Reklama

Kongresové centrum Pardubice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 14.04.18 12:44
Kongres.centrum Pardubice

Dobrý den, můžete mi prosím poradit jak se dostanu do Kongres. centra v Pardubicích. Vím že je v AfiPalace. Je tam nějaký postranní vchod nebo tam vyjedu (budu mít kočár) výtahem přímo z obchod. centra? Nikdy jsem tam nebyla, děkuji

Reklama

Reakce:

lennis2
Kecalka 195 příspěvků 14.04.18 12:51

Je tam vchod přímo z Afi paláce výtahem. Ze strany křižovatky Palackého a Masarykova náměstí jsou uvnitř u vchodu výtahy

miminecko9
Kecalka 122 příspěvků 14.04.18 12:53

Děkuji, chystám se na zítra na jarmark, tak ať tam nemusím hledat a bloudit :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >