Kamarádka řeší problém..

26.4.17 14:26

Kamarádka řeší problém..

Dobry den mam dotaz. Chtela bych pomoct kamaradce ktera ma problem s prvnim sexem.. byla s pritelem ktery na ni nebyl moc hodny a v sexu zadna predehra nebyla tudiz se do ni nedostal. Pry tam neni zadna vasen.. vzdycky ji to pri pokusu o vniknuti bolelo a neslo to. Na gynekologii byla tam ji rekli ze je vse ok dokonce ji do pochvy zasunuli kousek nejakyho gyn. nacini aby zjistili zda to pujde.. chci ji pomoct uz mi prijde zoufala a je to pro ni utrpeni. Boji se sexu pri dalsim vztahu zda to tak bude a zda nezklame partnera.. dekuji za odpovedi.. neni to vaginismus??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11192
26.4.17 14:41

Viděla bych problém spíš v tom, že přítel je blb :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9716
26.4.17 14:42
@Lekninka91 píše:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 14:42

@Lekninka91 jeji pritel ji jeste nadaval ze je k nicemu. Hruza ted z toho ma holka komplexy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 14:43

Ať vymění partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14304
26.4.17 14:44

Vaginismus to neni, kdyz ji na gynde rekli ze je ok. Spis narazila na nejakyho, s prominutim, debila, protoze prvni sex bez predehry musi bejt sakra neprijemnej. At si najde nekoho neznejsiho, kdo bude ochotnej se nejdriv dlouho pomazlit a az pak nejaka akce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18012
26.4.17 14:45
@Lekninka91 píše:
:pankac: vyměnit a pak to půjde
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
26.4.17 14:45

@Natalienaty1 Tvůj popis vypadá, jak když jsi jim u TOHO asistovala :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 14:46

Rekla ze ji doktor rekl ze ma uzkou pochvu a ze potrebuje pomalu roztahovat.. ale stejne pry ma strach..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
26.4.17 14:49

@Natalienaty1
Koukám, že jsi byla i u doktora :mrgreen:
Neboj, už nebudu prudit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11192
26.4.17 14:52

@Natalienaty1 No tak doufám, že už ho poslala k vodě a nenajde si žádnýho jemu podobnýho :zed: Až objeví vhodnější materiál, hned to může být úplně o něčem jiným :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 14:54

Najdi si někoho, kdo ví co je předehra ;) a kup lubrikant

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11192
26.4.17 14:55

@pavld Tak některý kámošky se mezi sebou svěřujou se vším :lol: Ale tvá domněnka je asi pravděpodobnější :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
26.4.17 14:56
@Natalienaty1 píše:
Dobry den mam dotaz. Chtela bych pomoct kamaradce ktera ma problem s prvnim sexem.. byla s pritelem ktery na ni nebyl moc hodny a v sexu zadna predehra nebyla tudiz se do ni nedostal. Pry tam neni zadna vasen.. vzdycky ji to pri pokusu o vniknuti bolelo a neslo to. Na gynekologii byla tam ji rekli ze je vse ok dokonce ji do pochvy zasunuli kousek nejakyho gyn. nacini aby zjistili zda to pujde.. chci ji pomoct uz mi prijde zoufala a je to pro ni utrpeni. Boji se sexu pri dalsim vztahu zda to tak bude a zda nezklame partnera.. dekuji za odpovedi.. neni to vaginismus??

Jestli je to kamarádka, tak moc netuším, jak jí chceš s něčím takovým pomáhat, pokud si nechcete udělat milý lesbický večer za účasti erotických pomůcek :-D

Pokud je ti trapný psát o sobě a vymlouváš se na kamarádku, tak si najdi někoho, kdo není blbec, a řekni mu to. Pokud to není blbec, pochopí to a přizpůsobí tomu své aktivity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.4.17 15:14

Měla jsem při prvním sexu stejný problém. Žádná předehra a prostě se do mě nemohl dostat. S gelem to sice pak šlo, ale šíleně mě to bolelo. Ať kamarádka vymění partnera. Proč přijít o poprvé s někým, kdo na ni nebere ohledy a chce si prostě jen „šťouchnout“. :roll: Teď zpětně lituju, že jsem mu nedala košem :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama