Reklama

Nabídka hlídání dětí Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 08.09.18 09:24
Nabídka hlídání dětí Brno

Ahoj holky, kdo by potřeboval pomoci s hlídáním dětí v Brně, tak se mi ozvěte (třeba do sz).
Moje 17 letá dcera Terezka studuje v Brně Střední pedagogickou školu, děti má moc ráda, proto si vybrala i tuto školu a budoucí povolání. Může hlídat mrňata jakéhokoliv věku, je velmi šikovná, spolehlivá, s dětmi ji to velmi baví. Pomáhala vždy s mladšími sourozenci, starala se o děti v širší rodině, sousedek a známých, hlídala i samostatně a celodenně 6 týdenní miminko v Německu. Už jí využila i jedna maminka zde na emiminu a byla s ní moc spokojená. Těším se na zájemce :mavam:.

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 380 příspěvků 08.09.18 09:32

Prosím Tě a proč se nepřihlásí do nějaké agentury na hlídání dětí nebo proč sem nenapíše sama? Jinak si myslím, že bude potřebovat nějaká doporučení. Já bych cizí 17ti leté holce dítě absolutně nesvěřila jen proto, že její mamka napíše jak je spolehlivá.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 08.09.18 09:46

@LennyL1 Poprosila mě, abych to zkusila tady. Sama na emiminu není. Ozvala by se pak osobně tomu, kdo by potřeboval. A s tou důvěrou - hlídala tady jedné mamince chlapečka, když potřebovala jít akutně k lékaři. A ta byla spokojená. Někdo nemá dobrou zkušenost ani s chůvou přes agenturu. Kdo nedůveřuje, tak ať nepíše. Dcera se obrátí na agenturu hlidačky.cz, ale proč to nezkusit i zde?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >