Vybledlá bylinná nať

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 08.09.18 12:44
vybledlá bylinná nať

Ahoj, ve dvou různých obchodech jsem si koupila bylinnou nať na čaj, z jednoho obchodu je nať krásně tmavě zelená a z druhého světlá, vybledlá? je možné, že ta vybledlá je už stará? nebo čím to může být?

Reakce:

Ou
Kelišová 5181 příspěvků 08.09.18 12:50

Ano, ta vybledlá je buď špatně skladovaná a/nebo stará.

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 08.09.18 13:17

a myslíte,že jinak bude v pořádku,nebo se sníží účinky byliny?

Ou
Kelišová 5181 příspěvků 08.09.18 13:48

@aduska912 ano - samozřejmě že stářím a špantým skladováním se mění i účinné látky - čím je sušená bylina starší a hůře skladovaná, tím víc je to jen seno.

aduska912
Kecalka 281 příspěvků 08.09.18 14:01

@Ou bohužel jsem to objednávala z internetu a objednala jsem toho rovnou kilo :( nejradši bych jim napsala reklamaci,ale nevím jestli to nebude moc troufalé

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >