Černý kohout z Bulharska - hledám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tumpach
Kelišová 5870 příspěvků 07.09.18 23:02
Černý kohout z Bulharska - hledám

Ahoj,
třeba to byl jeden kus tehdy za komunismu na tržnici, ale zkusím, mamka jednou vyhodila černého kohouta, kterého si zakoupila v Bulharska. Nyní ji mrzí, že kohouta vyhodila, a já pro ni hledám černého kohouta s koflíčkami, nevím z čeho byl kohout vyrobit, jestli z keramiky, ale myslím si, že ne, že byl z něčeho páleny :think: :think:. Byl určený na nalévání vína, tak se chci zeptat, jestli třeba nemá někdo doma a není ochoten mi ho poslat :), nebo ho neviděl někde v bazaru na internetu, nebo tak, díky moc.
Foto nemám, ale pamatuji si živě jak vypadal :) než ho mamča vyhodila
Děkuji všem za pomoc

Reakce:

Uživatel je online-Evka-
Závislačka 3651 příspěvků 08.09.18 06:47

toto?: https://bazar.bg/…eramika-kana

hledala jsem pod bulharským názvem: bulharská keramika džbán

Možná. pokud by jste oslovili nějaký bulharský obchod a vyrábí se, dal by se nechat dovést. My si nechali před 15-ti lety dovézt BG keramickou soupravu.

Ivčis
Závislačka 3751 příspěvků 08.09.18 07:07

Sem ti chtěla napsat že se nám vylíhlo krásné černé kuře :lol: . Než sem pochopila že o slepici to nebude :jazyk: .

tumpach
Kelišová 5870 příspěvků 08.09.18 13:13

@-Evka- to bohužel ne to bylo fakt černej kohout :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >