Jak mám odejít od chlapa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andilek89
Kecalka 130 příspěvků 04.03.19 07:36
Kam pro radu?

Dobrý den
Jdu si pro radu jak mám odejít od chlapa jsme spolu už 4 rok a neklape to finančně si nemůžu dovolit jiný podnájem a nikoho tu neznám odstěhovala jsem se z České Lípy do Havířova nedávno jsem se s nim rozešla ale on po mě chce aby jsme zůstali kamarádi z výhodami a že to časem dáme dohromady znova ale já už nechci. Včera mě vyhodil z bytu v koupelně mě zastavil že jsem to špatně pochopila ale kdyby jste viděli ten jeho výraz v obličeji Fajt tam nebylo že mám odejít do obýváku aby jsme tu hádku vyřešili teď jsem ta špatná já???? ubytovna nepřipadá v úvahu residomo a RPG taky ne mám to s ním nějak vydržet a počítat s tím že mě muze kdykoliv zas vyhodit a nebo se mám sebrat a jít na ulici? Dekuju za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
JA 1985
Nováček 4 příspěvky 04.03.19 08:05

JA SI MISLIM ŽE ON ASI CHCE ŽE KDIŽ PŘIJEDE DOMU TAK TI TAM UŽ NEBUDEŠ......
NO NEPORADIM TI NIJAK JINAK ASI BYCH NA TVIM MISTE SI NAŠLA PRACI S UBITOVANIM A JE POVŠEM

Lekninka91
Extra třída :D 10562 příspěvků 04.03.19 08:06

Sbal se a odejdi. Nedovedu si predstavit, ze dospela zenska neni schopna se o sebe postarat :roll:

Tichošlápek
Extra třída :D 13565 příspěvků 04.03.19 08:07

Proč na ulici? Ty nepracujes? Zkus hledat na netu sdílené bydlení, pripadne praci s ubytkem.

JA 1985
Nováček 4 příspěvky 04.03.19 08:12

NO ASPON MNE NEGDOPOSLECHNE PRACI S UBITOVNOU. :mavam: A CO AMAZON

martasesek
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 04.03.19 08:17
@andilek89 píše:
Dobrý den
Jdu si pro radu jak mám odejít od chlapa jsme spolu už 4 rok a neklape to finančně si nemůžu dovolit jiný podnájem a nikoho tu neznám odstěhovala jsem se z České Lípy do Havířova nedávno jsem se s nim rozešla ale on po mě chce aby jsme zůstali kamarádi z výhodami a že to časem dáme dohromady znova ale já už nechci. Včera mě vyhodil z bytu v koupelně mě zastavil že jsem to špatně pochopila ale kdyby jste viděli ten jeho výraz v obličeji Fajt tam nebylo že mám odejít do obýváku aby jsme tu hádku vyřešili teď jsem ta špatná já???? ubytovna nepřipadá v úvahu residomo a RPG taky ne mám to s ním nějak vydržet a počítat s tím že mě muze kdykoliv zas vyhodit a nebo se mám sebrat a jít na ulici? Dekuju za rady

Odejdi, nebude lépe. A do Lípy se nechceš vrátit? Bydlení formou spolubydlení by se určitě našlo a práce taky.

Elzaaa
Kecalka 175 příspěvků 04.03.19 08:20

Nepises jestli mate deti. Tak predpokladam ze pracujes. Tak si pronajmi garsonku. V havirove najmy nejsou vrazedne jako v praze. Tak kde je problem ? :nevim:

andilek89
Kecalka 130 příspěvků 04.03.19 08:29

Děti nemám a už rok pracuji v Dongwonu ( svaruji rámy dveří) problém je v penězích mam insolvenci z výplaty mi zůstane 8000 a to mi nestačí na nájem + kauce

martasesek
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 04.03.19 08:53
@andilek89 píše:
Děti nemám a už rok pracuji v Dongwonu ( svaruji rámy dveří) problém je v penězích mam insolvenci z výplaty mi zůstane 8000 a to mi nestačí na nájem + kauce

na jak dlouho ji ještě máš? Obávám se, že máš asi jenom tři možnosti. Zůstat tam kde jsi, ale to by byla asi ta nejhorší varianta. Najít si spolubydlení, to by byla asi ta nejlepší varianta anebo se poohlédnout po novém protějšku, který by si tě k sobě nastěhoval. V tvé situaci asi nemá moc význam řešit jinou práci jinde. Jedině, pokud by to byla jistota vyššího výdělku.

Alkata
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 04.03.19 09:00

Tak bez na ulici. Teď už bude pořád teplo.

Elzaaa
Kecalka 175 příspěvků 04.03.19 09:12

@andilek89 tak to vazne na najem plus jidlo nestaci. A co teda spolubydleni ? Do toho bys nesla ? A vratit se k rodine nemuzes ? Aspon ma mejaky cas ? Pak radeji ubytovna, nez skoncit na ulici.

andilek89
Kecalka 130 příspěvků 04.03.19 09:18

K rodině nemuzu a co jsem koukala na spolubydleni tak jsem nic nenašla a insolvence mi končí tento rok

martasesek
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 04.03.19 09:22
@andilek89 píše:
K rodině nemuzu a co jsem koukala na spolubydleni tak jsem nic nenašla a insolvence mi končí tento rok

proč by jsi nemohla k rodině? to jste se rozhádali na krev? Opravdu by ti nepomohli?

andilek89
Kecalka 130 příspěvků 04.03.19 11:24
@martasesek píše:
proč by jsi nemohla k rodině? to jste se rozhádali na krev? Opravdu by ti nepomohli?

Máma je alkoholička a táta na tom není zdravotně nejlíp

Hroznej puberťák
Kelišová 6589 příspěvků 04.03.19 11:28

Tý voe, Andílek se svářečkou :) Neinspiroval tě Flashdance? ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama