Zvýšené hladiny prolaktinu - co s tím?

9541
2.12.07 09:17

prolaktin

Ahoj, chci se zeptat jestli máte někdo zvýšené hladiny prolaktinu? Co s váma lékaři dělali? Mám poměrně dost rozházené hormony ( zvýšený testosteron, sníženou fci štít.žlázy, málo estrogenů) a jestě cca před 8 měsícema zvýšený prolaktim. Nejprve na 33 (norma byla do 13) a nyní 55. Dr mě poslal na MR a zítra jdu pro výsledek zda nemám prolaktinom. Jak u vás dále doktor postupoval? Jak jste se cítili po lécích např.Mysalfon? Ztloustly jste nabo naopak? Co nálada? Jsem pořád dost unavená a skoro plačtivá, fakt se necítím nejlíp, tak bych ráda konečně něco, co by mi pomohlo :( Podařilo se vám některé otěhotnět i přes vysoký prolaktin? Budu ráda za každou vaší zkušenost a radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.12.07 09:07

Ahoj já měla taky zvýšený prolaktin ale abych řekla pravdu už nevím jaké léky mě dával ale po jednéch m,ě bylo zle byla jsem uplně mimo zvracela jsem točila se mi hlava no zle.a po těch druchých tam byly jen dvě tabletky tak po těch mě bylo dobře ale oni radši dávají ty levnější aby se člověk trápil.

• Nahlásit
  • Citovat
1309
17.12.07 10:48

Ahoj tak já jsem měla taky dost vysoký hladiny prolaktinu.Začalo to tím , že jsme chtěli miminko.To se nedařilo a já začala vždy týden před menstruací hodně špinit a měla jsem opravdu nepěknou pleť (obličej,dekolt).Začali mi padat i vlasy,tak jsem zašla na gynekologii.Zjistili vysoké hladiny prolaktinu,šla jsem na magnetickou rezonanci,kde Ti píchnou nějakou látku do těla.Já na ni měla alergickou reakci,ale o tom tu psát nebudu,akorát se mi to hodně zkomplikovalo.Na MR zjistili že mám v pravé polovině hlavy nezhoubný nádor (mikroadenom).Zhroutil se mi svět,hodně jsem brečela a říkala si proč?Na:,–(ili mi prášky DOSTINEX - jedny z nejlepších na trhu.Není po nich špatně a ani nezvracíš.Jediné mínus je že jsem po nich byla děsně ospalá,ale časem jsem si zvykla.Dostinex mi srazil hodně prolaktin a já zázrakem otěhotněla.Byl to šok nejen pro mě , ale i pro doktory,kteří plánovali odstranění nádoru.Chodím pravidelně na kontroly a musím říct , že zatím OK.Stále kojím ,to prý taky tu mrchu zastavuje v růstu.Přeji Ti ať se Ti to dá brzo do pořádku a nemáš žádné problémy.Někdy se stane zázrak a já jim za to moc, moc děkuji Hako

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama