Běhání nebo cvičení Olomouc centrum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 25.03.18 16:40
Běhání nebo cvičení Olomouc centrum

Ahojte holky, nechystá se někdo vyběhat kila navíc v Olomouci? Spíš s tím začít.. moc kondičku nemám, ale tak ve více se to lépe táhne, že? :dance: Kliďo se nebráním společnému navštiveni posilky jen jsem si říkala, že třeba je na tom někdo jako já :nevim: :nevim: :mavam:

Reakce:

Calcorv
Povídálka 13 příspěvků 27.03.18 15:55

Já nejsem teda přímo z Olomouce, ale teď jsem začala běhat taky…už jsem se na sebe nemohla divat :,( kdyby to nevadilo třeba běhat k večeru tak bych mohla popř. dojet a mohli by jsme si zaběhat spolu…přes den nemám hlídání

dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 27.03.18 16:00
@Calcorv píše:
Já nejsem teda přímo z Olomouce, ale teď jsem začala běhat taky…už jsem se na sebe nemohla divat :,( kdyby to nevadilo třeba běhat k večeru tak bych mohla popř. dojet a mohli by jsme si zaběhat spolu…přes den nemám hlídání

No tak to by bylo super :hug: právě jsem začala přibírat tak s tím musím něco dělat :lol: jak rikam velky bezec nejsem nevim jak jsi na tom ty :think: ale urcite bysme to zvladly

Calcorv
Povídálka 13 příspěvků 29.03.18 12:13

@dominiskaa ja teď dávám cca 3 - 4 km což není nic…chtěla bych to vytrénovat tak na 8-10 km…

Kachen123
Nováček 5 příspěvků 08.04.18 19:24

Ahoj jezdím cvičit do OL. A někdy mi ta společnost chybí, akorát chodím brzo ráno nebo pozdě večer jestli by se ti chtělo tak se mužem domluvit. :mavam:

dominiskaa
Povídálka 17 příspěvků 08.04.18 19:26
@Kachen123 píše:
Ahoj jezdím cvičit do OL. A někdy mi ta společnost chybí, akorát chodím brzo ráno nebo pozdě večer jestli by se ti chtělo tak se mužem domluvit. :mavam:

Ahojky :) pozdě večer je pro mě zn. Ideál :*

Blackp
Povídálka 30 příspěvků 21.07.18 15:36

Kam v ol. chodíte cvičit ?? :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >