Mladé maminy Olomouc a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kachen123
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 20:30
Mladé maminy Olomouc a okolí

Ahoj, není tu nějaká sportovně založená mamina? Mám desetiměsíčniho špunta a rada bych někdy s někym zašla na kafe, prochazku, nakupovat, do fitka apod. Nejlepe s podobně starým mimiskem. Nebydlim přimo ve městě ale rada kamkoliv přijedu. :mavam:

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 10441 příspěvků 17.04.18 10:25

@Kachen123
Dobrý den,

tušila jste, že existuje skupina sdružující uživatelky z Olomouce okolí? Pomozte nám ji rozběhnout a spojte se tak s dalšími maminkami.

Ve skupinách si navíc můžete povídat soukromě. Skupiny mají více vláken, fotoalbum, nástěnku a také vlastní bazar (tedy vaše inzeráty uvidí všechny členky stejné skupiny).

Přidejte se ;)
adminka Lucka

Petrabys
Nováček 2 příspěvky 22.04.18 00:51
olomouc a omo

Ahoj, rada bych se seznamila. taky nejsem primo z Olomouce, ale mam auto k dispozici. jen mam starsi holcicku. ma 20 mesicu

Calcorv
Povídálka 13 příspěvků 20.05.18 23:24

Ahoj jsem taky kousek od Olomouce auto prakticky furt k dispozici ale my už máme 2 roky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Reklama