Reklama

Vadí Vám cizi děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 17:20
Vadí Vám cizi děti?

Dobrý den, mám takový dotaz, prosím o anonym, téma je citlivé…

A to: “Vadi Vám cizi děti?” Myslím tím i děti z rodiny, od přátel, kolegu z práce…

V posledních letech mě ANO, hlavně ty, kterým se rodiče nevěnují a ony poté hledají vhodnou oběť.

Jako rodiče mi vadí, pokud moje děti obtěžují ostatními okamžitě na to reagují…
Zabavim je.

Čím dal tom častěji si všímám, ze by chtěli být mnou zabaveny i jim děti.

Jak reagujete - hlavně u přátel a rodiny?
Nechci aby se někdo urazil ci to bral spatne, ale o děti se mají starat rodiče a nebo je naučit si hrát s dětmi.
Ne s dospělými. Kolem je čím dal tím více děti, co si hrát samy neumí, nechtějí (to chápu) a rodiče je úplně ignorují…
Je to správně?

Díky za názory!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 08.09.18 17:24
@Anonymní píše:

A to: “Vadi Vám cizi děti?” Myslím tím i děti z rodiny, od přátel, kolegu z práce…

V posledních letech mě ANO, hlavně ty, kterým se rodiče nevěnují a ony poté hledají vhodnou oběť.

Zabavim je.

Nechci aby se někdo urazil ci to bral spatne, ale o děti se mají starat rodiče a nebo je naučit si hrát s dětmi.
Ne s dospělými. Kolem je čím dal tím více děti, co si hrát samy neumí, nechtějí (to chápu) a rodiče je úplně ignorují…
Je to správně?

Díky za názory!

Nevadí. Děti mám ráda. Hraju si i s cizími, když za mnou přijdou. Občas jento na hřišti pořádná džungle, ten kdo vidí, zachraňuje. Zvedá spadlé dítě. Hlídá prolejzku :nevim:

Monchichik
Závislačka 4686 příspěvků 08.09.18 17:26

Tak mě se nikdy nestalo, že bych zabavovala cizí děti :think: moje si hrály samotné, nepotřebovaly k tomu ani mě, navíc mě dětské hry fakt nebavily, takže jsem moc nebavila svoje, natož cizí :lol: A když jsem s byla s ostatními dospělými, tak jsem se bavila s nimi, děti zase spolu, tak nějak nechápu, jak bavíš děti kolegů a přátel :think:

Jogrr
Závislačka 4236 příspěvků 08.09.18 17:27

Mam 1,5 leteho, v restauraci neposedi, chodi k jinym stolum a prohlizi si lidi, nebere jim veci, nemluvi na ne, jen pozoruje.
Nevim, jestli je to obtezuje, ale mne to vadi, tak bud jime na stridacku s muzem, nebo nejdeme nikam.

Cizi deti mi nevadi, a to ani ty vriskajici :mrgreen:

Malaga
Generální žvanilka 24579 příspěvků 08.09.18 17:27

Nemám ráda nevychované otravující děti, které si myslí (včetně jejich maminek), že jsou středobodem světa.
Hodné slušné děti mi nevadí, s těmi si hraji ráda.

Micaella22
Kecalka 267 příspěvků 08.09.18 17:30

Zrovna dneska fronta na zmrzku- cizi decko mi duplo na nohu, matka cuci a nic nerekne. Rodice tech deti mi vadi, ze to ignorujou a ani nepipnou, je to hnus. Kamaradu deti mi nevadi, ani cizich lidi, ale museji byt vychovane. Klidne si s nima pokecam nebo tak kdyz jsme v restauraci na jidle a mala si sebou privede ke stolu ,,kamosku,,

Příspěvek upraven 08.09.18 v 17:33

Tichošlápek
Extra třída :D 10063 příspěvků 08.09.18 17:30

Vadí, ale az na synovce, který se na mne vyloženě lepí ke mne cizi děti většinou nejdou. Asi poznají, ze tady jim psenka nepokvete

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 08.09.18 17:31

Já mám děti ráda a oni to vědí, takže jsem jak magnet i na úplně cizí děti… třeba ve městě na nákupu, nebo na nějaké sportovní akci a o rodině radši nemluvím, na každý akci mi jsou furt za prdelí a chtěj se tulit a hrát. :lol: Jediný, co mi na dětech vadí, je rozmazlenost a křik :roll:

Litta
Extra třída :D 13431 příspěvků 08.09.18 17:33
@Malaga píše:
Nemám ráda nevychované otravující děti, které si myslí (včetně jejich maminek), že jsou středobodem světa.
Hodné slušné děti mi nevadí, s těmi si hraji ráda.

Souhlas. Otravné děti, byť z rodiny, rychle posílám za někým dalším. Slušné, zajímající se a neotravující děti ráda vyslechnu, něco pěkného jim ukážu nebo řeknu. Bohužel to bývají spíš ty cizí. :lol:

_0812_
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 08.09.18 17:45
@Anonymní píše:

Zabavim je.

Je to správně?

Díky za názory!

Ne, že by mi vyloženě vadily, ale hry a kontakt s nimi nevyhledávám. Děti z rodiny vídám málo, bydlíme třeba dál od sebe a vidíme se jen na rodinných akcích. Z mé strany rodiny si ty děti ráda poňuňám, ale neobtěžují mě, jsou to ještě mrňata a spíš se cpou ke své mámě. Z manželovy strany také mě ty děti moc neznají, takže pozdraví a víc na mě hází bobek. A švagrová bydlí od nás coby kamenem dohodil a synovec ani neví, že jsem teta když se potkáme. Nestýkáme se a ani když se vidíme nějak necítím potřebu si ho nějak extra všímat. Pokud by za mnou sám přišel, tak ano, budu se mu věnovat, vezmu ho na klín, budu si s ním povídat, ale sama ne. Jinak ani mě nějak neberou děti kamarádek nebo známých. Kdyby potkám kamarádku ze základky s prckem kolikrát ho ani nezaregistruju. Ale jinak třeba otrava děcka venku na hřišti nebo tak co by ti nejradši vlezly až na hlavu a k tomu přibraly prohlídku našich tašek tak to mi vadí extrémně. Kdysy se nám stalo, že jsme s rodinou seděli na terase na pivku a na stole jsme měli chipsy a přišel si nějaký cca 5letý klučina a bez dovolení se tím začal cpát a matka naproti u stolu na něj čuměla a ani nekvákla. Takže když to shrnu k dětem z mé rodiny ráda projevím zájem a ostatní jsou mi jedno

debra.morgan
Závislačka 3517 příspěvků 08.09.18 17:47

Smrady malý uřvaný zadupat do země, nejsem na ně milá, většinou se zklidní, rodiče občas divně čumí, ale jeste mi nic nerekli…

Příspěvek upraven 08.09.18 v 17:59

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 17:48

Ano, v poslední době mi stále víc vadí cizí děti. A přiznávám, že nejvíc ty z rodiny - rozcapenci bez mantinelů, co si dělají, co chtějí a jejich móresy přebírají moje děti. Hlavně já jsem pak za zlou, když vyžaduju základy slušného chování - např. rodinná oslava a dítě schválně polilo dort vodou.
Vadí mi cizí děti, co narušují můj osobní prostor a soukromí a jejich rodiče nezasáhnou. Nedávno jsem měla na návštěvě kamarádku a její dítě mi snědlo z lednice jogurty, co jsem měla koupené pro svoje děti ke svačině. Ano, byla to i moje vina, že jsem nehlídala kuchyni, ale předpokládala jsem, že dítě, kterému je 7,5 roku už ví, že se na návštěvách nejí cizí jídlo bez dovolení. :zed: Kamarádka se tomu smála, jak je holčička šikovná a umí si poradit, když má hlad. Hlad neměla, jogurt roznípala, že je hnusnej.
Pokud jsou děti v pohodě, nevnucují se, umí poslechnout, hrají si, povídají si, tak mi nevadí a ráda je zapojím do hry.
Sama mám hodně vlezlé dítě, tak mu jsem za zadkem, aby neotravoval cizí. On se umí zabavit sám, ale je to vypravěč a často hledá někoho, kdo ho bude poslouchat :lol:

Malaga
Generální žvanilka 24579 příspěvků 08.09.18 17:55

Jak si někdo může dovolit lézt do cizí ledničky? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 18:07
@Malaga píše:
Jak si někdo může dovolit lézt do cizí ledničky? 8o

Ona lezla i do všech skříní. Moje děti jen koukaly, protože vědí, že se to nesmí. Už je nezvu. Ale stalo se mi to už u více dětí, že všude lezly a dělaly si samosku. Moje děti to nedělají ano doma, ptají se, jestli mohou.
Holčička je podle maminky hyperaktivní :lol:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1835 příspěvků 08.09.18 18:09

Nemam rada hlasite vriskajici deti, co se neumi chovat. Nejsem hraci typ, takze si max zahraju deskove a karetni hry- to me bavi, ale abych si hrala s detma s panenkama, s legem- to ne. A cizi deti spis odpalkovavam, kor ty otravny 8)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >