Reklama

Kam to vede?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 22:29
Kam to vede?

Ahoj,
vůbec se mi poslední dobou nelíbí, jak to máme doma a chci s tím něco udělat, protože já už to dál nesnesu. Mě je 21, manžel ovi 26' Dohromady jsme s manželem 3 roky a půl. Z toho rok manželé. Dva roky spolu bydlíme a máme skoro roční dceru. Vdávala jsem se těhotná a svatbu jsem si moc neužila. Začátky s manželem byli krásné plné romantiky a nadějí, jak sme pro sebe jako stvořený, že všechno bude dobrý. Měla jsem to doma hodně špatný a vůbec ze špatných vztahů s rodiči (traumata z rozvodu, zanedbávání, tahání po soudech, znásilnění, citové vydírání…) co se mi hodně podepsali na psychice jsme se domluvili teď už s manželem a mojí rodinou, že se přestěhuji k němu a budu dojíždět na studia od něj. Jak jsem se přestěhovala, už kde co drhlo. Dokonce mě i podvedl. Nespal s dotyčnou, ale psal jí zprávy, které patří jen mezi nás dva. Například:,,pošli mi fotku zadečku lásko'' naštěstí dotyčná neměla zájem a vždy z toho nějak vybruslila. Trvalo to čtrnáct dní, kdy jsem se koukala jak je vysmátej jak měsíček na hnoji a já jsem jen vzduch co bručí, brečí a nadává ať to utne. Naštěstí to utnul, ale neomluvil se, až teď po dvou letech po hádce řekl, že to nebylo dobrý. Na to s tím jeho úletem jsem zjistila, že jsem těhotná. Co vám budu povídat… jsem studentka bez dobrých vztahů s rodiči a s holou prdelí. Studuju sice dál, manžel má perfektní rodinu co mi ten jeden den v tydnu pohlídají… ale jsem plně závislá na manželovi. Je to hrozný pocit. Představa, že to takhle bude dál ještě další dva roky, než se budu moct postavit na vlastní nohy mě děsí. Malou miluju nadevše a snažím se jí být dobrou maminkou (co se mi snad daří). S manželem si čím dál víc nerozumím. Všechno co je pro mě zajímavý a chci se o to s ním podělit, on sesune a je to blbost. Ráda si kdeco vyhledávám na internetu, zajímavý články atd. Upřímně, je to jediná moje zábava u které si odfrknu když mi malá usne a když se o to chci podělit, jsem podle něj tupá ovce co si něco přečte a hned tomu věří… To tak vždycky zabolí! Já bych taky mohla říct, že on je ten tupej co denně vysedává s mobilem v ruce a hraje stupidní hry, ale to neřeknu. Na to jsem moc slušná a jen by jsme se pohádali. Nenávidím hádky a ani se hádat moc neumím, hodně se na mě v detství křičelo a já teď když dojde k hádce a manžel jen zvýší hlas, přestanu se bránit a začnu brečet. Až tak jsem slabá… Ráda bych si něco koupila, zařídila jen podle sebe ale nemohu. Dostanu od manžela peníze na jídlo a s tím musím do jeho vyplaty vyjít. Mám možnost si vybrat penize, máme společný účet, ale nemáme tolik peněz a tak s ním musím konzultovat i to blbý jedno tričko co bych si chtěla koupit a protože to jsou pro něj jen kraviny (ostatně všechno co mám ráda), tak už se ani neptam, protože by to nepovolil a akorát by nadával. Moc mi chybí to, jak jsme se spolu tulili, jak mě hladil a měl o mě zájem. Teď je na mě milej jen když chce sex a je opilej. Kterej za mě je spíš nutnost než že bych ho měla ráda. Užívám si spíš to, že jsem chtěná, než ten sex jako takový. Ve výsledku to vypadá tak, že zahraju svoje číslo a on je spokojen. (O tom neví, že díky znásilnění mi sex moc neříká). Nedávno jsem vážně potřebovala pohladit po duši a on protože se opil tak na mě opravdu milý byl a já se mu trochu otevřela a řekla mu o znásilnění. Čekala jsem od něj opravdu víc, než jen,,ty vole'' vím, že si to pamatuje. Ví to už týden a když jsem se k tomu opatrně přibližila, tak mi ve výsledku vynadal, že ho tím otravuju, že jestli uznávám za vhodný si zajít za psychologem tak ať jdu. Tohle mi vážně ale nepomohlo. Už nemám ani chuť se do dalšího divadla až bude mít zase chuť se nutit. Vůbec nevím, jestli manžela miluju. Teď je vážně na pěst. Ještě že má tak super rodinu, co mě mají rády a já tak aspoň někoho mám… Teď to u nás vypadá takhle: Ráno s malou posnídáme, uklidíme, jdem si hrát nebo jdem na procházku, pak přicházíme domů, naobědváme se, malá jde spinkat, já se učím nebo si čtu, jak se probouzí malá jdeme na svačinu a po svačine přijíždí manžel. Ten se rozkydne na gauč nebo jde hned do postele odpočívat protože je hrozně unavenej. Pak jde do obýváku a tam si pustí televizi a u ní je až do té doby než si jde dát sprchu a jde spát. Mezi tím já dělám oběd na zítra, večeři udělám prádlo, vykoupu malou, nachystam věci na zítra. Někdy mi něco manžel pokrájí když mu to dám k televizi, ale jinak nedělá nic, jen kybicuje a krafe. Moc bych si přála aby si hrál nebo něco dělal s malou, ale on jí jen peskuje, že mu bere ovladač nebo že po něm vůbec něco chce :-(. Já se můžu zvencnout a padám k večeru na hubu… malá ještě nechodí, jen leze a postaví se, takže jí mám věčně na noze a musím vymýšlet jak jí zabavit. Malá je moc šikovná a už jsem jí toho tolik naučila, ale od manžela jsem neslyšela jedinou chválu. Moc mě mrzí, že nevidí to co já tu celej den dělám. Že má takovej komfort. Jak já bych chtěla být chlap a mít taky takovou pohodičku… Měla jsem koníček, chodila jsem jednou týdně na keramiku, ale protože se manžel beze mě rozhodl si vzít bezuročnou pujču od práce kde pracuje na přestavbu jádra, nejsou už na to peníze. Teď manžel šlape i na náš společnej koníček s malou a to plavání, že to taky moc vynáší a je to prej jen vyhazování peněz, ale to doufám nám nechá a já najdu co nejvíc sil si to ubránit. Nejvíc se ale ptám na to, kam tohle vede. Je tohle vážně to normální manželství? Změní se to až budu pracovat? Začne si mě manžel vážit? Můžu se nějak bránit, když mě má manžel takhle v hrsti? Cejtím se na vše sama. Ještě že mám malou… omlouvám se, že jsem se tak vypsala…

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 22:37

Chudinko, no z toho myho se vyklubal podobnej blbec, ale me uz je to jedno, uzivam si svyho taky rocniho syna… taky jsem mela milence, sice jsem to uz ukoncila ale pomohlo to. Drz se vim jak ti je

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 22:41

Az zacnes pracovat tak od nej odejdes. On je pro tebe jen koule u nohy. Hlavne si udelej tu skolu at mas pak lepsi praci.

jannina1
Závislačka 4028 příspěvků 03.09.18 22:44

Mas to opravdu tezky,bez rodinneho zazemi,ziti s primitivem.Na Tvem miste bych asi vydrzela nez vystuduji.Na manzela se vykasli,venuj se male,delej s ni ruzne aktivity je videt,ze jsi sikovna zenska.

Darvulia
Kecalka 243 příspěvků 03.09.18 22:57

Ahoj, předem ti musím napsat, že na to, že ti je jen 21 let, mi z tvého projevu připadáš velice inteligentní a vyspělá. Situace, ve které jsi, se bohužel často ženám na MD stává bez ohledu na věk. Někteří chlapi to neustojí, nemají pocit, že postarat se o rodinu finančně je jejich povinnost, vidí jen „povinnost“ ženy se starat o dítě, domácnost a pána tvorstva. Tvůj manžel si tě neváží, je to hulvát. Díky tomu, že jsi mladá, tak máš možnost po MD odejít a najít si někoho normálního. Tak, jak je vychovaný holt nezměníš.

Darvulia
Kecalka 243 příspěvků 03.09.18 22:58
@Anonymní píše:
Az zacnes pracovat tak od nej odejdes. On je pro tebe jen koule u nohy. Hlavne si udelej tu skolu at mas pak lepsi praci.
@jannina1 píše:
Mas to opravdu tezky,bez rodinneho zazemi,ziti s primitivem.Na Tvem miste bych asi vydrzela nez vystuduji.Na manzela se vykasli,venuj se male,delej s ni ruzne aktivity je videt,ze jsi sikovna zenska.

Zcela souhlasím

Kaculina1234
Stálice 98 příspěvků 03.09.18 23:23

Děkuju všem za reakce. Ano, je to složitý. Bohužel. Jsem z rozvedené rodiny a zapřísáhla jsem se, že tohle malé neudělám :roll: , ale v tomhle přeci taky žít nemůže. Je to hrozně složitý… hlavně v tom, že teď vážně nic nemůžu :-( ,

Darvulia
Kecalka 243 příspěvků 04.09.18 00:33
@Kaculina1234 píše:
Děkuju všem za reakce. Ano, je to složitý. Bohužel. Jsem z rozvedené rodiny a zapřísáhla jsem se, že tohle malé neudělám :roll: , ale v tomhle přeci taky žít nemůže. Je to hrozně složitý… hlavně v tom, že teď vážně nic nemůžu :-( ,

Ty ji musíš uchránit hádek a co nejdřív, pokud se nic nezmění, se postavit na vlastní nohy. Také jsem z rozvedené rodiny, bylo mi už devět, takže jsem z toho ještě navíc už měla rozum a dodnes jsem mámě vděčná, že to s otcem utnula. Našla si hned nového partnera, ten mě vychoval, je to můj táta. Jsou spolu už 25 let, zažila jsem díky tomu úžasné dětství a fakt nevím, jak by to dopadlo, kdyby tenkrát máma nebyla razantní a já musela vyrůstat s hulvátem. Jsi mladá, určitě najdeš někoho lepšího, nemáš kam spěchat. Jen dobře vybírat, abys pro další dítko měla toho správného partnera. Pro malou je nejdůležitější spokojená maminka. Začni si žít pro sebe a pro ni, sama píšeš, že na ni kašle, ono to bude trvat třeba půl roku, než se vnitřně srovnáš s tím, že jednou odejdeš, ale opravdu si nemysli, že tenhle buran se změní. To není partner. To je jen spolubydlící a ještě dost na prd. Chce to čas. Klidně si zajdi do rodinné poradny, najdi si nejbližší zdarma, tam ti pomohou si to utřídit.

D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 04.09.18 07:00

Zakladatelko, měla jsi to a máš v životě těžké :hug: . Klobouk dolů před tím, jak to i přes to všechno zvládáš! :-) Opravdu to máš s rodiči tak špatné, že je nemůžeš o pomoc požádat? Nebo jiné příbuzné? Co kamarádi, kamarádky ve škole, můžeš alespoň s nimi se podělit, kde co zajímavého jsi našla?

Tvůj manžel je tupec, ten nikdy nedokáže ocenit, co všechno pro něj děláš a jak jsi výborná matka :-). Asi bohužel to ty dva roky budeš muset vydržet a určitě pak najdeš někoho mnohem lepšího, kdo tě konečně ocení! :-).

Držím palce, vydrž! :hug:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 04.09.18 08:37

Je mi to líto, ty si opravdu takového vola nezasloužíš. Doufám, že je pro tebe jen cesta k něčemu a někomu lepšímu, k lepšímu vzdělání, k dobrému partnerovi. Všechno chce svůj čas, ale neodkládala bych odchod za dalších X let, to už by mohlo být všechno jinak.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 3 inzeráty 04.09.18 09:33
@Kaculina1234 píše:
Děkuju všem za reakce. Ano, je to složitý. Bohužel. Jsem z rozvedené rodiny a zapřísáhla jsem se, že tohle malé neudělám :roll: , ale v tomhle přeci taky žít nemůže. Je to hrozně složitý… hlavně v tom, že teď vážně nic nemůžu :-( ,

Lepší rozvedená sama s dítětem a spokojená než nechat dceru a samu sebe vyrůstat vedle blbce. Podle toho co píšeš jsi schopna a šikovná a je tě škoda pro blba, který si neváží rodiny. Samotné ti bude lépe. Možná to budeš mít jako samozivitelka těžší, ale podle popisu, kdy nemůžeš chodit ani na plavání s dcerou (jediný vás kroužek, který vás ještě bavi) mi přijde, že když budeš sama a budeš pracovat budeš na tom i financne lépe než s ním. Hlavně si opravdu dodelej školu, byla by škoda nevyužít RD. Od něj mi přijde krajně sobecké, že přijde z práce domů a vyvalí se k tv a ještě ti zakazuje jediny kroužek. když nedokáže vydělat vic peněz, tak by se měl aspoň zapojit do výchovy, aby třeba ty mohla jít na brigadu nebo prostě cokoliv, aby se situace řešila. Sice ho neznám, ale podle popisu to není člověk pro rodinu. A je škoda s ním ztrácet nejlepší léta. Držím palce a preju hodně sil! :kytka:

Josef_t
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 04.09.18 15:33

Opravdu by jsi měla jít za psychologem - není na tom nic špatného.

Určitě je to lepší jak rady jako pořiď si milence, staň se samoživitelkou, dostuduj (kde na to vzít čas a peníze asi neporadí :-) )

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >