Zdá se mi to?!

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 02.02.17 14:02
zdá se mi to?!

Holky tak ja nevim. Nejsem tu dlouho, ale prijde mi, ze je to tady sama hysterka, zensky, ktery si nevazej toho, co maj doma a maminy, ktery misto toho, aby vzaly decko k mudre, kdyz se neco deje( nebo tam alespon zavolaly), tak vysedavaj na netu a cekaj zazraky. Opravdu temer 97% diskuzi je akorat placani h*ven do placu a ztrata casu, ktery lze venovat detem. Samozrejme tohle je jen muj nazor, sezerte me :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 02.02.17 14:04

Celej internet, televize, koukání do blba je ztráta času který by se dal využít jinak :nevim: Je na každém jak svůj čas tráví :nevim:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22859 příspěvků 02.02.17 14:04

Mám pro tebe jednu radu, pokud se ti tu nelíbí, tak tu nebuď :-) Najdou se tu i dobrý diskuze.

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 02.02.17 14:05

Máš pravdu. Tlachání ještě pochopím, ale ptát se na věci, který je rychlejší najít na internetu než založit diskuzi a čekat, to taky nepochopím. Prostě mám chut vždycky napsat UTFG!!! :palec:

Příspěvek upraven 02.02.17 v 14:05

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 02.02.17 14:05

@Nymphetamine nejsi sama s tímto pocitem ;) ještě si zapomněla na tu část, kde máme věštit z koule, zda-li je někdo těhotný nebo jestli na bílém testu náááhodou neuvidíme čárku… :mrgreen:

vejilka
Závislačka 4632 příspěvků 02.02.17 14:05

@Nymphetamine tvoje starosti bych chtěla mít :mrgreen:

Nairol
Echt Kelišová 8820 příspěvků 02.02.17 14:06

A stejne ti to nedalo a sama jsi prihodila dalsi hovno… :nevim:

vejilka
Závislačka 4632 příspěvků 02.02.17 14:07
@Nairol píše:
A stejne ti to nedalo a sama jsi prihodila dalsi hovno… :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: :potlesk:

svycarka
Echt Kelišová 7602 příspěvků 02.02.17 14:08

@Nymphetamine tak my supermatky zvladnem na.srat pulku emimina a jeste pritom uvarit, naklidit a vyrobit s deckem vetrnik na balkon :mrgreen: Nestresuj se, zvyknes si tu nehajit plamene kazdou kacu a najdes si tu casem i normalni diskutujici ;)

Šmoulice
Kelišová 6750 příspěvků 02.02.17 14:08
@Nairol píše:

Přesně tohle jsem chtěla napsat :mrgreen:

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 02.02.17 14:08

Co si ocekavala od maminkovskeho fora?…proste je to online piskoviste…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 02.02.17 14:11
@Nairol píše:
:D :lol: :mrgreen:

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 14:11
@svycarka píše:
@Nymphetamine tak my supermatky zvladnem na.srat pulku emimina a jeste pritom uvarit, naklidit a vyrobit s deckem vetrnik na balkon :mrgreen: Nestresuj se, zvyknes si tu nehajit plamene kazdou kacu a najdes si tu casem i normalni diskutujici ;)

vidíš větrník je dobrý nápad a pak že tu jsou diskuze o ničem :lol:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22859 příspěvků 02.02.17 14:12
@svycarka píše:
@Nymphetamine tak my supermatky zvladnem na.srat pulku emimina a jeste pritom uvarit, naklidit a vyrobit s deckem vetrnik na balkon :mrgreen: Nestresuj se, zvyknes si tu nehajit plamene kazdou kacu a najdes si tu casem i normalni diskutujici ;)

Pošleš mi prosím návod na větrník? Ale musí být voděodolný :-D

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 14:14

@svycarka já taky prosím návod

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >