Kamarád chce být přítelem

Veves
1.3.17 21:22

kamarád chce být přítelem

Mám kamaráda již několik let. Poslední dobou mi říká, že se do mne zamiloval. Myslíte si, že je vhodné se s ním vídat a stýkat, když já jej považuji pouze za kamaráda a nic víc od toho nechci?

• Citovat
  • Upravit

Reakce:

1.3.17 21:41

Já si myslím, že by se styky měli omezit, dokud si třeba někoho nenajde. Protože pokud budete spolu stále trávit čas, tak on nemá šanci se odmilovat, popř si někoho najít. Ublizujes mu tím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kobea
1.3.17 21:46

Vysvětlila bych mu, že z mé strany víc nebude a šla bych mu z cesty.

• Nahlásit
  • Citovat
13534
1.3.17 22:03

@Veves Prostě s tebou chce spát. Buď chceš taky, nebo se budete vídat a nic nebude, nebo se vídat nebudete vůbec. Není to v podstatě tvůj problém, takže se s ním klidně bav, pokud o to stojí. Ale řekni mu, že nic nebude. A nebo neříkej, tohle je celkem normální situace. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
1.3.17 23:28
@Veves píše:
Mám kamaráda již několik let. Poslední dobou mi říká, že se do mne zamiloval. Myslíte si, že je vhodné se s ním vídat a stýkat, když já jej považuji pouze za kamaráda a nic víc od toho nechci?

Takto to bývá poměrně často. I mě se už stalo, že se z „kamaráda“ nakonec
vždy vyklubal platonicky zamilovaný muž, který jenom čekal na příležitost. I proto na čisté přátelství mezi ženou a mužem nevěřím, i když netvrdím, že neexistuje. Pokud to on cítí jinak než ty, a ty mu více než kamarádství nabídnout nemůžeš, je lépe kontakt s ním omezit, případně přerušit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
428
1.3.17 23:50

To se stava, citi se s tebou dobre a treba to ani nebude ta laska, ale jen se proste citi dobre a mysli si, ze je zamilovany, to nemyslim zle na tebe :-), pokud ale s nim nechces mit nic vetsiho nez kamaradstvi, tak bych mu to rekla na rovinu a asi si dala na nejakou dobu odstup, ale pokud ho nechces ztratit jako kamarada, tak aby nebyl moc velky, pak by to bylo jeste divnejsi, muj nazor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31327
2.3.17 13:50
@Litta píše:
@Veves Prostě s tebou chce spát. Buď chceš taky, nebo se budete vídat a nic nebude, nebo se vídat nebudete vůbec. Není to v podstatě tvůj problém, takže se s ním klidně bav, pokud o to stojí. Ale řekni mu, že nic nebude. A nebo neříkej, tohle je celkem normální situace. ;)

přítel je snad na přátelení, ne na soulož? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
2.3.17 14:08

Mě se líbí jak se všichni snaží zaškatulkovávat lidi kolem sebe do přesných „škatulek“. A přitom každý vnímá pod konkrétním označením trochu něco odlišného.

Toto by moj být vývoj ve vztahu z pohledu ženy:
Neznámý - Známý - Kamarád - Kamarád s výhodami - Přítel/Partner - Manžel - H*jzl jeden… - exManžel…

Jde jen o to, jak si danou osobu „pustíme k tělu“ a nebo naopak bychom byli rádi, kdyby si nás ta osoba pustila k tělu jak chceme my sami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama