Reklama

Kamarádka s dítětem z Plzně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verca88888
Nováček 2 příspěvky 17.04.18 19:09
Kamarádka s dítětem (dětmi )/Plzeň

Ahoj holky, mám 4 letého syna a přistěhovali jsme se z Karlových Varů a rádi se seznámíme s maminkami a dětmi…bydlíme v domečku kousíček od Plzně :)

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10892 příspěvků 17.04.18 20:55

@verca88888
Dobrý den,

tušily jste, že existuje skupina sdružující uživatelky z okolí Plzně? Pomozte nám ji rozběhnout a spojte se tak s dalšími maminkami.

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Přidejte se ;)
adminka Lucka

xsaleen
Echt Kelišová 9139 příspěvků 17.04.18 22:33

Ahoj, a kde bydlíte?

verca88888
Nováček 2 příspěvky 18.04.18 08:18

Ahoj, bydlíme u Zruče, ale jsme pojizdni a jezdíme do Plzně pořád :-)

xsaleen
Echt Kelišová 9139 příspěvků 19.04.18 13:18

My bydlíme na Doubravce, deti 3, dva kluky (7a 3 ) a holku 18m. kdyby jste se chteli sejít, napis mi :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama