufalá. :cry:
Mám zamražená 4 embrijka, tak doufám, že mne dají brzo do pořádku, ať si pro dvě můžu jet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama