Reklama

Kamarádka Praha 8 - Karlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aktaKZ
Povídálka 29 příspěvků 29.03.18 15:40
Kamaradka Praha 8 Karlin

Ahojte, rada by som tu nasla nejaku maminku, idealne z Prahy 8 - Karlina na spolocne travenie casu s prckom. Syncek mal teraz 3 mesiace (narodil sa 2.1.2018). Idealna by bola maminka s podobne starym dietatom, ale uvitam kohokolvek dospeleho, s kym sa bude dat napr pri kocikovani porozpravat alebo sadnut na caj/kavu/zaku­sok/obed, navstivit sa doma, proste cokolvek. Nemam v Prahe nikoho okrem manzela a ta socialna izolacia s malym mi uz poriadne ide na mozog. Je to nase prve dieta a ja mam 31 rokov, ak je to pre niekoho dolezite :) Tesim sa na maminky co sa ozvu :)

Reklama

Reakce:

nikoleena
Nováček 2 příspěvky 10.04.18 14:58

Ahoj, jsem z Vysocan, aktivne jsem jeste nehledala, ale stejne tak by se mi hodil nekdo pres den na pokec, kavu, caj nebo jen tak na vychazky. Meli jsme silene zacatky (s kolikama), sestinedeli a dalsi mesic a pul byl hodne narocny, ted je to snad lepsi. Matej se narodil 8. ledna :). Kdyz budete mit chut, tak se ozvete, uzijte den :)

aktaKZ
Povídálka 29 příspěvků 11.04.18 19:17

@nikoleena
Ja uz ze tu v okoli snad nikto nema podobne stare dieta :) Matej je krasne meno, tiez sme o nom uvazovali :) Nakoniec to u nas vyhral Damien :) Tak to mame podobne, tiez sme hodne trpeli na koliky. Teraz sa to postupne snad uz stabilizuje. A ja som mala velke problemy s kojenim, ale to sa snad uz tiez zlepsi :) Kde presnejsie byvate? Nejaka metro/elektrickova zastavka? Aj ked teda ja mam z metra s kocikom des :think: Vseobecne sa tu s kocikom dost tazko presuva. My sme presne ako je zastavka Krizikova. A mozeme si asi tykat, ak nevadi :) Budem rada, ked sa ozves ;)

nikoleena
Nováček 2 příspěvky 12.04.18 09:49

Jj, doufam, ze ty probreceny dny a noci jsou za nama a bude lip :). Kojeni jsem na zacatku taky dost resila, muzu poradit jedny bylinky, co mi pomohly. Jsme u vysocansky, ale metrem nemusis, je to par zastavek tramvaji. Ani ja jsem jeste necestovala metrem a taky bych se tomu radsi vyhnula. Karlin je peknej, kolem zastavky krizikova jsem jeden cas i pracovala, znam to tam. Muzem popojet na pul cesty nebo klidne karlin a pak vysocany, tady jsou pekny parky, u vas maji dobry kafe :). Damien se povedl, my jsme jmeno vymysleli dlouuuho nez jsme se shodli, mysleli jsme, ze to bude holka, takze matej byl takovy prekvapko. Zatim uzijte den a mejte se, michala

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama