Kamarád a jeho dcera

303
10.5.20 05:07

Kamarád a jeho dcera

Dobré ráno, chtěla bych se vás něco zeptat. Mám kamaráda a ten má dceru 14let. S byvalou nejsou 10 let, společně nežijí. Bere si dceru k sobě od mala, jak to jde.
Kdyz byl s ní u mě na jeden den přes noc, tak mu řekla, že bude spát s ní v posteli. A hodně si ho hlídala, aby vedle ní v posteli byl.Jak se jí později chtělo spát, tak mu řekla, ať jdeme taky. Nesli jsme protože, jsme si ještě chtěli povídat. Tak, ze aspoň přečíst vedle ní v posteli pohádku na dobrou noc. To šel. Rano jakmile viděla, že neleží vedle ní, tak si ho zavolala k sobě do postele, aby ležel vedle ní. Za chvíli ho začala budit ať vstává a ať už jdou ven.
Na to mi dal později za to, že jsem měla jít s ním k ní do postele, zároveň číst pohádku poblbnout a zaspala by.
Takže chybu jsem udělala já?
Během koronaviru se přes měsíc neviděli, ale volali si-to je v pořádku.
Po měsíci spolu byli o víkendu v sobotu neděli
za týden jeli ke známým. Umi spolu blbnout.
Přijde mi, že ho ode mě odtahuje nebo spíše zarlim?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10937
10.5.20 05:15

Není to téma tady nějak často? A číst pohádku 14leté dceři? ale no tak :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
10.5.20 05:22

@bejbyn jestli je tady tohle téma, může být, ale není moje. Zajímá mě tady tohle. Jestli je to normální a jen zarlim nebo ne? Ano je jí 14 chtěla přečíst pohádku na dobrou noc v posteli a ještě se umí pomazlit. Dělaji spolu různé blbosti.
Taky mě zajímá jestli ho ode mě odtahuje nebo jestli je to normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
10.5.20 05:27

Řekl, že si chce dcery ještě pořádně užít, než vyjde školu a začne jezdit na výlety s jejími přáteli. Že to už jsou poslední roky kdy má k němu takový vztah. Takže když ona chce někam jet, jít… Tak mi přijde že ho ode mě odtahuje, což oni vždy jezdivaly po jeho přátelích atd. že nebývali doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
10.5.20 05:40

A nesouloži spolu? Přijde mi to jako zvracenost.. To co popisuješ.. když je jeho dceři už 14 let. Svět je plný psychopatů, nic dnes není nemožné. Navíc neznáme podrobnosti. Třeba se dcera nemůže smířit s tím, že táta už není s její mamou a nějak se snaží tímto způsobem ho pořád hlídat.
A on si to nechá líbit? To musí být nehorázny moula

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5299
10.5.20 05:47
@PetronelaMisa píše:
@bejbyn jestli je tady tohle téma, může být, ale není moje. Zajímá mě tady tohle. Jestli je to normální a jen zarlim nebo ne? Ano je jí 14 chtěla přečíst pohádku na dobrou noc v posteli a ještě se umí pomazlit. Dělaji spolu různé blbosti.
Taky mě zajímá jestli ho ode mě odtahuje nebo jestli je to normální

Ve 14ti čtení pohádek na dobrou noc? No nevím teda. :mrgreen:

A to umí se pomazlit. Jestli tátovi dá v tohle věku pusu a nechá se obejmout, tak mi to přijde pěkné. :nevim:

Dělají spolu různé blbosti, to je pro tebe co přesně?

Jo a kamarád? :mrgreen: To znamená, že spolu nemáte vztah a nejsi jeho přítelkyně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
10.5.20 05:49
@erdita píše:
A nesouloži spolu? Přijde mi to jako zvracenost.. To co popisuješ.. když je jeho dceři už 14 let. Svět je plný psychopatů, nic dnes není nemožné. Navíc neznáme podrobnosti. Třeba se dcera nemůže smířit s tím, že táta už není s její mamou a nějak se snaží tímto způsobem ho pořád hlídat.
A on si to nechá líbit? To musí být nehorázny moula

Ano jeho dcera se nemůže smířit s tím, že rodiče nejsou spolu. Chtěla by aby spolu byli, on by se chtel taky vrátit, ale jeho bývalá nechce. Ale je u nich na svátky vánoce, silvestra, narozeniny.
No když jsem mu řekla, že je divné, že s ním ještě spí v posteli a blbnou spolu i venku, tak byl v šoku z toho co mě napadlo. Že s ní chce mít jen krásný vztah, jaký on s taťkou mamkou neměl. On si to nechá líbit, protože ji má moc rád, a když s nima nebydlí, tak ji aspoň vynahrazovat společný jejich čas. Že na tom není nic špatného. Že až bude mít přítelkyni, bude jezdivat přítelkyně s nima. Jenže ona si ho pořád takto hlídá a chce ho mít u sebe.
Kdyz je on třeba u nich u bývalé, tak to prý nedělá a když jdou někde u jeho známých, tak taky ne, to si hraje ona se svýma kamarádkám, když je s ní u známých, kteří mají taky děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
10.5.20 05:57
@Ms.Ragdoll jeli se někam projet na kolách a ona si na něj vylezla na nohy jestli ji udrží, což to je normální v pořádku. Prostě spolu blbnou.
@Ms.Ragdoll píše:
Ve 14ti čtení pohádek na dobrou noc? No nevím teda. :mrgreen:

A to umí se pomazlit. Jestli tátovi dá v tohle věku pusu a nechá se obejmout, tak mi to přijde pěkné. :nevim:

Dělají spolu různé blbosti, to je pro tebe co přesně?

Jo a kamarád? :mrgreen: To znamená, že spolu nemáte vztah a nejsi jeho přítelkyně?

To čtení pohádky, opravdu chtěla.
Přijde pěkné, takže je to normální. Děkuji za odpověď :)
Dělají spolu různé blbosti, třeba si mu stoupne na nohy a zkouší jestli ji udrží, takové kravinky.Coz špatné není.
Jo kamarád, nejsem přítelkyně. Proto taky to odděluje, že jezdí na výlety jen s ní a setká se tam s jeho přáteli.
Prostě aby člověk s ním chodím, musí si získat její srdce, což ona zase zkouší jestli může být k tátovi blíž i pred jeho kamarádkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5299
10.5.20 06:10
@PetronelaMisa píše:
@Ms.Ragdoll jeli se někam projet na kolách a ona si na něj vylezla na nohy jestli ji udrží, což to je normální v pořádku. Prostě spolu blbnou.To čtení pohádky, opravdu chtěla.
Přijde pěkné, takže je to normální. Děkuji za odpověď :)
Dělají spolu různé blbosti, třeba si mu stoupne na nohy a zkouší jestli ji udrží, takové kravinky.Coz špatné není.
Jo kamarád, nejsem přítelkyně. Proto taky to odděluje, že jezdí na výlety jen s ní a setká se tam s jeho přáteli.
Prostě aby člověk s ním chodím, musí si získat její srdce, což ona zase zkouší jestli může být k tátovi blíž i pred jeho kamarádkou.

Já ti nějak nerozumím. Ty chceš být jeho přítelkyně, nebo proč to vůbec řešíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34755
10.5.20 06:17
@PetronelaMisa píše:
Dobré ráno, chtěla bych se vás něco zeptat. Mám kamaráda a ten má dceru 14let. S byvalou nejsou 10 let, společně nežijí. Bere si dceru k sobě od mala, jak to jde.
Kdyz byl s ní u mě na jeden den přes noc, tak mu řekla, že bude spát s ní v posteli. A hodně si ho hlídala, aby vedle ní v posteli byl.Jak se jí později chtělo spát, tak mu řekla, ať jdeme taky. Nesli jsme protože, jsme si ještě chtěli povídat. Tak, ze aspoň přečíst vedle ní v posteli pohádku na dobrou noc. To šel. Rano jakmile viděla, že neleží vedle ní, tak si ho zavolala k sobě do postele, aby ležel vedle ní. Za chvíli ho začala budit ať vstává a ať už jdou ven.
Na to mi dal později za to, že jsem měla jít s ním k ní do postele, zároveň číst pohádku poblbnout a zaspala by.
Řekla bych, pokud to zas není pohádka na dobré ráno, že snaží mít tátu hlavně pro sebe. Ale nechápu, co jako kamarádka děláš u nich v posteli :roll:

Nejdi si bezdětného. Ušetříš spoustu starostí. Je hezké, když si tátové rozumí se svými dcerami, ale čtení pohádek na dobrou noc? Když už, tak nějakou knížku, co se líbí tátovi. Mě bavilo, když nás strýc četl z Vinnetoua. Ale nebylo mi 14.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10424
10.5.20 06:18

O o co ti jde? Jsi jen kamarádka, tak. nechapu co řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
10.5.20 06:18

@Ms.Ragdoll přiznám se, ano chtěla bych být jeho přítelkyně, ale on můj ne. Že budeme kamarádi. Což taky se dívá jak se chovám k jeho dítěti. Já ji mám ráda, jen mám pocit, že ho ode mě odtahuje, aby semnou osobně nebyl. Když sem mu to řekla, že ho ode mě odtahuje, tak nevěřil, že je to blbost. Že je rád, že s ním má dcera takový pěkný vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34755
10.5.20 06:20

@PetronelaMisa
A víš, co je Elektřin komplex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5515
10.5.20 06:21
@PetronelaMisa píše:

No dcera se rozhodne standart. nechova, ve14l.jsem hodne cetla, ale sama…Zkevne chce aby si.tata nikoho nenasel..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
10.5.20 06:23

@Russet není to pohádka je to fakt, opravdu se to děje. Já s nimi v posteli nejsem. :) a jak vím, že vedle ní leží, protože mi to říkal. Má jen jednu postel dvoulůžko.
Takže si to nemám brát osobně na mě, ale je to tak, že chce mít tátu jen pro sebe?
Pokud je to tak, tak by to dělala každé, u které by cítila, že ho chce. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat