Reklama

Balík do ruky změna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lendy123
Stálice 74 příspěvků 03.02.17 10:49
balík do ruky změna

Dobrý den, dnes čekám balík do ruky (bohužel jiný způsob esho nenabízel), jde o odpolední doručování, ale vím, že v tu dobu už dnes nebudeme doma, netušíte zda jde doručení nějak změnit, aby balík zůstal na poště? Děkuji

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 03.02.17 10:52

Jo mě posílají mail s tím jak to změnit a taky sms

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 03.02.17 10:52

@Lendy123 Ano, jde to.

https://www.postaonline.cz/…ranka.action

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 03.02.17 10:59

Ano jde to :)

Lendy123
Stálice 74 příspěvků 03.02.17 11:01

V této aplikaci jsem byla přihlášená jen nikde nevidím, že vy tam šlo vybrat, že mají zásilku nechat na poště…

Kriss Tina
Závislačka 4721 příspěvků 03.02.17 11:04

Tak pokud vim, tak kdyz vas dorucovatel nezastihne doma tak balik automaticky nechava na poste a dalsi den prijde vyzva k vyzvednuti…

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 03.02.17 11:06

@Lendy123 Na první stránce vyplníš podací číslo, pak telefon či majl. a dáš pokračovat pak tě to nasměruje dále…

Ale taky si myslím, že balík automaticky nechají na poště a tobě hodí lístek.

Lendy123
Stálice 74 příspěvků 03.02.17 11:07

Říkala jsem si ze solidarity k řidiči pošty, že by si ušetřil cestu :)

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 03.02.17 11:50
@Lendy123 píše: Říkala jsem si ze solidarity k řidiči pošty, že by si ušetřil cestu :)

To je od tebe hezky, ale ridic bude mit baliku vic, tak to vasi ulici nejspis stejne pojede.
Jen tak mimochodem volali ti rano, kdy to presne privezou?

Lendy123
Stálice 74 příspěvků 03.02.17 11:55

Jen mi došla asi v 10 hodin sms a email, že balík dovezou v rámci odpoledního doručování

Ainy
Závislačka 3362 příspěvků 03.02.17 11:55

Jen přidám svou zkušenost, doručení balíku jsem si změnila na poštu, kterou mám v místě zaměstnání. Přesto mi byl doručen domů, náhodou jsem doma byla, ale nemohla jsem ho převzít. Hotovost na dobírku jsem neměla a karty řidiči neberou (v dnešní době :roll: ). Tudíž byl balík odvezen na poštu v Brně na Nádražní, kde se nedoručené zásilky ukládají a mám ji naprosto z ruky…Takže ani na poštu kam jsem chtěla ani v místě bydliště. Opravdu skvělé služby ČP :potlesk: E shop bohužel taky jinou možnost nenabízel, kde to jde využívám zásilkovnu apod.

Ketris
Echt Kelišová 9298 příspěvků 03.02.17 12:20

@Lendy123 Tak to už změnit nejde, musíš to stihnout včas si určit, kdy balík příjde :kytka:

Tunrida
Hvězda diskuse 47198 příspěvků 03.02.17 12:51
@Lendy123 píše: Říkala jsem si ze solidarity k řidiči pošty, že by si ušetřil cestu :)

V dobu, kdy jsi to řešila, už byl řidič s balíkem kdoví kde :lol: Dneska odpoledne budeš mít balík k dispozici na úložní poště. Nebo si můžeš online poslat žádost opětovné doručení v jiný den.

sagina
Echt Kelišová 7513 příspěvků 03.02.17 14:13

@Lendy123 no, mne by u České pošty spíš zajímalo, co mám udělat, aby mi byl balík doručený až domů :nevim: i u balíku do ruky se mi stalo, že nejdřív pípla SMS o doručování, tak doma dřepím na zadeli a čekám… a večer pípla další SMS, že balík je na poště, protože nikdo nebyl doma :zed:

Tunrida
Hvězda diskuse 47198 příspěvků 03.02.17 14:46

@sagina Podat stížnost na pobočce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama