Kam schováváte dárky před dětmi?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vejilka
Závislačka 4721 příspěvků 26.11.18 12:17
Kam schováváte dárky před dětmi?

Ahoj holky, zajímá mě, když máte už děti o kousek větší, pořád ještě věří, kam schovávat dárky, aby je nenašly. Já mám teprve 3,5 letého. Ale již teď mám problém, kam nakoupené dárky schovat, aby je nenašlo. Uklízím do skříní, že budu mít pomalu problém je pak sama najít :mrgreen: Tam je většinou oblečení a moc se mi jich tam nevejde. V posteli bohužel úložný prostor nemáme. Máme tedy gauč, kterej se mi špatně otevírá. Hlavně, co mě zajímá, jak pak vyndaváte hromadu dárků, když máte plno dětí. Třeba z toho gauče, když „se čeká na Ježíška“ Napadla mě ještě garáž, ale tam je to blbý, bojím se myší, že mi dárky rozkoušou. Zajímali by mě vaše schovky. Jako malá jsem v určitém věku už šmejdila

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kamiŠ
Generální žvanilka 23825 příspěvků 26.11.18 12:19

Dárky mame na pude :lol:
A potom zabalene jsou v taskach, manzel jde po veceri na wc, kdyz my jdeme slidit ven, a on je snese dolu a prijde za nami :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49496 příspěvků 5 inzerátů 26.11.18 12:20

Do skříně, ví , že tam nemaj lézt. Jestli budou slídit p dárcích, jejich škoda, zkažené překvápko budou mít oni.

vertunka
Závislačka 4718 příspěvků 26.11.18 12:20

Já mám úplně všechy dárky ve velké krabici normálně v obýváku vedle gauče. Pod svicnem je největší tma :mrgreen:. Starší se mě jen ptala co tam je. Tak jsem řekla, že bordel a ať tam neleze. A od ty doby ji to nezajímá.

Jannys
Kelišová 6509 příspěvků 26.11.18 12:21

My naštěstí pod postel.Mam tam dost místa.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 26.11.18 12:21

Mám narvanou skříň :mrgreen: je to má skříň, v ložnici, kam děti vůbec nechodí takže :palec:

Kosopemi
Kecalka 197 příspěvků 1 inzerát 26.11.18 12:22

Ja je schovavam v detskem pokoji pod posteli :) Suplik jde spatne vytahnout, takze i kdyby chteli, tak nic :)

ivašot.
Kelišová 6728 příspěvků 26.11.18 12:24

V šatně v horních rohových policích vysoké vestavné skříně. Už roky čekám, kdy si zlomím nohu až tam zase ze židle budu něco strkat.

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 26.11.18 12:25

Postel, horní police skrine, velké na půdu

chs.jasmin
Echt Kelišová 7908 příspěvků 26.11.18 12:27

@vejilka
Ahoj,

mám je ve skříni v ložnici, holky tam nechodí, takže jsem v klidu :-) :dance: A až budou veliké tak asi na půdu :lol: vlez na ni je opět z ložnice.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1068 příspěvků 26.11.18 12:28

Do mistnosti s plynovym kotlem hned vedle bytu. Po veceri jdeme na balkon zapalit prskavky a manzel mezitim vsechno vytaha pod stromek.

vejilka
Závislačka 4721 příspěvků 26.11.18 12:29

No snad už příští rok budu mít velkou vestavěnou skříň. Teď mám všude hadry, že se mi tam toho tolik nevejde :mrgreen:

Náměsíčná
Závislačka 4089 příspěvků 26.11.18 12:29

Pod postelí. Mám u toho dopis od Ježiška „Toto jsou dárky pro vaši rodinu, 24.12. je dejte pod stromeček“ Ježišek Kdyby náhodou dárky našli.

vertunka
Závislačka 4718 příspěvků 26.11.18 12:36
@Náměsíčná píše:
Pod postelí. Mám u toho dopis od Ježiška „Toto jsou dárky pro vaši rodinu, 24.12. je dejte pod stromeček“ Ježišek Kdyby náhodou dárky našli.

To je pěkný nápad!

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 26.11.18 12:39

Já schovávám dárky v práci :mrgreen:
Doma nemám šanci :roll: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >