Karanténa - aktualizace

Anonymní
16.4.20 20:06

karanténa- aktualizace

Poctivě držíme karanténu (ne osobní, myslím nařízenou státem), děti držíme doma, my jen do práce a domů, až nám z toho už hrabe. Pokud bysme se se známými v sobotu domluvili na posezení na zahradě, kde bysme drželi odstup, je to na pokutu? Vím že svatby do deseti lidí, budou od 20. 4. povolené. My jsme 4 dospělí a 3 děti. Vím, že někteří se navštěvujete s prarodiči, my se tomu teda vyhýbáme, nikam po rodině nechodíme, pouze sami ven. Dodržujete všechno na přísno?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.4.20 20:12

Obcas se s rodinou rakto stýkáme, minuly tyden prijela za námi mamka, tak jsem s ni a detmi vyrazila na kolo. Nebo jsme se se sestrou domluvili a sly se s detmi projit do lesa. Vim, ze zu za to dostanu sodu, snazim se vse dodrzovat, ale nevydržím bez nich nekolik měsíců nebo let.

• Citovat
  • Nahlásit
2624
16.4.20 20:13

Já ano. Nejezdím ani k rodičům. Na pokutu jestli to je nevím, jedine, že by Vás někdo udal nejspíš. Je na každém z nás jak se k tomu postaví, já chci aby se vše co nejdříve vrátilo do normalu, aby zivnostnici nezkrachovali, aby děti mohly zase za kamarády, atd… proto to také dodržuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
16.4.20 20:13

My nechodime ani do prace, jednou tydne na nakup a domu. Ani na prochazky, mame zahradu. Kupodivu to bereme docela v pohode myslim, ze se nam potom bude i pak styskat. Sousedi si tu delaji grilovacky i o vice nez 10 lidech, je to jejich pozemek tak si tam muzou delat co chteji s kym chteji. Ale neni to doporucene ale ani zakazane. Me to prijde osobne zbytecne kdyz uz se ted zacina rozvolnovat to jeste par tydnu vydrzet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
686
16.4.20 20:15

Taky dodržujeme, chodíme pouze jednou týdně do obchodu. Za rodiči nejezdíme, každý den si píšeme nebo voláme takže v kontaktu jsme. Co se týče posezení, v neděli jsme šli k sousedům na grilovacku, cca 4 hodiny jsme tam byli, čtyři dospělí jedno dítě. Odstup, dezinfekce, žádné dotyky pusinky nic…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
16.4.20 20:23

My dodržujeme, nechodíme k sousedům a já ani za rodiči

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9716
16.4.20 20:25

Dodrzovala jsem poctive a bez pochybeni doted. Na konec dubna mam naplanovane sejit se s rodici a sestrami na zahrade. Uz me to nebavi, jsem demotivovana, psychicky a emocne znicena a proste dost. Budeme opatrni, dospeli budeme mit rousky a budeme venku a ne v uzavrenem prostoru, ale vic uz delat nehodlam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
626
16.4.20 20:26

Dodržujeme v rámci možností. Jen práce, doma a nákup. Mám posledního prarodiče, děda je u nás každý den na návštěvě. Doma se prý nudí a je marné mu něco vysvětlovat, mávne nad tím rukou. Minuly víkend jsme grilovali ale jen ve čtyřech na vlastní zahradě a byli jsme rodina. A vsadím se, že odstup dodržovat nebudete, to by byla zábava sedět metry od sebe :mrgreen: Ale proč ne. Nebudete až tak velký hloucek lidi a pokud se tím nikdo z vás nebude chlubit, tak nevidím důvod. Myslím si, že mnohem horší jsou ty pubertální dětičky, co sedí v 6lidech v parku bez rousek :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14632
16.4.20 20:26

Dodržuji všechno a stačí, když jdu se psem za barák a mám chuť střílet. :zed: Lidi evidentně poprvé na kole, pokašlávající běžci nebo skupinky, které doteď nevěděly, co to je procházka do přírody. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 20:32

Grilujeme normálně, na nákupy chodím 1× týdne, do práce z práce domů ale o víkendu děláme grilovacku cca 4 až 5 lidi

• Citovat
  • Nahlásit
4507
16.4.20 20:34

Snažíme se dodržovat, ale zase to extrémně nehrotíme. Stýkáme se tchánem (je sám) a se švagrovou a její rodinou. Ale pouze na zahrádce, případně jdeme společně na výlet do lesa. Návštěvy v domácnosti ne. Bydlíme v malém městě na šumavě. U mých rodičů jsme nebyli dlouho, bydlí v Praze. S přáteli se nestýkáme, ale když se náhodou potkáme na procházce, tak pár slov prohodíme. Nějaké společné akce s přáteli na zahradě zatím neplánujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 20:35
@sakota píše:
Dodrzovala jsem poctive a bez pochybeni doted. Na konec dubna mam naplanovane sejit se s rodici a sestrami na zahrade. Uz me to nebavi, jsem demotivovana, psychicky a emocne znicena a proste dost. Budeme opatrni, dospeli budeme mit rousky a budeme venku a ne v uzavrenem prostoru, ale vic uz delat nehodlam.

Právě, já už se cítím taky úplně vyprahlá, psychicky špatně, jedno odpoledne se známýma by mě nakoplo, chtěli bysme něco hodit na gril. Nebydlíme, ani nenavštěvujeme staré lidi, které bysme mohli nějak ohrozit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 20:37
@Anonymní píše:
Grilujeme normálně, na nákupy chodím 1× týdne, do práce z práce domů ale o víkendu děláme grilovacku cca 4 až 5 lidi

A to jste rodina nebo kamarádi?

• Citovat
  • Nahlásit
20024
16.4.20 20:37

My to dodrzujeme poctive, ale jsme jiz zvtoho velmi unaveni. Deti jsou bez kamaradu, neustale vyzaduji nejakou akci od nas. A demotivace přichází z okolnich zahrad, kde to dost zije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 20:38

@Zlobolka123
Pubertální skupinky s cígem taky potkáváme.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat