Reklama

Kam pro Bachovy esence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misalin
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 03.02.17 13:53
Kam pro Bachovy esence

Zdravím, ráda bych se zeptala vás zkušenějších, kde na internetu seženu Bachovy esence, jestli máte někoho ověřeného, a také by mě zajímaly zkušenosti vás, co jste kapky zkusili. CHtěla bych je pro mého 2letého syna, který je hodně úzkostlivý a citlivý vůči ostatním lidem a dětem, hodně se bojí a dlooouho trvá, než si zvykne na nové lidi a prostředí, všeho se bojí. Děkuji.

Reklama

Reakce:

e008
Závislačka 3204 příspěvků 31 inzerátů 03.02.17 14:34

Mame to stejne, rada si poslechnu zkusenosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 14:39

@misalin Bachovy esence jsem měla od paní Martiny, má webové stránky i na FB pod Bachovy esence. Popsala jsem ji můj problém a ona vybrala vhodné složení. Měla jsem je pro sebe i pro psa :)

Latty
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 03.02.17 21:33

Osobně moc doporučuji www.e-esence.cz, máme jich doma několik a třeba na nespavost malé opravdu zabírají. :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama