Karin, Erika, Gabriela?

Anonymní
4.12.19 12:43

Karin, Erika, Gabriela?

Všechna tři jména si nám líbí, zároveň je u nich něco, co nam vadí. U Karin oslovení Kari, u Eriky spojení s Erzikou a u Gabriely oslovení Gábina. Jaký je váš názor na jména? Přátel a rodiny se raději neptáme…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2317
4.12.19 12:45

Me se libi Gabriela, Karin vubec jsem z generace kdy to bylo hojne pouzivane jmeno tak kolem me na skole bylo prekarinovano, erika se mi nelibi vubec to uz i ta Erzika je hezci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
4.12.19 12:49
@Peggy54 píše:
Me se libi Gabriela, Karin vubec jsem z generace kdy to bylo hojne pouzivane jmeno tak kolem me na skole bylo prekarinovano, erika se mi nelibi vubec to uz i ta Erzika je hezci

Fakt to někdy tak bylo? Který jste ročník? Já znám pouze z doslechu dve, je jim něco přes dvacet. Jinak k tématu, za mě asi Karin. Mám ráda tyto jména, Jannis, Ester, jestli mi rozumíte :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19288
4.12.19 12:50
@Anonymní píše:
Všechna tři jména si nám líbí, zároveň je u nich něco, co nam vadí. U Karin oslovení Kari, u Eriky spojení s Erzikou a u Gabriely oslovení Gábina. Jaký je váš názor na jména? Přátel a rodiny se raději neptáme…

Máme Karin :srdce: a v životě nikoho nenapadlo říct KARI 8o
Za mě rozhodně, krásné jméno pro malou holčičku i pro dospělou :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2317
4.12.19 12:56

@Zuzanec 92, taky mozna zalezi na regionu, ja byla v praze a fakt to bylo hojne jmeno, ted jsem koukala na fb a mam jich 6 v pratelich, ale znam vic :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16222
4.12.19 12:56

Normální jména :nevim: Bez souvislosti mne nijak neoslovují, rozhodující bude jejich spojení s příjmením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.19 12:59

Mně se taky líbí všechny tři. Když mám dilema, tak se podívám, co jaké jméno znamená a jestli i ten význam se mi líbí. Karin je třeba z italštiny a znamená,,milá, pěkná'', Erika je slovanského původu a znamená,, blažená, květina, půvab¨ a Gabriela má hebrejský původ a znamená,, Bůh je mocný, Bůh je má síla¨ Ty dva první významy mi přijdou celkem podobné, záleží, co ji chceš dát do vínku. Nezdá se to, ale jména mají sílu. Já jsem třeba Lea, to znamená,, divoká kráva, koza, gazela, antilopa¨ a vskutku mám pocit, že jsem takové plaché zvíře :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
19197
4.12.19 13:07

Máme Gábinku a oslovení Gábino se mi taky nelíbí.. Malé je rok a jsem s tím jménem moc spokojená, neměnila bych :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21241
4.12.19 13:22

Gabriela, jednoznačně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20226
4.12.19 14:00

Karin se mi libi nejvic. Jeste vic teda verze Karina. Gabriela mi nevadi. Erika se mi nelibi ani trochu (ano Erik).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
4.12.19 14:07

Gabriela je OK, Karin také ujde (ani přezdívka Kari není nic tragického, jsou výrazně horší) :-). Erika se mi líbí nejméně, ale také to není žádná hrůza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1353
4.12.19 15:04

Libi se mi Karin. Moc pekne jmeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
822
4.12.19 15:34

Karin je moc hezké :). Pak Gabriela. Erika moc ne, přitom Erik je podle mě fajn, ale v té holčičí podobě mi to moc nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
627
4.12.19 22:46

Nejvic se mi libi Karin. Nadherne jmeno. Ale vsechny tri jsou hezka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
4.12.19 22:54

Za mě Gabriela, máme jednu v rodině (sestra manžela) a Gábino jí nikdo neříká. Říkáme jí Gabčo nebo Gábi. Erika se mi moc nelíbí, nevím proč, přitom Erik se mi líbí moc. A Karin je hezké jméno i když více se mě osobně líbí Karolína, to je krásné. Měli jsme toto jméno vybrané v případě, kdyby byla holčička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat