Kamarádka s dítětem z Plzně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verca88888
Nováček 2 příspěvky 17.04.18 19:09
Kamarádka s dítětem (dětmi )/Plzeň

Ahoj holky, mám 4 letého syna a přistěhovali jsme se z Karlových Varů a rádi se seznámíme s maminkami a dětmi…bydlíme v domečku kousíček od Plzně :)

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10337 příspěvků 17.04.18 20:55

@verca88888
Dobrý den,

tušily jste, že existuje skupina sdružující uživatelky z okolí Plzně? Pomozte nám ji rozběhnout a spojte se tak s dalšími maminkami.

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Přidejte se ;)
adminka Lucka

xsaleen
Echt Kelišová 9077 příspěvků 17.04.18 22:33

Ahoj, a kde bydlíte?

verca88888
Nováček 2 příspěvky 18.04.18 08:18

Ahoj, bydlíme u Zruče, ale jsme pojizdni a jezdíme do Plzně pořád :-)

xsaleen
Echt Kelišová 9077 příspěvků 19.04.18 13:18

My bydlíme na Doubravce, deti 3, dva kluky (7a 3 ) a holku 18m. kdyby jste se chteli sejít, napis mi :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Už jsou zase svoji! Bývalí tenisté Štěpánek s Vaidišovou se podruhé vzali

Budou spolu, nebudou spolu? Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama