Běhání nebo cvičení Olomouc centrum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 25.03.18 16:40
Běhání nebo cvičení Olomouc centrum

Ahojte holky, nechystá se někdo vyběhat kila navíc v Olomouci? Spíš s tím začít.. moc kondičku nemám, ale tak ve více se to lépe táhne, že? :dance: Kliďo se nebráním společnému navštiveni posilky jen jsem si říkala, že třeba je na tom někdo jako já :nevim: :nevim: :mavam:

Reakce:
Calcorv
Povídálka 13 příspěvků 27.03.18 15:55

Já nejsem teda přímo z Olomouce, ale teď jsem začala běhat taky…už jsem se na sebe nemohla divat :,( kdyby to nevadilo třeba běhat k večeru tak bych mohla popř. dojet a mohli by jsme si zaběhat spolu…přes den nemám hlídání

dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 27.03.18 16:00
@Calcorv píše:
Já nejsem teda přímo z Olomouce, ale teď jsem začala běhat taky…už jsem se na sebe nemohla divat :,( kdyby to nevadilo třeba běhat k večeru tak bych mohla popř. dojet a mohli by jsme si zaběhat spolu…přes den nemám hlídání

No tak to by bylo super :hug: právě jsem začala přibírat tak s tím musím něco dělat :lol: jak rikam velky bezec nejsem nevim jak jsi na tom ty :think: ale urcite bysme to zvladly

Calcorv
Povídálka 13 příspěvků 29.03.18 12:13

@dominiskaa ja teď dávám cca 3 - 4 km což není nic…chtěla bych to vytrénovat tak na 8-10 km…

Kachen123
Nováček 5 příspěvků 08.04.18 19:24

Ahoj jezdím cvičit do OL. A někdy mi ta společnost chybí, akorát chodím brzo ráno nebo pozdě večer jestli by se ti chtělo tak se mužem domluvit. :mavam:

dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 08.04.18 19:26
@Kachen123 píše:
Ahoj jezdím cvičit do OL. A někdy mi ta společnost chybí, akorát chodím brzo ráno nebo pozdě večer jestli by se ti chtělo tak se mužem domluvit. :mavam:

Ahojky :) pozdě večer je pro mě zn. Ideál :*

Blackp
Povídálka 32 příspěvků 21.07.18 15:36

Kam v ol. chodíte cvičit ?? :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >