Reklama

Pastelky do 4. třídy?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mischa69
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 29.08.18 15:27
Pastelky do 4. třídy?

Zdravím maminky. Dcerka půjde do 4. třídy a já přemýšlím jaké pastelky koupit. Jaké svým dětem kupujete vy? Do teď měla tyto a přemýšlím jestli u nich zůstat a nebo jít do lepších? Jaké máte zkušenosati vy?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 44220 příspěvků 29.08.18 15:32

Kupovala jsem dceram Kores (prvnacce i ctvrtacce).

AvajBr
Závislačka 4377 příspěvků 29.08.18 15:49

My zas kupujeme od prvni tridy Maped, prvni tridu meli mit tluste trojhranne, ted uz normalni tenke. Ale nelamou se a krasne kresli, treba lacine voskovky jsou strasne, vubec nemaluji, takze ty bereme taky od Maped. Mam druhaka a ctvrtaka.

nejsem_tu
Kecalka 272 příspěvků 29.08.18 16:06

Tyto pastelky mam pro sebe a jsem s nimi maximalne spokojena. Maji syte barvy, hezkou barevnou skalu a moc se nelamou. Deti mam zatim male, nicmene pouzivaji tytez, jen v jumbo verzi.

MaJiKa
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 29.08.18 16:45

@nejsem_tu Taky tak, ty pastelky Jumbo od Koh-i-noor a vydržely celý školní rok :palec:
Ještě poddotaz, nevíte někdo, jestli potřebují pastelky i v 6 třídě? Dcera půjde teď po prázdninách a říká, že už pastelky nechce, že to je pro malé děti, tak nevím, už jsem je teda koupila dopředu :think:

-Evka-
Závislačka 3620 příspěvků 29.08.18 17:59

Kupovali jsme ještě do osmé třídy, teď jde do devítky a bude používat loňské + nasbírané zbytky, ale co vím, tak je dítě vyžadovalo (netuším jestli je museli mít nebo byly dobrovolné).

Ijen
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 29.08.18 22:18

Ja kupovala vetsinou Maped, syn jde do 6. a v seznamu na vytvarku je napsane ma. Navic on chodi na vytvarku i do ZUS, tak ho ani nenapadlo resit, jestli je na ne velky nebo ne.

Mischa69
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 29.08.18 23:15
@AvajBr
@AvajBr píše:
My zas kupujeme od prvni tridy Maped, prvni tridu meli mit tluste trojhranne, ted uz normalni tenke. Ale nelamou se a krasne kresli, treba lacine voskovky jsou strasne, vubec nemaluji, takze ty bereme taky od Maped. Mam druhaka a ctvrtaka.

Na maped si hodně lidí stěžuje že se lámou a nekreslí, možná myslí nějqaké slabé. Dnes jsem našla u dcerky v penálu jednu mapedku od kamarádky a docela mě překvapila jak byla sytá (sice to byla černá barva) asi by to chtělo zkusit někde jestli je prodávají po kusech. Má takovbou tlustou trojhrannou to si není ta klasická. Jaké máte přesnbě vy? Pošlete prosím foto nebo odkaz a i na ty voskovky (ty jsme zatím kupovali taky od koh i nooru). DĚKUJI :)

Mischa69
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 29.08.18 23:18
@nejsem_tu
@nejsem_tu píše:
Tyto pastelky mam pro sebe a jsem s nimi maximalne spokojena. Maji syte barvy, hezkou barevnou skalu a moc se nelamou. Deti mam zatim male, nicmene pouzivaji tytez, jen v jumbo verzi.

Které máte? Vy máte nějaké umělecké? Koh i noor má totiž hodně druhů :)

Mischa69
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 29.08.18 23:23

@Ijen

Na výtvarku také potřebují (ty pastelky má v kufříku v penálku), ty taky budu kupovat a pak do penálu (tam jse vždy kupovala 24 pastelek ale přemýšlím zda nekoupím jen 12 sadu, v penálu už pak nemá na nic jiného místo. :-)

Jaké mapedky prosím Váš syn používá a má stejné i na výtvarku i zuš? Dcerka chodila loni a předloni na výtvarný kroužek od školy a používali hlavně progressa.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 29.08.18 23:53

@Mischa69 Doporučuji zkusit Faber Castell, používám vše jen od této firmy, dcerka má také vše od nich :palec:

blink
Kecalka 354 příspěvků 30.08.18 00:07

@Mischa69 Tyto jsou fajn, tyhle nam vyhovuji a pouzivame je na malovani, takze zustavame u nich. :-)

Ijen
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 30.08.18 06:33

@Mischa69 ma vetsinou trojboke Maped color'peps, maxi i ty uzsi. Do penalu uz si je letos davat nebude, ma tenke fixy Centropen. Na vytvarku do ZUS kupuju umelecke pastelky Koh-i-noor, ne cele sady ale spis kusove ruzne barvy, stejne tak progresa nebo kridy.

AvajBr
Závislačka 4377 příspěvků 30.08.18 10:06

@Mischa69 nam se teda nelamou. Jsou to trojhranne klasicke nebo tluste, taky trojhranne. Maji prave krasne syte barvy, nemusi tlacit, aby to malovalo. Krasne a lehce klouzou po papire. Kdysi dostali nejaky ty levnejsi, z Tesca a to bylo strasny. Aby vubec byla videt barva na papire, muselo se ryt a pak se to lamalo…
Faberky jsou skvele, ale cena silena. :?

Voskovky tyto, jen 12 barev

Tluste pastelky:

Tenke trojhranne

Mischa69
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 30.08.18 14:03
@AvajBr
@AvajBr píše:
@Mischa69 nam se teda nelamou. Jsou to trojhranne klasicke nebo tluste, taky trojhranne. Maji prave krasne syte barvy, nemusi tlacit, aby to malovalo. Krasne a lehce klouzou po papire. Kdysi dostali nejaky ty levnejsi, z Tesca a to bylo strasny. Aby vubec byla videt barva na papire, muselo se ryt a pak se to lamalo…
Faberky jsou skvele, ale cena silena. :?

Voskovky tyto, jen 12 barev

Tluste pastelky:

Tenke trojhranne

Ty tlusté pastelky Maped dělají asi jen po 12 kusech? Na netu jsem větší balení nenašla, ale do penálu by tahle škála myslím stačila. Pak se ještě rozhoduji jaké na výtvarku a kolik barev, do ted měla míchanici :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama