Reklama

Vzduchová pistole - jak je nebezpečná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 15.08.18 19:24
Vzduchová pistole - jak je nebezpečná?

Ahoj, dospělý syn má vzduchovou pistoli. Jak je nebezpečná, na broky? Má někdo zkušenost? Nerozumím toho. Dá se použít v případě nouze i na sebeobranu? Děkuji :kytka:

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20534 příspěvků 1 inzerát 15.08.18 19:27

Na sebeobranu bych jí nepoužívala, to je blbost (někde ji vytáhne a někdo ho oddělá ostrou), ale při neopatrné manipulaci může ublížit (vyražené oko, rozseknutá kůže).

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 15.08.18 19:31

ano dá se použít na sebeobranu a dá se s ní zabít

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2366 příspěvků 15.08.18 19:34

V ramci sebeobrany bych tim spis zkusila nekoho zbit, nez zastrelit. Ale verim, ze na blizko muze bejt nebezpecna.

Janli
Kelišová 5686 příspěvků 9 inzerátů 15.08.18 20:04

Dá se s ní zabít pokud někoho střelíš z bezprostřední blízkosti do oka, stejně tak lze někoho umlátit pažbou :nevim: . Používat zbraň na sebeodranu sice lze, ale nikdo ji nenosí u sebe nonstop. Já než bych svoje zbraně našla a nabila, tak jsem dvakrát znásilněná a třikrát mrtvá :mrgreen: . Na sebeobranu se používají jiné věci ;) . Ptáš se, protože se bojíš nebo chceš jen informace?

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 15.08.18 23:22

@Janli Ne,zajima me to vseobecne,vubec neznam pojem vzduchova pistole

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 15.08.18 23:23

dekuji vsem

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >