Kamarádi a škola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 09:23
Kamarádi a škola

Dobrý den všem prosím o radu mám syna jde poprvé do školy těší se ale mám takový problém žije a vesnici děti kolem dost našel si souseda za kamaráda je starší soused tu byl skoro celé prázdniny hráli si denně ale před 14 dní se vrátil jiný soused a přestal si sním hrát ani ho nepozdravi jak kdyby byl úplně cizí nejhorší je že navadi i ostatní děti aby si sním nehráli a ty ho bohužel poslouchají takže je tu sám a nemá si sním kdo hrát bohužel budou chodit do stejné školy teda do družiny a mam velkou obavu aby ostatni děti taky proti němu nepostval ten kluk je opravdu manipulátor hrozný a tak se chci zeptat jak to chodí u prvňáčků ve družině je družina oddělena jako na více tříd jde do velké školy takže určitě hodně děti děkuji

Reakce:
kam2
Závislačka 3487 příspěvků 31.08.18 09:28

Bude ta věta ještě pokračovat? :think:

fera21
Stálice 96 příspěvků 31.08.18 09:30

Já chodil do zhruba střední školy a tam jsme se bavili a hráli všichni se všema cca 1.-4. třída. Ale už to bude nějakých 15 let, takže si to všechno nepamatuju. Jinak v tomhle věku se nedá počítat s nějakým význačným charakterem co se týče kamarádství. Sám si to pamatuju. Jeden den jsem se bavil s Pavlem, na druhej den přišel Petr a Pavel mě nezajímal, další den Pavel donesl novou hračku, Petr se na mě vykašlal a bavili se s Pavlem, další den přišel Karel a zmlátili jsme se všichni čtyři :D V tomhle ohledu se to srovná samo.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20097 příspěvků 31.08.18 09:48

viděla bych to podobně jako @fera21
Maximálně sledovat, jestli tenhle kluk nebude zkoušet tvého syna šikanovat (a zkusit tím unést i ostatní děti), pak by to chtělo rázně zakročit (bydlíte na vesnici, takže ať si to tátové vyřeší v hospodě třeba).

Co se týče rozdělení tříd a družiny, tak asi bude záležet na jednotlivých školách a jejich možnostech a prostorech.
U nás ve škole je třeba úplně oddělený první a druhý stupeň a družiny jsou namixované od první do čtvrté třídy. Ale je to velká škola.

Martina 5
Nováček 1 příspěvek 31.08.18 10:10

No tak určitě to hlídat budu jen jsem si myslela ze ta družina je více pod dozorem aby si starší dědi nedovolovali na ty nové no zjistím si pak ještě ve družině jak to chodí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >