Vybledlá bylinná nať

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aduska912
Kecalka 352 příspěvků 08.09.18 12:44
vybledlá bylinná nať

Ahoj, ve dvou různých obchodech jsem si koupila bylinnou nať na čaj, z jednoho obchodu je nať krásně tmavě zelená a z druhého světlá, vybledlá? je možné, že ta vybledlá je už stará? nebo čím to může být?

Reakce:
Uživatel je onlineOu
Kelišová 6273 příspěvků 08.09.18 12:50

Ano, ta vybledlá je buď špatně skladovaná a/nebo stará.

aduska912
Kecalka 352 příspěvků 08.09.18 13:17

a myslíte,že jinak bude v pořádku,nebo se sníží účinky byliny?

Uživatel je onlineOu
Kelišová 6273 příspěvků 08.09.18 13:48

@aduska912 ano - samozřejmě že stářím a špantým skladováním se mění i účinné látky - čím je sušená bylina starší a hůře skladovaná, tím víc je to jen seno.

aduska912
Kecalka 352 příspěvků 08.09.18 14:01

@Ou bohužel jsem to objednávala z internetu a objednala jsem toho rovnou kilo :( nejradši bych jim napsala reklamaci,ale nevím jestli to nebude moc troufalé

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >