Reklama

Kamarád chce být přítelem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veves 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.17 21:22
kamarád chce být přítelem

Mám kamaráda již několik let. Poslední dobou mi říká, že se do mne zamiloval. Myslíte si, že je vhodné se s ním vídat a stýkat, když já jej považuji pouze za kamaráda a nic víc od toho nechci?

Reklama

Reakce:

Nikollett93
Kecalka 203 příspěvků 01.03.17 21:41

Já si myslím, že by se styky měli omezit, dokud si třeba někoho nenajde. Protože pokud budete spolu stále trávit čas, tak on nemá šanci se odmilovat, popř si někoho najít. Ublizujes mu tím

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.17 21:46

Vysvětlila bych mu, že z mé strany víc nebude a šla bych mu z cesty.

Litta
Extra třída :D 13409 příspěvků 01.03.17 22:03

@Veves Prostě s tebou chce spát. Buď chceš taky, nebo se budete vídat a nic nebude, nebo se vídat nebudete vůbec. Není to v podstatě tvůj problém, takže se s ním klidně bav, pokud o to stojí. Ale řekni mu, že nic nebude. A nebo neříkej, tohle je celkem normální situace. ;)

nostress
Extra třída :D 12912 příspěvků 01.03.17 23:28
@Veves píše:
Mám kamaráda již několik let. Poslední dobou mi říká, že se do mne zamiloval. Myslíte si, že je vhodné se s ním vídat a stýkat, když já jej považuji pouze za kamaráda a nic víc od toho nechci?

Takto to bývá poměrně často. I mě se už stalo, že se z „kamaráda“ nakonec
vždy vyklubal platonicky zamilovaný muž, který jenom čekal na příležitost. I proto na čisté přátelství mezi ženou a mužem nevěřím, i když netvrdím, že neexistuje. Pokud to on cítí jinak než ty, a ty mu více než kamarádství nabídnout nemůžeš, je lépe kontakt s ním omezit, případně přerušit.

frame
Kecalka 364 příspěvků 01.03.17 23:50

To se stava, citi se s tebou dobre a treba to ani nebude ta laska, ale jen se proste citi dobre a mysli si, ze je zamilovany, to nemyslim zle na tebe :-), pokud ale s nim nechces mit nic vetsiho nez kamaradstvi, tak bych mu to rekla na rovinu a asi si dala na nejakou dobu odstup, ale pokud ho nechces ztratit jako kamarada, tak aby nebyl moc velky, pak by to bylo jeste divnejsi, muj nazor.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 02.03.17 13:50
@Litta píše:
@Veves Prostě s tebou chce spát. Buď chceš taky, nebo se budete vídat a nic nebude, nebo se vídat nebudete vůbec. Není to v podstatě tvůj problém, takže se s ním klidně bav, pokud o to stojí. Ale řekni mu, že nic nebude. A nebo neříkej, tohle je celkem normální situace. ;)

přítel je snad na přátelení, ne na soulož? :mrgreen:

LittleBoy
Kecalka 309 příspěvků 02.03.17 14:08

Mě se líbí jak se všichni snaží zaškatulkovávat lidi kolem sebe do přesných „škatulek“. A přitom každý vnímá pod konkrétním označením trochu něco odlišného.

Toto by moj být vývoj ve vztahu z pohledu ženy:
Neznámý - Známý - Kamarád - Kamarád s výhodami - Přítel/Partner - Manžel - H*jzl jeden… - exManžel…

Jde jen o to, jak si danou osobu „pustíme k tělu“ a nebo naopak bychom byli rádi, kdyby si nás ta osoba pustila k tělu jak chceme my sami.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama