Reklama

Kam na výlet s puberťáky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 16.08.18 12:16
Kam na výlet s puberťáky?

Ahoj všichni, akutně potřebuji radu, protože už mi došly nápady :-D. Chci mé dvě pubertální děti (holka + kluk :-D) vytáhnout někam na výlet. Jenže mě prostě nenapadá kam, protože je podle nich prostě všechno nuda a pro mrňata 8o :zed:. Neustále obcházení kina, pizzerie a MC Donalda už mě fakt nebaví :lol: a oni prostě lepší nápady nemají :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18280 příspěvků 16.08.18 12:17

Jump park Ústí nad Labem nebo Praha?

jopo
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 16.08.18 12:22

@tterka záleží odkud jsi. Ja mám teda ještě malé děti 7 a 6 let. Ale jezdíme hodně Krkonoš . Bobovka v Peci určitě zaujme nebo lanovkou nahoru půjčit kolobezky a sjet dolů adrenal park aquapark to by mohlo zaujmout. Jinak jsem za svoji dovolenou viděla hodně zpruzelejch pubertaku s rodiči.

K92
Kecalka 165 příspěvků 16.08.18 12:34

Co třeba úniková hra, bobová dráha, motokáry…

Fifi2
Kecalka 172 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 12:36

Paintball..lanove centrum :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10084 příspěvků 16.08.18 12:39

Lasergame, bowling, pokud vyloženě výlet tak co nějaký okruh, během kterého se bude dat vykoupat, lanové centrum

AV
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 12:50

kukuřičné bludiště, je jich tuším 11 po celé ČR :-)

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 16.08.18 12:51

Moc děkuji za nápady. Ještě jsem zapomněla dodat Praha a okolí, ale může být i dál. Laser game,paintball i jump park už jsme byli, lanovou dráhu určitě ne, nesnášejí výšky :? . Ach jooo… fakt netuším, jak ty moje lotry zaujmout :lol:. Kdyby to byly dvě holky nebo dva kluci, vybírání by bylo jednodušší. Různá pohlaví nedělají dobrotu :mrgreen:

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 16.08.18 12:51

geocatching, únikovky, paintball, hrady a zámky, jeskyně, různé naučné stezky, půjčit někde koloběžky

Popokatepetla
Závislačka 3079 příspěvků 16.08.18 12:54

@tterka kolik jim je? Když dojezdová vzdálenost z Prahy, tak co IQ landie v Liberci a pak třeba vyšlápnout na Ještěd? na Loučeň na bludiště, Botanicus Ostrá

PaniBovaryovaaa
Kecalka 246 příspěvků 16.08.18 13:03

Úniková hra, střelnice (klidně na luk), samolov pstruhů (a jejich následné připravení kuchařem), vyhlídkový let balonem (nebo vrtulníkem), Mirakulum.

weyky
Neúnavná pisatelka 19174 příspěvků 64 inzerátů 16.08.18 13:17

Co třeba Terezín?Nebo Lidice,Osvětim..to by puberťáky taky mohlo už zajímat.

Náměsíčná
Závislačka 3997 příspěvků 16.08.18 13:29

Muzeum filmových legend Poděbrady nebo Praha, IQ Landie v Liberci,

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >