Kam s dietatom k vode?

150
29.5.05 14:28

Kam s dietatom k vode?

Ahojte mamulky,
je nadherne pocasicko :) a kedze toto je iba zaciatok leta :D jupiii :D, ja som zacala rozmyslat, ze kam potom s malym prdiiiskom. Viete mi prosim poradit nieco, kde by si mamicka (to ako ja :wink: ) mohla zaplavat, zaroven aby to nebola ziadna davova psychoza :) :wink: - preplnene kupalisko a tak… . Proste prijemne prostredie, mozno niekde v prirode. Asi som narocna, ze :? :)
Toto bude nase prve leto v Prahe (aj prve miminko :) ), takze vobec neviem kde sa tu da vyrazit. Ratam skor s tym, ze asi niekde za Prahu. Hmmm :? ? No fakt nemam predstavu. Mozte dat tip aj na nejake kupalisko (poznam len Podoli-tam som zazila tu „davovu psychozu“ a Lagoon v Letnanoch :) )
No ak poznate nejake krasne miesto kdekolvek inde v Cechach, na Morave… (napr. aj 333km od Prahy :wink: ) tak mi prosim dajte nejaky tipiiik. Odskocili by sme si aj na cely vikend - spoznavat krasy prirody.
Len nech je tam tam vodicka kde sa da kupat.
Tak veeelka vdaka!
Prajem este krasny slnecny den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7463
29.5.05 19:18

ja jsem vloni chodila do Zlutych lazni,je to dole v Podoli a fakt super. Vstup 50,– a deti do tri let zdarma. Akorat letos to je po rekonstrukci,tak nevim,jestli se neprihrnou i lidi:))
koupani zdar
market

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
538
29.5.05 19:46

Ahojky, my chodíme do krytého bazénku ve Factory Pro na Černém Mostě.
Je to zatím jediný bazén, o kterém bezpečně vím, že tam mohou deti do jednoho roku i kromě vyhrazených hodin pro baby club. Jinak bohužel platí od loňského roku vyhláška, že děti do jednoho roku nesmí do veřejných bazénů!!! Pokud tedy zřizovatel neurčí jinak.
Prosím prosím, pokud víte kde plavčit a ještě víte jak je to tam s mimísky, přimlouvám se za připsání. Děkuji moc:-)
Albi + Anika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama