Reklama

Kamarádky na baterky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 20:34
Kamarádky na baterky

Ahoj, nebo nevím jak to nazvat. Chci si jen trochu vylít srdce.. Možná mě tu někdo vrátí chut hledat nebo že v tom nejsem sama…
No, je to dávno co si s kamarády z dětských a pozdějších let nerozumím, každá jsme šla (nebo šel) jinám, jinou cestou..
Nebo bych spíše řekla, já tu byla a stála vždy za nima, i když jsem zrovna nesouhlasila s něčím, vždy jsem je podpořila a byla tu… Oni mě pak poslali do háje, a spíše se ze mě utahovali, z mých rozhodnutí a názorů…

Po čase jsem byla připravená. Najit si novou kamarádku, byla jsem ale velice opatrná, až po čase jsem jí opravdu začala brát jako kamarádku.. A prostě jen tak se mnou přerušila kontakt, ví jaká jsem a že se nebudu doprošovat, a že mám ráda jednat na férovku, po mých zkušenostech

Štve mě to, nikdy tohle nepochopím… Má mě říct, že jsem kráva a že se mnou končí…Nic, opravdu nic jsem jí neudělala…

Asi radši budu bez kamarádů, protože to je dnes tak složité.. A není to můj styl, lézt do prde.le až po kotníky… :zed: :zed: :zed: :zed:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 20:38
Zakladatelka

Omlouvám se, příspěvek se přidal dvakrát, nevím proč se tak stalo :)

Katulik29
Kecalka 316 příspěvků 08.09.18 20:45

Ahoj. Nic si z toho nedělej, já jsem na tom podobně. Kamarádky z dětství jsou bůh ví kde, mám teď jen pár známých, se kterými prohodím jen pár slov občas když se potkáme někde venku.. Kolikrát jsem se s někým domluvila, že půjdem na kafe, nakonec se dotyčná ani neobtěžovala napsat, že jí to nevychází a podobně..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 21:47
Zakladatelka

@Katulik29 Taktéž jsem byla s dotyčnou domluvena a nic, nereagovala.. a pak se najednou přestala bavit.. A když se tak kouknu zpětně, tak se ozvala jen, když nikoho jiného nesehnala…A často to rušila že si našla jinou zábavu, ale aspon mě to napsala a ted nic. Bohužel je to má kolegyně, a suše v práci pozdraví. Tedy každá máme jinou směnu…Radši nenavazuje oční kontakt, a velice ve spěchu mě přejde…

Katulik29
Kecalka 316 příspěvků 08.09.18 21:59

Já se už naučila takovéhle lidi neřešit, nemá to cenu. Hlavně nejsem žádná vlezdoprdelka. Navíc kdyby někteří za něco stály, ozvou se sami a ne že se s tebou na něčem domluví a nakonec z toho nic není.

Verun83
Echt Kelišová 8607 příspěvků 33 inzerátů 09.09.18 06:50

Neresit. Mam taky ruzne zkusenosti od kamaradek, ktere me vice ci mene zamrzely. Dost jsem to vzdycky hrotila, resila a pak jsem stejne byla zklamana. Pak jsem si rekla, a co, prdim na to, at si kazdy dela, co chce, ja taky budu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama