Reklama

Sny a podvědomí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 13:31
Sny a podvědomí

Ahoj holky, tak zhruba měsíc zpátky se mi zdál sen o miminku, úplně živý sen kdy jsem viděla dítě zhruba 3-4 roky a vzbudila jsem se z toho úplně nesvá a tak trochu šťastná… Den na to se mi zdálo že jsem dostala MS. Než se mi zdáli tyto sny, řekl mi přítel že by se mnou miminko chtěl. Což chápu že sny které se zdáli pracovalo podvědomí. Pak MS přišla se zpožděním 12 dnů… A cca před týdnem se mi zdálo něco na podobný smysl… Že " to prostě přítel pustil do mě " a pak pokračoval druhý sen, kdy jsem zase jakoby dostala MS. Chtěla bych se zeptat, co by ty sny mohli znamenat. Je to pouze podvědomí, protože si miminko strašně moc přeji? Zdálo se vám něco podobného také? Děkuji za případnou odpověď :-)

Reklama

Reakce:

Detsa
Extra třída :D 10730 příspěvků 08.09.18 13:38

Do snů se většinou promítají, ať už ve větší nebo menší formě, reálné zkušenosti (tedy i myšlenky). Přijde mi to normální, pokud o tom hodně přemýšlíš.

Já moc nevěřím na to, že sny ti něco ukazují, ale spíš na to, že zpracovávají nás a naší fantazii.

_0812_
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 08.09.18 22:58

Nad každým živým snem vždycky dlouho přemýšlím. A v naprosté většině zjistím, že podstata toho snu je něco co si buďto hodně, ale opravdu hodně přeju a nebo a to daleko častěji, že je to něco čeho se strašlivě bojím. Můžu ti říct, že živý sen jak vidím své dítě padat z okna nebo někde jsem a nemůžu dceru nikde najít to je šílený a ten strach, který cítím ještě po probuzení je hodně nepříjemný. Tvůj sen bych si třeba vyložila tak, že si prostě to miminko moc přeješ a bojíš se, že to zase nevýjde a dorazí perioda. A zkusila bych na tom nějak zapracovat. Kontrola u lékaře, že jsem v pořádku, vitamíny, žádný stres, ovulační testy… Já sny prostě beru jako podvědomí v tom smyslu, že tím, že se mi zdá o něčem čeho se bojím si ten strach prožiju a můžu se na to svým chováním zaměřit tak, aby se to prostě nestalo. Když jsem byla na manžela zlá a řekla jsem mu škaredé věci i když mi nic neudělal, jen já prostě měla svojí blbou se mi v noci zdálo, že se ode mě odstěhoval, že se mnou být nechce a našel si někoho kdo na něj není zlý a opravdu jsem viděla, že už nezmohu nic a on opravdu odchází, jsem mu po probuzení okamžitě skočila kolem krku, malém jsem ho udusila jak jsem ho objímala a pusinkovala a omluvila jsem se mu, protože jsem si díky tomu snu uvědomila, že o něj nechci přijít a když jsem si to takto ,, prožila,, jsem se nad sebou zamyslela a už si dávám sakra pozor když mě chytne blbá nálada.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 13:31

Holky děkuji za reakce :-)
Právě že bych miminko moc chtěla a přítel ne , jen mi blbne hlavu . A o to víc se mi zdají tyto sny . Zkusím si to nějak ujasnit v hlavě , jemu řeknu co bych chtěla a uvidím. Myslím že ty sny mám opravdu asi o touze a strachu zároveň.
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den :)

MaminkaAndílka
Stálice 73 příspěvků 02.10.18 09:03

Zdravím dnes se mi zdál vážně bláznivý a nepochopitelný sen. Jsem ve 14+4tt ,zdálo se mi že jsme byli někde u lesa se známými ,chtěli mi něco ukázat vzali
Mě k takovýmu kurníčku kde bylo jen jedno okynko ale zaděláný,nešlo vidět do vnitř. Když ho otevřeli ,bylo tam dítě víc jak půl roku sedělo tam a chovalo se divně. Mávalo rukama a hlavičkou ,říkali mu bláznivé dítě. Bylo nádherný ,růžovoučký oči mělo modré a vlasky skoro žadné,chtěla jsem ho vyndat a oni že to nemůžu že tam musí být zavřené . Vyprávěli mi příběh o jeho matce že se zblaznila a tím pádem už to dítě jako nenarozené bylo bláznivé ,když jsme odešli byla jsem s rodiči někde v parku seděli a povídali si. Pořad jsem myslela na to dítě ,byl to spis hororovej sen :( Doufám že se nezblázním :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >