Reklama

Kapačky Magnesia v nemocnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 19.03.11 10:26
kapačky magnesia

ahoj jsem v nemocnici na kapačkách, měla jsem krátkej čípek 19mm a malinkou vnitřní nálevku
jsem 25+2, jak dlouho jste byli v nemocnici než vás propustili a jak moc se váš stav zlepšil
nic mě nebolí a nebaví mě to tady, ale musím vydržet

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

ynax
Extra třída :D 13126 příspěvků 19.03.11 10:31

s délkou neporadím, ale nech si donést knížky, počítač, můžeš surfovat na netu, dívat se na filmy, relaxuj, až se mimčo narodí bude to honička :-)

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 19.03.11 10:36

ono se to hezky říká, ale čeho je moc toho je příliš, mám net, knížky,.....stejně mě to nebaví

Lusisek
Ukecaná baba ;) 1534 příspěvků 19.03.11 10:55
goldenka

a nedávají ti tzakové malé zelené prášky každý den a na zavádění do pochvy dva prášky?Také jsem byla v nemocnici..mám zkrácený čípek a jsem otevřená na prst a hrozí mi předčasný porod a musím ležet a jen ležet…nevim jak dlouho si tě tam teda nechají,protože to je individuální-můžou tě pustít hned v pondělí a nebo na konci týdne a nebo tam budeš ještě dalších 14dní…záleží jak se tvůj stav zlepší..Ale držím palečky :palec:

Lusisek
Ukecaná baba ;) 1534 příspěvků 19.03.11 10:59
goldenka

jinak stav se ti už nezlepší..pořád budeš mít zkrácený už čípek..já taky jsem pořád otevřená a mám zkrácený čípek a pustily mě domů,ale měla jsem ještě kontrakce a tvrdlo mi bříško..oni ten stav posuzujou podle toho,jestli je miminko v pořádku,dobře se dále vyvíjí a neohrožuje to ani tvůj stav či miminka a když tě nic nebolí..skus se vpondělí optat na vyzitě doktora/rky a řekni jím,že je ti dobře,že tě nic nebolí a jestli by nešlo tě propustit domů,že budeš ležet doma… :palec:

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.11 11:00

No to je individuální, moje máma ležela kvůli zkrácenému čípku v nemocnici celé těhu, čípek jí i zašívali… Tak vydrž :-)

finduska
Extra třída :D 13738 příspěvků 19.03.11 11:05

ahojky,mam stejny problem-cipek na 17mm, a od8..brezna v nemocnici,po 6hodinach kapackou magnesko plus rano a v ecer pulku protazinu,ja do vcera mela jeste atb.ale jse,31tt,no pusti mi az bude mit cipek 23mm,kdyz nebude ve 35tt,i kdyz porad doufam,ze se to nejak vymysli abych mohla lezet doma

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 19.03.11 11:19

žádný prášky mě nedávají, taky doufám že budu moct jít ležet domů a když se to zase zhorší tak zpět na kapačky ale asi by jsem to psychicky nedala ležet tady dlouho.břicho mě netvrdne a zánět nikde nenašli

peluani
Extra třída :D 10542 příspěvků 19.03.11 11:21
Michaelakkk píše:
No to je individuální, moje máma ležela kvůli zkrácenému čípku v nemocnici celé těhu, čípek jí i zašívali… Tak vydrž :-)

Moje kamoska taky,cipek ji zasivali,byla asi 4mes v nemocnici,kdyz se ji to zlepsilo,tak ji pousteli na vikendy kvuly prckovi co mela jeste doma a starsimu synovi,no pak ji pustili uplne,nevim co delala druhy den tam byla a museli ji prevezt do jiny nemocnice protoze predcasne porodila a mala byla hodne malinkata a oni v zdejsi nemocnici nemeli vybaveni,jinak to radci vydrz jdde o prcka,ja taky jsem malem v 7mesici porodila a lezela jsem 2tydny na gynde a ve3 jsem zas krvacela a byla jsem tam tyden,zkus myslet na neco jineho,ja nemocnice bytostne nesnasim ale musela jsem to vydrzet

Michaelakkk 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.11 11:34
goldenka píše: žádný prášky mě nedávají, taky doufám že budu moct jít ležet domů a když se to zase zhorší tak zpět na kapačky ale asi by jsem to psychicky nedala ležet tady dlouho.břicho mě netvrdne a zánět nikde nenašli

NO jen tak pro nic za nic si tě tam ale asi nenechávají :-)

Hodaka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.11 12:28

No většinou nechávají minimálně do 34-35 tt.Užívej si že se o tebe starají, je to těžké, ale pochopila jsem že to je první miminko, takže tě omů svým způsobem nic nežene.Oni dr vědí proč si tě tam nechávají, pro zábavu určo ne.Taky jsem ležela, kluk chtěl ven v 32 tt, tak do mě narvali všechno možný, v 35 mě pustili, a rodila jsem na termín.Vydrž :hug:

barah
Ukecaná baba ;) 1712 příspěvků 19.03.11 13:59

Já ležela na pokoji s těhulkou, co tam skrz to byla ob týden, týden v nemocnici, zlepšilo se to a pak zase musela do nemocnice, ale jí i tvrdlo bříško. Vzala si s sebou už i televizi, když tam jela po několikáté. Doktorka říkala, ať počítá s tím, že to takhle bude mít až do porodu a tvrdila, že se čípek už nezašívá. :nevim:

Lusisek
Ukecaná baba ;) 1534 příspěvků 19.03.11 14:16
barah

tady u nás taky čípek nezažívají už… :nevim:

EvaG
Extra třída :D 10768 příspěvků 19.03.11 14:24

Ahoj zakladatelko.

Já jsem dnes 28+0 a byla jsem týden v nemocnici pro podezření pro prosakování plodové vody, to se neprokázalo, nebo množství nebylo rizikové. Leč včera jsem tam jela zase na pohotovost a to už se prokázalo, jelikož mě nasadili minulý týden antibiotika, magne., a fortikoidy na vývin plic miminka tak mě včera pustili domů s tím, že mám přijít v pondělí na testy a potom se uvidí co dál. tak možná tam budu taky ležet, ale až do porodu. :cry:

Musíme to pro ty broučky vydžet. Co jsem tam ležela ten týden tak tam maminky s takovou délkou čípku většinou leží do toho 35.tt nebo do porodu, do 35.tt s tím, že stejně za týden přijedou rodit. Prodotože doma ten klidový režim nejde držet. :-( :-(

fialína
Závislačka 4542 příspěvků 19.03.11 15:13

no, u nás s tímhle nálezem propouští až 35+0, ale záleží i na ostatních okolnostech a na doktorech… tož se drž, holka :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >