Kamarádi manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 23:11
Kamarádi manžela

Popisu situaci. Manžel má kamarády jsou to manželé, mají 4 děti.
Ja jsem si s nima vůbec nesedla. S Patrem, lépe než s jeho manželkou.
Nemáme s jeho manželkou společneho nic, jsme každá úplně jiná. Nerozumíme si a to je co říct jindy nemám problem a najdu společne téma i s paní na zastávce :lol: Ona mě naopak doslova vytáčí :nevim: Kupodivu pokud nelže ona o mě mluví moc hezky, což mě překvapuje a vždy se k nám pry tesi, nechápu to.
Když mají dorazit na návštěvu vadí mi to, ale mlčím a vše přichystam. Už jsem přemýšlela, že bych manžela požádala ať jezdí na návštěvu k nim domu a sám, nebo v době návštěvy nebudu doma, ale nemám „odvahu“ mu to říct, byl by zklamaný, naštvaný a nechápal by proč, když ona nemá zadny problém. Manžel si rozumí jak s Petrem tak s jeho manželkou.

Byla jste některá ve stejné situaci a jak jste to doma řešili?
Mě samotnou to mrzí protože manžel nikdy neměl problém s nikým z přátel, které jsem mu představila já. I když si s někým sedl méně, nikdy neměl problém a už vůbec nechtěl omezovat návštěvy, jenže u mě je to jiné já musím vše nachystat pro 4 dospělé a celkem 6 děti a pak th ve finále sedět s někým kdo mě nazorama vytáčí a nesedí mi..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 23:17

Ještě musím dodat, že Petr je manželův nejbližší kamarád.

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 25.07.19 23:41

A nechceš raději spíš najít odvahu na trošku sebezpytu, co tě na ní tak vytáčí - evidentně ti brnká o nějakou tvoji vlastní nevyřešenou psychickou záležitost a pokud se tím probereš a nějak to zpracuješ, tak minimálně zvládneš najít nějaký neutrální bod.

Takovéhle animozity, zejména když je to jednostrané většinou opravdu bývají hlavně o tom, kdo je pociťuje a při troše ochoty k sebereflexi se to dá vyčistit.

dog.s
Kecalka 130 příspěvků 26.07.19 00:08

A to je takový problém vydržet chvíli a pár dní v měsíci návštěvu přítele? Jako bydlíte spolu a je fakt blbý diktovat ať jakkoli slušně koho si smí a nesmí pozvat.
Pak zase budeš brečet že jezdí za nima a není doma nebo tě nevezme. Nechápu tohle.

ivculka
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 26.07.19 00:17

Tak evidentně máš problém jen ty. Zkus na sobě zapracovat…My se taky stykame s kamarády mého manžela už spoustu let, jsou kamarádi ze střední a postupem let se oba oženili, máme děti oni i my. S jeho ženou taky nejsme nej kamosky, ale ctím letité přátelství obou našich rodin a dětí.

Ennny
Závislačka 4096 příspěvků 26.07.19 00:38

Zkus pojmenovat věci pravými jmény a upřímně si řekni co ti na ni vadí, aby to nebyla jen blbá závist :nevim:

Kačus82
Kelišová 7043 příspěvků 26.07.19 04:18

Me tocila manzelova sestřenice, porad se jenom vytahovala, kolik maji penez a co za ne poridila a jaka je matka roku a co vsechno stiha a jak ma genialni deti. Nejdriv jsem z ni byla na mrtvici, pak jsem si pojmenovala, ze me ani tak nevytaci obsah toho slovniho prujmu, jako spis ta neuroticnost. Pak to bylo lepsi, zalezla jsem do bubliny a soustredila se na sve myslenky, ona stejne nepotrebovala dialog :) pak uz se to dalo prezit a nebyla jsem za podryvace kolektivu ;)

blumen
Hvězda diskuse 53652 příspěvků 26.07.19 05:52

Problem mas jen Ty, tak se zamysli proc… nikdo mi asi tak moc nevadil a kdyby ano, bylo by to nejspise oboustranne.

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 26.07.19 06:22
@dog.s píše:
A to je takový problém vydržet chvíli a pár dní v měsíci návštěvu přítele? Jako bydlíte spolu a je fakt blbý diktovat ať jakkoli slušně koho si smí a nesmí pozvat.
Pak zase budeš brečet že jezdí za nima a není doma nebo tě nevezme. Nechápu tohle.
??? Proč by měla brečet, když si to přeje?
Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 26.07.19 06:28
@blumen píše:
Problem mas jen Ty, tak se zamysli proc… nikdo mi asi tak moc nevadil a kdyby ano, bylo by to nejspise oboustranne.

To nemusí být pravda. Mám v práci dvě kolegyně A + B. Já se snesu s oběma, ale přiznám, že s A se mi lépe hovoří, jelikož můžem o čemkoli s B se dá mluvit jen o chlapech. B je ke všemu velmi zahlcující a mluví pořád o tomtéž, ale chce se jen vypovídat, radu nechce nebo pohled na věc nechce, respektive už ho zná. Ale jak říkám, nějaký bytostný problém nemám s žádnou. B taky nemá s nikým problém, je hodně upovídaní lehce přehlídne, že je to už příliš. Holka A Béčko nesnese. Pokud může, vyhne se sní jízdě autem, jelikož A je praktická, logická, má v sobě hodně mužského principu a B je fakt zahlcující a jízda autem znamená Béčkový monolog, pokud ho někdo nepřetrhne. Je to chyba Ačka? Neřekla bych. Takže si dovedu představit i problém zakladatelky.

blumen
Hvězda diskuse 53652 příspěvků 26.07.19 07:12

@Kfětoslava no jo, ale problem takovy, ze posila manzela na navstevu jinam? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 07:20

Dekuju za reakce!
Upřímně, mít problém s více kamarády řeším to u sebe, když mám problém s jednou osobou a vím s čím ten problém mám, nemám potom potřebu řešit neco v sobě. Při poslední návštěve pronesla, že nemá žádne kamarádky. Jen jednoho kamaráda.
Spíš jsem ale přišla pro radu, kdo řešil podobnou situaci a jak ji vyřešil :)

Russet
Neúnavná pisatelka 18005 příspěvků 26.07.19 07:23
@Kfětoslava píše:
To nemusí být pravda. Mám v práci dvě kolegyně A + B. Já se snesu s oběma, ale přiznám, že s A se mi lépe hovoří, jelikož můžem o čemkoli s B se dá mluvit jen o chlapech. B je ke všemu velmi zahlcující a mluví pořád o tomtéž, ale chce se jen vypovídat, radu nechce nebo pohled na věc nechce, respektive už ho zná. Ale jak říkám, nějaký bytostný problém nemám s žádnou. B taky nemá s nikým problém, je hodně upovídaní lehce přehlídne, že je to už příliš. Holka A Béčko nesnese. Pokud může, vyhne se sní jízdě autem, jelikož A je praktická, logická, má v sobě hodně mužského principu a B je fakt zahlcující a jízda autem znamená Béčkový monolog, pokud ho někdo nepřetrhne. Je to chyba Ačka? Neřekla bych. Takže si dovedu představit i problém zakladatelky.
Áčko je možná až moc zahleděná do sebe a myslí si, že je nejchytřejší.
Russet
Neúnavná pisatelka 18005 příspěvků 26.07.19 07:28
@Anonymní píše:
Dekuju za reakce!
Upřímně, mít problém s více kamarády řeším to u sebe, když mám problém s jednou osobou a vím s čím ten problém mám, nemám potom potřebu řešit neco v sobě. Při poslední návštěve pronesla, že nemá žádne kamarádky. Jen jednoho kamaráda.
Spíš jsem ale přišla pro radu, kdo řešil podobnou situaci a jak ji vyřešil :)

Může tě nečím štvát, to je normální. Otázka je, jak moc se chceš přetvařovat kvůli tomu, že je to manželka jeho dobrého kamaráda. Když se sejdeme ve více lidech, taky mi nesedí všichni stejně. Ale jsem v klidu a hledím si svého. Pohostím, konverzuju o neutrálních tématech. Kdyby mi pila krev, asi bych se opravdu zamyslela, jestli já sama nemůžu v sobě něco změnit, aby mi nelezla na nervy.

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 26.07.19 07:28
@Russet píše: Áčko je možná až moc zahleděná do sebe a myslí si, že je nejchytřejší.

To vůbec není pravda. Je to bezvadná ženská. A to je o tom. Spousta zkusenosti a zazitku se nedá přenést do psaneho slova. Každý to může pochopit jinak, proto to rychlé vynášení soudů na základě krátkého psani, neni dobré

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama