Mám strach, že zůstanu sama

339
20.7.13 17:31

Mám strach, že zůstanu sama

Před nedávnem jsem zjistila, že mě přítel podvádí. Jsem v 6. měsíci těhotenství a už teď mám strach, že zůstanu sama, že si mě žádný chlap už nevšimne, když budu mít dítě. Jak jste to měly vy maminky, které jste taky zůstaly samy s dítětem? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

378
20.7.13 17:33

Nemám zkušenost. Ale obdivuji tě, zdáš se být v pohodě. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
20.7.13 17:34

Já si nestěžuju a rozhodně teď na nějakýho chlapa nemám ani pomyšlení :D uvidíme jednou, v budoucnu…zas si nemyslím, že by bylo nějak těžký poznat chlapa i když už máš dítě, vždyť takových párů je…a jinak je pořád lepší být sama a v klidu, než se trápit s nějakym volem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
24120
20.7.13 17:39

Nevim kolik ti je, ale moje sestra odesla od kluka hned po porodu. Tedje stastna s jinym, rozhodne lepsim nez je puvodni otec a nemela nejaky problem se seznamit.
Takze bych nehazela flintu do zita predcasne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
20.7.13 17:46

Vsechno se da zvladnout a i s ditetem si najdes poradneho milujiciho muze a otce pro tve ditko. Ale s blbcem, ktery podvadi nema smysl zustavat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2379
20.7.13 17:49

Ahoj, moc Tě zdravím. Vůbec na takové věci teď nemysli.. soustřeď se na sebe, na to, abys byla v těhotenství co nejvíce v pohodě.. věř mi, že bez muže může být to těhotenství daleko klidnější než s ním.. ale o tom zase těžko „přesvědčovat“, když Ty zažíváš jen tu druhou stránku.. Já těhotenství moc klidné neměla. A i potom se to nezlepšilo, jen se to zhoršovalo. Rozešli jsme se jednou v těhotenství (v PC jsem našla něco, co mě ranilo a rozbilo mé iluze..), pak jsem se ale vrátila.. a s konečnou platností jsme se rozešli, když byl dcerce rok a půl. Nějakou dobu jsem u něj ještě bydlela (měla jsem zlomenou nohu, byl to děs..), pak jsem začala hledat bydlení a cca 5 dní před Vánocemi jsme se s malou stěhovaly..A byť to byly Vánoce mezi krabicemi, můžu říct, že jsem to všechno zvládla.. to dítě je motor.. i když takhle v bříšku je to ještě jiné..
Ale proč to všechno píšu.. nevěděla jsem, jestli to zvládnu, jaké to bude, jak to budu snášet psychicky a finančně (neměla jsem kolem sebe žádnou rodinu, ta je 400 km daleko) a na to, jestli mě bude někdo chtít s „cizím“ dítětem jsem vlastně nemyslela.. Myslela jsem jen na to, že už je to neúnosné, že takhle žít nechci a že je to lepší i pro dceru a že to zvládnout musím.. a stejně to tak chtěl i on, abych odešla..
Nějak jsem přestala věřit na vztahy a na to, že to může fungovat.. a víš, jak to dopadlo? Mám skvělého chlapa, se kterým plánujeme budoucnost, který se k malé chová jako k vlastní, miluje nás obě a doma mi moc pomáhá, o malou se krásně stará, dokáže mě ve všem zastoupit. Proto Tě chci ujisti, neztrácej naději a víru, je jich možná míň, ale jsou.. Kdyby Ti bylo někdy smutno, nebo bys o tom chtěla prohodit pár řádků, klidně napiš. :hug: Drž se a přeji hodně zdraví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2486
20.7.13 18:12

Jsem sama od narození dítěte a vůbec jsme neměla chut někoho hledat a přidělávat si ještě vztahové problémy, ale nevím kolik ti je, to asi taky hraje roli. Osobně nemám moc pochopení pro ženský co neumí být samy aspon na čas, často na sebe navážou pak někoho za každou cenu a dítě lítá každou chvíli mezi jiným náhradním tatínkem a odnese to. Že bys časem nenašla s jedním dítětem partnera je hodně nepravděpodobné, najdou i ženský s více dětmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Elessar
20.7.13 18:17
@Ananta píše:
Jsem sama od narození dítěte a vůbec jsme neměla chut někoho hledat a přidělávat si ještě vztahové problémy, ale nevím kolik ti je, to asi taky hraje roli. Osobně nemám moc pochopení pro ženský co neumí být samy aspon na čas, často na sebe navážou pak někoho za každou cenu a dítě lítá každou chvíli mezi jiným náhradním tatínkem a odnese to. Že bys časem nenašla s jedním dítětem partnera je hodně nepravděpodobné, najdou i ženský s více dětmi.
ámen :pankac: :pankac:
  • Nahlásit
  • Citovat
8598
20.7.13 18:25

Nikde, NIKDE není napsané, že proto, že máš mimčo, nebo ho mít budeš, musíš zůstat automaticky sama…i ženy co dítě nemají jsou samy a ženy co mají dvě děti, i tři, tak si najdou fajhn chlapa pro sebe i pro dítě. Neboj, pokud jsi fajn baba do nepohody, celkově v pohodě, tak si partnera najdeš, neboj, Ted ale miminko, chlapy neutečou :-) Určitě budou stát o skvělou holku, co je na dítěti, kor když mu pak třeba bude říkat táto a oni o to stojí. Neboj se nic :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
20.7.13 18:34

@Sphynx Lady No moc v pohodě nejsem, před okolím to na sobě nedávám znát, ale když jsem sama mám hrozné myšlenky a tak, ještě když malý byl plánovaný… Ale držím se nějak, už jen kvůli tomu malému…

@Acinore Tak abych pravdu řekla, já taky moc na chlapy teď náladu nemám, spíše mě to zajímalo do budoucna… Ani nevím jestli jim budu někdy věřit po tomhle…

@pikola Jsem ještě mladá, je mi 23…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
20.7.13 18:34

Abych pravdu řekla, samotu mám ráda, jsem více ten typ, který je raději sám…ale když po 5 letech vztahu zůstaneš najednou sama, tak je to takové zvláštní, že Vás nemá kdo obejmou, pohladit a tak, ale doufám, že malý mi to všechno vynahradí a budeme se mít dobře a nějakého tatínka potom taky najdeme, ikdyž jsem tak trochu stydlivější, tak mám z toho taky strach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
20.7.13 18:36

@Kalla1412 Ano to je pravda. Tak jsem spíše rodinný typ a vyjdu s každým…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
20.7.13 18:39

Tak jednu holčinu, co znm, nechal blb když mu řekla, že je těhu..no a pak šla vynýst koš a u popelnic nse potkala s klukem, kterej s ní chtěl bejt i přes to těhu..no a když se mimi narodilo, byl on už jako taťka, malýmu jsou tak 2 roky a teď čekaj mimi spolu.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
20.7.13 18:41

@Káťa.21 Tak to je pěkné, škoda, že takových chlapů je málo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8598
20.7.13 18:49

@adula000 ted jsem si vzpomněla, sousedka z baráku je v 7 měsíci a říkala mi na chodbě, že ji přítel opustil, že prý moc ztloustla a stydí se za to, jak vypadá..no a už mká jiného a chce být i v RL… ;) zázraky se dějí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama