Maminky z Prahy 4 - Kunratic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marmaraoth1
Nováček 1 příspěvek 22.03.18 17:24
Maminky z Prahy 4 - Kunratic

Ahoj,
najde se nějaká maminka z Prahy Kunratic na společné procházky, návštěvy herniček a posezení u kávy? Mám 13-ti měsíční dcerku Aničku. Ozvěte se. Díky.

Reklama

Reakce:

Ssasanka
Kecalka 138 příspěvků 8 inzerátů 31.03.18 23:17

Ahoj, nejsem z Kunratic, ale jsem z Chodova :) Hledám nějakou maminku na procházky do Kunratického lesa.. :) Mám 5,5 měsíčního syna. Kdytak písni.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Kráska a rektor plánují svatbu: Těhotná partnerka není politický kalkul, říká Bek

Končící šéf brněnské Masarykovy univerzity Mikuláš Bek se rozhodl učinit... číst dále >

Prachařová na Instagramu: Na rozdíl od jiných je autentická a nedokonalá

Agáta Prachařová postuje radost z rodinného setkání a je jedno, že je to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama