Kam na výtěry

Anonymní
21.11.15 08:27

kam na výtěry

Ahoj,
chci se zeptat…
Mám dceru aktuálně na atb. Ve školce byla spála, pravděpodobně ji chytila. Atb nasazana na základdě vysokého CRP a osobní anamnézy, kontrolní výtěr nedělán, atb. aktuálně dobírá.
Druhá dcera byla doposavad OK, jen včera ráno měla střevní potíže (pouze jednou a minimálně, tak jsem ji rovnou nechala doma. Dnes ráno měla zvýšenou teplotu (37,1).
Vzhledem k tomu, že vím, jak u nás spála probíhala minule (starší- 30 hodin zvýšený teplota + zastřený hlas, spála obhalena náhodou výtěrem), obábám se, abychom v tom zase „nelítali“.
Kdo nám všem udělá dnes výtěry, i za cenu, že bychom si je museli zaplatit sami? Nechci čekat do pondělka/úterka, než se dostaneme k praktickejm a pak až do pátku na výsledky, tak jako minule… (u dětské problém není, spíš u naší praktické)
Máme jít na klasickou pohotovost nebo na ORL? (předem bych si tam zavolala)
Kdy by byly výsledky?

Děkuji za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8532
21.11.15 09:06

Ja bych sla spis na ORL, jen se priprav, ze z toho nebudou nadseni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 09:48

@Titty to je mi jasný, proto bych tam volala dopředu… Zas na druhou stranu představa, že se výsledek od naší praktické dozvím až v pátek odpoledne se mi teda ani trochu nelíbí, navíc mám obavu, abychom to zase zpět „nepřeklopili“ na tu mladší, co by měla zítra dobrat atb…
Samozřemě psychosomaticky máme příznaky už úplně všichni doma. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
8532
21.11.15 12:15

Ja to uplne chapu, dva dny k dobru se v takove situaci hodi. :) Jen me jeste napada, jestli vubec je o vikendu v provozu laborator? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 15:52

Určitě je v provozu. My půjdeme stejně do spádové nemocnice. Manžel dnes koupil CRP test, tak ho zítra ráno použijeme a pak se rozhodneme… Testu určitě neunikne, vytáhla to až na 38…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama