Kamarádka a nepořádek

Anonymní
29.9.19 19:48

Kamarádka a nepořádek..

Ahoj, chtěla bych slyšet Váš názor- a pohled na věc..
Mám kamarádku.. skvěle si rozumíme. Je s ní ohromná sranda.. vídáme se dost často. Máme obě 3 děti. Shodou okolností i cirka stejně stáre. Mojí dceři je rok a měsíc její dceři byl minulý týden rok. Starším dětem jsou 3,4,6,7. A teď mě zajímá- vždy když s kamarádkou někde jsme.. tak to je prostě hrozný jaký ona po sobě a dětech nechá bordel. To je na to zapálit po nich klidně hotel. Už několikrát jsem s nimi byla v restauraci a hamba mě fackovala jaký tam je po nich bordel. Jako že malé děti udělají drobky.. OK! Ale že nechá na zemi ležet věci které její děti tam nahážou.. klidně i nádobí které v restauraci je.. nebo svému dítěti dá housku a pak odchází a nechá to prostě na zemi. Už jsem ji říkala- nevadí ti to? Dyť to můžeš dát jen na stůl.. její odpověď - hele personal je placený za to aby to uklidil.. tuhle její syn házel po pánovi housku… pán se teda dost držel ale pak radši odešel. Já už se fakt stydím s nimi někam chodit. Já se fakt vždycky snažím po nás uklidit. NEŘÍKÁM ŽE JSEM DOKONALÁ! Ale zajímá mě prostě jestli to zbytečně jen vidím černě nebo jestli prostě to vidíte stejně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
29.9.19 19:50
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych slyšet Váš názor- a pohled na věc..
Mám kamarádku.. skvěle si rozumíme. Je s ní ohromná sranda.. vídáme se dost často. Máme obě 3 děti. Shodou okolností i cirka stejně stáre. Mojí dceři je rok a měsíc její dceři byl minulý týden rok. Starším dětem jsou 3,4,6,7. A teď mě zajímá- vždy když s kamarádkou někde jsme.. tak to je prostě hrozný jaký ona po sobě a dětech nechá bordel. To je na to zapálit po nich klidně hotel. Už několikrát jsem s nimi byla v restauraci a hamba mě fackovala jaký tam je po nich bordel. Jako že malé děti udělají drobky.. OK! Ale že nechá na zemi ležet věci které její děti tam nahážou.. klidně i nádobí které v restauraci je.. nebo svému dítěti dá housku a pak odchází a nechá to prostě na zemi. Už jsem ji říkala- nevadí ti to? Dyť to můžeš dát jen na stůl.. její odpověď - hele personal je placený za to aby to uklidil.. tuhle její syn házel po pánovi housku… pán se teda dost držel ale pak radši odešel. Já už se fakt stydím s nimi někam chodit. Já se fakt vždycky snažím po nás uklidit. NEŘÍKÁM ŽE JSEM DOKONALÁ! Ale zajímá mě prostě jestli to zbytečně jen vidím černě nebo jestli prostě to vidíte stejně?

A občas když jdu a uklidim po nich alespoň něco tak řekne- hele neřeš to, je tu personal…

• Nahlásit
  • Citovat
13040
29.9.19 19:50

Vidím to stejně jako ty. Není kamarádka ruské národnosti? Ti to takto mají nastavené…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 19:55
@nozu píše:
Vidím to stejně jako ty. Není kamarádka ruské národnosti? Ti to takto mají nastavené…

Ne.. je to češka.. Ale to je hrozný :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

Tvá kamarádka si dělá ostudu sama tak si něco vymysli že s ní nikam nejdeš že nemáš čas aby ses nemusela stydět za ní a ještě k tomu teda má pěkně nevychované děti když po někom něco hází

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10249

No tak holt choďte do přírody a nebo na pískoviště…

Obávám se mladá paní je trošku kokokot - jako přidělávat lidem práci a mít pocit, že je to vpořádku, protože pak dá pár korun dýška je povahový rys a dalším jeho projevem je ne úplně silná schopnost reflexe.

Takže pokud to je jedinné co ti na ní vadí, eliminuj riziko že budeš svědek podobných scén.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7675
29.9.19 19:56

No, taky bych se za ní stydela. Je to prase bezohledný. Ale jestli je jinak v pohodě? Uklidila bych po sobe a svých dětech, ji neřešila, asi.
Dává aspoň dyska?

Příspěvek upraven 29.09.19 v 19:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 19:57
@g.sandova píše:
No, taky bych se za ní stydela. Je to právě bezohledný. Ale jestli je jinak v pohodě? Uklidnila bych po sobe a svých dětech, ji neřešila, asi.
Dává aspoň dyska?

Ne to ne. I k personálu se nechová nejlíp

• Nahlásit
  • Citovat
7675
29.9.19 19:58
@Anonymní píše:
Ne to ne. I k personálu se nechová nejlíp

Hm, tak je to kráva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7047
29.9.19 19:59

Přes léto jsem brigádně uklízela na jedný rekreačce. Od tý doby vím, jaký dokážou být lidi prasata. Je jedno, jestli tam byly ubytovaný samotný děti, děti s rodičema nebo dospělí sportovci. To, co po nich zůstávalo na pokojích nebo v chatkách, hnus, hnus. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 19:59
@g.sandova píše:
No, taky bych se za ní stydela. Je to prase bezohledný. Ale jestli je jinak v pohodě? Uklidila bych po sobe a svých dětech, ji neřešila, asi.
Dává aspoň dyska?Příspěvek upraven 29.09.19 v 19:57

Jako ale tak mě se třeba moje děti ptají proč oni musí po sobě uklízet a její Adélka může házet věci na zem

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.9.19 20:03

Řekla bych jí narovinu, že se za ni stydím a ať po sobě uklízí. Navíc ať si uvědomí, že jde příkladem dětem, které se budou pak chovat stejně. Že personál sice je od toho, aby uklízel, ale na druhou stranu, ona by mohla být ohleduplnější a nepřidělávat jim další práci navíc. Uklidit po sobě je základ slušnosti a ohleduplnosti vůči ostatním. Odpadky taky házím do koše a ne na zem.
Pokud by na to nereagovala, omezila bych kontakt.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.9.19 20:04
@PetraJ píše:
Přes léto jsem brigádně uklízela na jedný rekreačce. Od tý doby vím, jaký dokážou být lidi prasata. Je jedno, jestli tam byly ubytovaný samotný děti, děti s rodičema nebo dospělí sportovci. To, co po nich zůstávalo na pokojích nebo v chatkách, hnus, hnus. :poblion:

Ale jako já chápu ze po dětech je bordel- drobky. Ale ona třeba i ONA SAMA- DOSPĚLÁ vylila pití..A dělala že nic. Nandala si spustu jídla v rámci bufetu a spustu se vyhodilo. Říkám ji - není ti líto toho jídla? Ona - ne, Dyt jsem to zaplatila… Říkám ji - ale tak to jídlo je tu pro všechny a může si to vzít někdo kdo by si to dal rád.. odpověď- tak si dá něco jiného

• Nahlásit
  • Citovat
1231
29.9.19 20:07
@Anonymní píše:
Ale jako já chápu ze po dětech je bordel- drobky. Ale ona třeba i ONA SAMA- DOSPĚLÁ vylila pití..A dělala že nic. Nandala si spustu jídla v rámci bufetu a spustu se vyhodilo. Říkám ji - není ti líto toho jídla? Ona - ne, Dyt jsem to zaplatila… Říkám ji - ale tak to jídlo je tu pro všechny a může si to vzít někdo kdo by si to dal rád.. odpověď- tak si dá něco jiného

Kamarádka je evidentně trochu jednodušší, s blbcem nehneš… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.9.19 20:07

Kupříkladu- byla u nás na chalupě. A můžu říct že v životě jsem nebyla tak unavená jako po 12 dnech sníma. Vařila jsem uklízela, po jejich dětech vyhazovala jídlo. A atd. Jako fakt když odjeli tak jsem spala 11 hodin v kuse. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama