Balík do ruky změna

3.2.17 10:49

balík do ruky změna

Dobrý den, dnes čekám balík do ruky (bohužel jiný způsob esho nenabízel), jde o odpolední doručování, ale vím, že v tu dobu už dnes nebudeme doma, netušíte zda jde doručení nějak změnit, aby balík zůstal na poště? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18099
3.2.17 10:52

Jo mě posílají mail s tím jak to změnit a taky sms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
3.2.17 10:52
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.17 10:59

Ano jde to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.17 11:01

V této aplikaci jsem byla přihlášená jen nikde nevidím, že vy tam šlo vybrat, že mají zásilku nechat na poště…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14479
3.2.17 11:04

Tak pokud vim, tak kdyz vas dorucovatel nezastihne doma tak balik automaticky nechava na poste a dalsi den prijde vyzva k vyzvednuti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
3.2.17 11:06

@Lendy123 Na první stránce vyplníš podací číslo, pak telefon či majl. a dáš pokračovat pak tě to nasměruje dále…

Ale taky si myslím, že balík automaticky nechají na poště a tobě hodí lístek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.17 11:07

Říkala jsem si ze solidarity k řidiči pošty, že by si ušetřil cestu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
3.2.17 11:50
@Lendy123 píše: Říkala jsem si ze solidarity k řidiči pošty, že by si ušetřil cestu :)

To je od tebe hezky, ale ridic bude mit baliku vic, tak to vasi ulici nejspis stejne pojede.
Jen tak mimochodem volali ti rano, kdy to presne privezou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.2.17 11:55

Jen mi došla asi v 10 hodin sms a email, že balík dovezou v rámci odpoledního doručování

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3380
3.2.17 11:55

Jen přidám svou zkušenost, doručení balíku jsem si změnila na poštu, kterou mám v místě zaměstnání. Přesto mi byl doručen domů, náhodou jsem doma byla, ale nemohla jsem ho převzít. Hotovost na dobírku jsem neměla a karty řidiči neberou (v dnešní době :roll: ). Tudíž byl balík odvezen na poštu v Brně na Nádražní, kde se nedoručené zásilky ukládají a mám ji naprosto z ruky…Takže ani na poštu kam jsem chtěla ani v místě bydliště. Opravdu skvělé služby ČP :potlesk: E shop bohužel taky jinou možnost nenabízel, kde to jde využívám zásilkovnu apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10325
3.2.17 12:20

@Lendy123 Tak to už změnit nejde, musíš to stihnout včas si určit, kdy balík příjde :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50190
3.2.17 12:51
@Lendy123 píše: Říkala jsem si ze solidarity k řidiči pošty, že by si ušetřil cestu :)

V dobu, kdy jsi to řešila, už byl řidič s balíkem kdoví kde :lol: Dneska odpoledne budeš mít balík k dispozici na úložní poště. Nebo si můžeš online poslat žádost opětovné doručení v jiný den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8533
3.2.17 14:13

@Lendy123 no, mne by u České pošty spíš zajímalo, co mám udělat, aby mi byl balík doručený až domů :nevim: i u balíku do ruky se mi stalo, že nejdřív pípla SMS o doručování, tak doma dřepím na zadeli a čekám… a večer pípla další SMS, že balík je na poště, protože nikdo nebyl doma :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50190
3.2.17 14:46

@sagina Podat stížnost na pobočce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu