Ne-známí co kradou, málem jsem naletěla

Anonymní
20.7.13 22:25

"Kamarádka" zlodějka!

Téda dámy. Jdu se jen vypovídat…právě jsem utrpěla šok.. :think: :mrgreen:
Tyvole!
Na nejmenovaném portálu jsem na inzerát odpověděla slečně se dvěma dětma, co hledala kamarádku, stěhovala se k nám do města.
Spřátelili jsme se, chodila k nám, naše děti se seznámili, slušná slečna, její muž makal za velké peníze 20-30.tisíc, bydleli v podnájmu a že ten byt splácí těmi splátkami z nájmu, ale nic moc mi do toho nebylo…
Večer jsme pili vínko, tlemili se, děti nám spali, fajn kamarádství.
Mému muži poté její nabídl práci - vysavače Rainbow (výplata je ale z provizí), můj chlap slušně odmítl, a oni??? Ukončili přátelství a neozvali se nám již.
Teď tu tak prolejzám net a co vidím??? Trestní oznámení, do města se stěhovali kvůli tomu, že je tu ještě nikdo nezná, apod.
Lidi okrádají o velké peníze…
Nechápu, že jsem jim tak naletěla… tahala jsem je oba dva k nám domů.. ježišikrite… mám z toho menší trauma… :| :|

http://podvodnici.net/…ra-adamcova/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

K-Black
20.7.13 22:30

Chápu že jsi z toho rozrušená a naštvaná, ale nic jsi jim nepůjčila tak si dlouze oddechni a je to. Takový lidé budou vždycky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.7.13 22:33
@Jasněnkaa píše:
Chápu že jsi z toho rozrušená a naštvaná, ale nic jsi jim nepůjčila tak si dlouze oddechni a je to. Takový lidé budou vždycky ;)

Jojo, určitě. Jsem z toho spíš v šoku… jak jsem jí věřila, jak si žili na vysoký noze… 8o

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
20.7.13 22:34
@Anonymní píše:
Jojo, určitě. Jsem z toho spíš v šoku… jak jsem jí věřila, jak si žili na vysoký noze… 8o

já tě chápu, věřila jsi jí a on takový podraz :roll: hele, netrap se, je to pryč :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
378
20.7.13 22:35

No ty v.le. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
becky87
20.7.13 22:40
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.7.13 22:41

Při představě, že jsem tam k nim ještě cpala svýho chlapa… teď jsem mu to taky četla a čučel.. :think: :dance:
Ještě jsme je dnes potkali v Bille na nákupu.

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
20.7.13 22:42

Nic si nevyčítej, jako nikdo nemá radar na lidi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
544
20.7.13 22:44

No teda valim oci [O:] opravdu jsi mela stesti ze te o nic neokradli, na lidi fakt pozor obvzlast v dnesni dobe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
20.7.13 22:45

8o týjo, příště důvěřuj, ale prověřuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.7.13 22:46

Tybláááho…jééé, jak já jí záviděla, že mají vše apod. jak jsou šťastní..
:zed: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
11133
20.7.13 22:46

Hele, halvne, ze jste jim nic nepujcili a manzel u nej nezacal pracovat.
chapu, ze to je sok, ale jeste si muzes gratulovat, jak jste z toho vyvazli.
a do budoucna hlavu vzhuru a pred lidma se neuzavirej. vetsina je „normalni“ (aspon v mezich zakona :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
20.7.13 22:47

Hele, v pohodě, vůbec se tím nestresuj, dopadlo to dobře, o peníze jste nepřišli, tak si teď otevřete láhev vína jen společně s manželem a udělejte si hezkej večer :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
18312
20.7.13 22:49

Lidská důvěřivost je vcelku výnosný artikl. I emimino by mohlo vyprávět. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1259
20.7.13 22:50

8o šílené teda. Tak mohlo to dopadnout mnohem hůř na druhou stranku, dávala bych si akorát větší pozor na lidi a jinak si nic nevyčítej nemůžeš za to.. :) štěstí, že tam muž ještě nešel pracovat :mrgreen: to by teprve bylo.. :|

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama